reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Gatto: dzięki za odpowiedź... No też tak wyczytałam, że tego się nie da wyleczyc...:-( Właściwie wygląda na to, że będę czekac aż mi tarczyca zacznie fiksowac. I dopiero potem leczyc. Hmmm, głupie to, no ale cóż...

Zjola: gratki za egzamin! A mój mąż też jest instruktorem nauki jazdy. :-)
 
reklama
Anilek jak na razie mozesz zadbac o odpowiednia diete, uzywac soli jodowanej, zrobic wypad nad morze, jesli to mozliwe i poki co do przodu. Dobrze, ze tsh jest w granicach 2 to znaczy, ze spokojnie mozesz sie starc o dziecko, jesli nie ma innych przeciwkazan.
 
o kurcze wpadlam zobaczyc co u was a tu taki widok :szok:
klaczku super ze sie udalo i trzymam kciuki zeby byl dzidziol oczywiscie wymazona cora
zjola jestem w szoku i tak bardzo sie ciesze ze sie udalo nudnych 8 miechow
emy buziaki duze dla ciebie ciesze sie ze sie nie poddajecie i kciukasy tez zacisniete :tak:
izw ale suwak ci skoczyl do przodu oby tak dalej mknol
laski ale berki to ida jak burza i tak trzymac
pozdrowionka i buziolki dla was:-)
 
Myszka - że też ty o tej armii pamiętałaś :-D:-D:-D. O mało ze śmiechu nie padłam. Może rzeczywiście na razie przystopuję a potem, to jeszcze kurs szybowcowy albo spadochroniarski zrobię :-D

Emy - kochana, ja kciuki za ciebie zaciskam z całych sił &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& Zaglądaj tu do nas. Ogromne buziaki

Kasia - ja z szoku do dzisiaj wyjść nie mogę :szok:
 
Karola - no jakoś takoś, pracę stałą mam, chociaż niepewną, ale dwie inne się kroją to dobrze, bo na lodzie na pewno nie zostanę :-)
 
Wczoraj wieczorem zaczelam plamic - odrobinke, ale bolal mnie tez brzuch. Dostalam fiola ze strachu. Przeciez tu jak cos to nie zrobia kompletnie nic bo jest za wczesnie i "jak sie ma urodzic to sie urodzi". No-spa, magnez i lezec. Dzis jest ok. Moze to mlodego robota bo wczoraj mial dobry dzien, po poludniu nie spal, za to namietnie "hopal" mi na kolanach i z lekka mnie wykonczyl... Moze tylko jakas zylka pierdyknela sobie bo niezle mnie skopal... Mam nadzieje ze wiecej takich atrakcji nie bedzie bo osiwieje do reszty. No i nie mam mowy o lezeniu - wytrzymalam malego w lozku ile sie dalo rano, Rajmund przygotowal mu flache nim poszedl do pracy, ale teraz juz Karol wisi na drzwiach bo ile mozna lezec w lozku. Staram sie ograniczyc do minimum podnoszenie go. Sprobuje wykorzystac pogode i isc na dlugi spacer - gdzies sobie klapne na lawce w parku, a on moze sie zajmie otoczeniem.
 
reklama
Kłaczku - matko jedyna! Kciuki zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Oby to tylko przez to hopsanie Karolkowe.
 
Do góry