reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bett kurcze ale jak odstawię to dziecko nie będzie miało w ogóle szans.Co mam robić? No nic.Zobaczymy
Emka a jak u Ciebie było z początkime poronienia? Krew ze mnie leci.
 
reklama
Gosiulek krew nie oznacza poronienia-w poprzedniej ciązy miałam krwiaka i krew też się u mnie lała,a teraz to plamiłam od prawie dwóch tyg,najpierw na brązowo,póxniej jaśniej,nastepnie różowawo,aż przyszła konkretna krew jak miesiączka.
 
lenka no tez cie ostatnio cos malo widze na cpp....&&&&.gosiulek ja brałam acard podczas @ i nie krwawilam mocniej.nie boj sie kochana.jak długo bierzesz clexane? chyba krotko prawda?? kurcze nie wiem przeoczylam chyba byłas na pogotowiu z tym krwawieniem????plenitude mam nadzieje,ze ten znak zapytania okaze sie podwojna kreska na tescie.bett skurcze,a raczej napinania braxtona to takie uczucie jakby ci sie brzuchol robił twardy na chwile,dosłownie kilka sekund i zaraz przechodzi.co do kłuc w szyjce to no wlasnie skróciła ci sie szyjka...mnie rowniez i tez tak to odczuwałam i odczuwam nadal.ja wprawdzie mam juz rozwarcie na 1,5cm tzn miałam jakies tydzien temu,ale wlasnie takie napieranie,skurcze i kłucia w szyjce,tam w kroczu takie cos wlasnie zwiastuja dlatego zapytałam sie hony kiedy ma wizyte u gina,bo lepiej sprawdzic co i jak tam w srodku.a co do krwi z nosa to ja tak mam codziennie rano jak wstane i wydmucham nos to jest krew.kochana spokojnie.mimo,ze dzidzia ma jesio sporo miejsca to czasem moze wlasnie kopac cie nozkami po podbrzuszu i wtedy takie bóle dziwne sa,albo ciagna strasznie wiazadła i to tez boli.u mnie Ala tez jakis czas miała głowke na gorze to roznie sie czułam.teraz jak juz jest ułozona praktycznie w kanale rodnym to mam skurcze w podbrzuszu,ale to juz ten etap,ze nie wiem czy to ona tam cos kombinuje czy to juz takie skurcze przed.emka ja bym narazie poczekała jak twoj gin wroci z urlopu.łyzeczkowanie nie jest najlepszym wyjsciem.skoro oczyszczasz sie sama to ja bym poczekała i poszła do gina jak wroci zeby luknał co i jak i wtedy zadecydował czy cos tam ewentualnie trzeba działac szpitalnie.gosiulek u mnie była krew jak miałam krwiaka.
 
Nie wolałabys pojechac do szpitala czy lekarza? Ja już na wizycie wiedziałam,że zarodka juz nie mam,dlatego spokojnie w domu czekałam aż krwawienie się rozkula i zacznę się oczyszczać.
 
Gosiulek ja w pierwszej ciazy krwawilam,polezalam tydzien w szpitalu,dostalam duphaston i bylo ok i mam prawie 3 letnia corcie:) trzymam kciuki,zeby i u Ciebie tak bylo. W drugiej ciazy zadnych boli,krwawien a poronilam wiec niema reguly. Jak mozesz zadzwon do swojego gina albo jedz na usg do szpitala.

Emka bardzo Ci kochana wspolczuje. Podziwiam za spokoj.

Myszka gratulacje:)

As Karolinka cudna.
 
Ale ja byłam. Zarodek jest,serduszko bije.Ciąża jest mniejsza. Nie krwawiłam jednak aż tak.Byłam w południe.Lekarz powiedział ze różie moze być.Niepokoił go zbyt mały pęcherzyk.
 
reklama
Do góry