reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
karolka no jak sie potem okazało to jeśli już ktoś coś obstawiał to właśnie córkę u nas wśród znajomych i rodzinki sie głównie chłopaki rodzą więc będzie rodzyneczka, chociaz w tych zafasolkowanych na 2012 jest teraz po równo :D hehe tylko czarna obstawiała chłopca choć kto wie może sie siusiak schował :D
A tak na poważnie bardzo sie cieszymy i cieszylibyśmy sie jednakowo czy byłby synek czy dziewczynka, choć powiem z ręką na sercu ze gdyby był chłopak było by mi lżej życ ze świadomościa ze mogę urodzić zdrowego chłopca ... ale nie ma co tu rozmyslać mam tylko nadzieję że jeśli kiedyś Bóg pozwoli to synek będzie rozwijał sie tak bezproblemowo jak siostrzyczka
 
majra no,no:-) gratulacje
kwiatuszku jak najbardziej &&&&&&&&&&&&
martussia ja wymiękłam jednak:zawstydzona/y: i odłożyłam staranka wmawiając sobie,że tylko na ten cykl
izw uśmiecham się do tej twojej córci
aniunia nerwy nie pomogą w pomyślności badania! &&&&&&&&&&&&&&&
kłaczek ale kawał chłopa masz:-)
myszka nie wytrzymam z tego gotowanego nabiału:-)
 
basiu, iii, zgadzam się z dziewczynami, spokojnie, przecież każda ciąża jest inna. jeśli maluchy chciały do Was przyjść, to dajcie im czas urosnąć :)

izw, gratuluję córeczki, nam się marzy trójka dziewczynek ;D

zjolu, odpocznij sobie, ale zaglądaj tu do nas :)

martusia, fajnie że jesteś :) dużo nowości na bb ;)

myszko, mój rysio z kolei bierze ziiiimne prysznice, a ja wolę gorące, więc ciężko nam, ekhm, oszczędzać wodę :D

kłaczku, fajnego masz karolka :) i ideologia dość dobra, przyda mu się w dorosłym życiu ;)

ja, tak jak powiedziałam, mierzę sobie tą temperaturę i cyk ją na wykres i tak się w niego gapię i nic nie wiem :D czasem tak myślę, że chyba się nim denerwuje, bo oczywiście chciałabym żeby skoczyła w górę i się tak pięknie trzymała... ech i ach...
ja też ze wsi i jak nie siano, bale, to słoiki ;) dostałam od cioci przepis na jakąś sałatkę, dość fajnie wyglądała, ale trzeba ją było potem zagotować i chyba coś nie wyszło, bo jak wyciągnęłam jeden słoik, to aż wybuchnął i dostałam zaprawą octową w twarz i okno mi zapaprało :D
 
anty no ja tez łażę i się ciągle szczerzę od wczoraj

kasia2508 mi się też marzyła trójca ale mieszana :D teraz to chce chocby jednego dzieciaczka, ale patrzac na nasza kłaczkową to normalnie takiego kopa optymizmu dostaję że powinna za to opłaty zbierać :D
Trzymam kciuki za ciebie oby sie poszczęściło &&
Widze że wybuchające mikstury zaprawiasz, ja to tylko ogórasy zaprawiam, ale mój M od kumpla w robocie dostał w zamian za ogóra :D kalafiora zaprawionego - musze przepisu poszukać bo bardzo go sobie chwalił :D
 
IZW , kurcze no rozczarowana jestem :crazy: Nie no żartuje oczywiście , super że zdrowiutka córeczka :) Bardzo się cieszę Waszym szczęściem :)
kłaczek , super foty , Karol uroczy , kuotek również :)
 
czarna ja mam nadzieje sie niedługo cieszyć Twoim szcześciem :D &&

ok kobitki, życzę udanego i spokojnego weekendu do zobaczenia w poniedziałek
 
izw wazne,ze narazie Bog wam daje dziewuszke...nad chlopcem popracujecie w przyszlosci;-) u nas kazdy obstawial dziewczynke,moj maz bardzo chciał Alicje,a ja od poczatq myslalam,ze bedzie chlopak,ale nie rozczarowałam sie wcale jak usłyszalam,ze to dziewczynka.jestem bardzo szczesliwa i juz sie zastanawiam po kim bedzie miala kolor wlosów,oczu,karnacje itd...:tak:. anty ja mysle,ze czas sie odmulic i brac sie do roboty...bo to tez ma wpływ na twoja psychike i relacje z mezem.im dluzej czekasz tym bardziej sie boisz naturalne,ale strach zawsze bedzie.rozkazuje ci zaciazyc przed moim porodem:-D.kasia trojka dziewczynek:szok:????? czad:-D.mnie sie ogolnie marzy trojka dzidziolow.jedna dziewuszka juz bedzie,czas pokaze co dalej,ale jednego chlopca napewno tez chciala bym miec zeby maz nie czul sie samotny:-).narazie ma psa:-D.widze,ze eksperymenty kuchenne:-) no niezle.kłaczek,bo te angielskie herbatniki to na sterydach sa i dlatego mały tak rosnie:-D:-D nie no smieje sie.fajnie,ze jest duzy i zdrowy.super.
 
reklama
Do góry