reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ależ jestem wsciekła.... aaaaa.... az mi sie krzyczec chce...

byłam u lekarza od psychy i stwierdzam,z e trafiłam na buraczaną dupę...
Ona mi wykład o posiadaniu dzieci dałą, ze po co mi wiecej dzieci, ze mam byc egoistką, ze dzieci to problem itd itd....
JEsteem ta rozżalona, taka wsciekła... dostałam 2 tyg zwolnienia, worek lekow i za miesiac mam juz nie przychodzic bo koniec leczenia..a poprzednio leczenie moje trwało 6 miesiecy.. grrrrrr zła jestem jak osa....

mysiak jak ja poszlam do doktora od psychy to po wyjsciu stwierdzilam, ze to on bardziej potrzebuje pomocy jak ja, za 2 tyg wroc do niej i niech se gada co chce tak na prawde nie wejdzie do Twojej glowy i nie poustawia przyslowiowych klepek... a zwolnienie musi Ci dac ;-) tak to bywa czasami, ze bez lekow i doktorow same sobie lepiej radzimy... ale skoro nie jestes gotowa na powrot do pracy musisz isc do "psychola" po L4 i tylko tak na to patrz. Leki zanim wezmiesz poczytaj co ona Ci tam dala... mnie jak przepisal to chodzilabym zamulona caly dzien i nie wiedziala jak sie nazywam... a dziecko to mialo sie samo soba zajac i najlepiej jeszcze mamusi zrobic papu ;-)
Czy leczenie zakonczone to nie ona decyduje, to nie reka zlamana ze cyknie foto i juz musi byc dobrze ;-)
Glowa do gory nie bez powodu mowia lekarzu lecz sie sam :-D
 
reklama
Anilek, NT to skrot od nazwy angielskiej - nuchal transluency.
Zjolka, lenka, sprobuje jeszcze cos zawalczyc z terminem - moze sie uda.
Lenka, piekny sen!
Wow.. Anty, co budujesz? Kurcze, fajnie tak na Mazurach latem...
Dziewczyny, ja bym nie odradzala mysiakowi terapii, bo czasem naprawde jest potrzebna, a zawsze sie przydaje po urazach takiego kalibru. Natomiast na pewno zlozylabym zazalenie na "metody" tej pani, bo... Mysiaku, czy to Ty poruszylas temat swojej domniemanej tuszy? Czy ta pani zaproponowala Ci piguly nie zalecajac konsultacji z dietetykiem i WYKONANIA WCZESNIEJ BADAN? Czy naprawde masz tak duza nadwage? Nie podoba mi sie to po prostu. Sama jestem z gatunku "duzo za duzo" i sporo roznych historii w zw. z tym sie zdarzalo, ale wiem, ze zaden (powtarzam ZADEN) normalny lekarz nie zaproponuje lekow przy tzw. otylosci prostej, nie ustalajac wczesniej programu typu dieta i ruch. Mam jakies glupie wrazenie ze to bylo odwracanie uwagi od wlasciwego problemu.
 
Klaczus ja nie odradzam terapii, twierdze tylko, ze czasami same lepiej sobie radzimy niz z pseudo pomoca lekarza, moj dal mi psychotropy... a Mysiaka zrobila wyklad na temat sensownosci posiadania dzieci... stad moj komentarz. O diecie niedoczytalam :-( nadal mam urwanie glowy z nowosciami w domku i ulokowaniem wszystkiego w odpowiednie miejsca, a do tego wciaz sterte prania... dobrze, ze prasowanie mam na razie za soba ;-) tak z doskoku podczytuje i zanim zapomne mysl pisze ;-)
 
Anilek TSH wg mnie masz perfekcyjne, F3 i F4 wydaje mi sie, ze powinny byc ciut nizsze, ale sa w normie, niestety te przeklete anty sa wysokie co mogloby wskazywac na jakies male zapalenie....tego o ile mi wiadomo sie nie zbije:-(Ja tez na poczatku mialam wszystko w normie, a anty wysokie i wlasciwie oprocz integratora z jodem i selenem nic mi nie zalecono, po # natomiast ths polecialo w gore anty tpo tez i tak oto mam Hahimoto:-(

Zjola gratulacje zdania egzaminu!!!!!
 
Zjolka widze wymiata na kazdej linii :-))))) super gratulacje
tylko teraz za ta armie sie nie bierz ;-) bo poligon moze byc ciezki w Twoim stanie ;-):-D

Gatto kochana dziekuje za doczytanie za mnie ;-) :-) <3
 
kłaczek ja sama to raczej tylko dobry wizerunek firmy:-),a tak poważnie to jak zwykle wiadukt kolejowy (ostatnio sporo działamy w branży kolejarskiej) i drogę a la tunel pod nim.Faktycznie fajnie się złożyło,że akurat w lecie.Dziś np.jedziemy na Grunwald,bo jak co roku jest inscenizacja bitwy.Pod Grunwaldem już byliśmy,ale tak "na sucho",a dziś skoro i tak jesteśmy blisko to szkoda nie skorzystać...
 
Ostatnia edycja:
Myszka, no, taka terapia jak tamta, to lepiej wcale - fakt. Nie miesci mi sie w glowie ze ktos moze byc tak glupi.
Anty, dobry wiadukt nie jest zly, a Grunwald to swietna mysl.
 
Witam kobietki,

ja dosłownie na sekundę, potem doczytam bo tylko tak pobieżnie.

u mnie chyba znowu gorzej :-(- tak jak napisała Ela zawsze może być gorzej. W 11 dc 12 mm.. w poprzednim cyklu w 13 był 21 mm.. clo przestaje działać znowu.. kiepsko to widzę :-(. Buziam i ściskam, trzymajcie się :baffled:
Nie wiem jak cie pocieszyc, licze na to ze bedzie opozniona owulka, podobno clo ma wlasciwosci opozniania owulki, wiec przytulajcie sie do woli. czasem rodza sie dzieci z tzw. bezowulacyjnych cykli.
U mnie dzis 14dc. po clo 1x3x5 plus zastrzykach FSH (fostimon, wczoraj mialam 2 pecherzyki jeden 20mm drugi 21mm. Dostalam zastrzyk z choriomonu (HCG- jak polski pregnyl) i jutro rano mam IUI.

Moze powinnas porozmawiac z ginem o stymulacji innym skaldnikiem, np. FSH, ja osobiscie reaguje na nie duzo lepiej niz na clo.
Trzymam za ciebie kciuki. nie poddawaj sie

zjola- GRATULUJE!!!!! widzisz? warto bylo czekac. trzymam za was kciuki

Dziewczyny a jak to jest z tymi zastrzykami na pęknięcie pęcherzyka? Jak idzie się na monitoring a pęcherzyk jest duży i nie pęka to lekarz sam od siebie podaje ten zastrzyk na pęknięcie, czy musicie iść do apteki i go kupić?
Nie wiem jak jest w PL, ja musze sama kupic zastrzyk, a robi mi go maz w domu

Pozdrawiam caly babiniec
Milego dnia!
 
Heloł kobietki

Dzięki za wszystkie wpisy, dawno tak zła jak teraz nie byłam... dodzwonilam sie do innej pani dr, poki co mm przyjsc do niej za
2 tyg (w pon mam jeszcze xzadzyniac i umowic się konkretnie).. lekow narazie nie biore, skonsultuje to z tym drugim lekarzem :)

kłaczku Ja tematu odnośnie mojej tuszy z lekarka nie zaczynałam.. to ona mi tak strzeliła... no ma racje, moze nie mam otyłosci olbrzymiej, ale przydałoby mi się schudnąć (80kg na 159cm) ale nie robie z tego problemu...


myszka2829 ja już do tego babsztyla nie pojde, na 100% zwolnienia mi nie da, bo ona uwaza, ze pacjenci naciągają..


Emy piękne jaja wychodowałas, trzymam kciuki za ten cykl...niech bedzie owocny, tego Ci zyczę :)

anty2 to ci się budowa trafiła... rewelacja latem na mazurach.. miodek

zjola gratuluje zdania wewntętrznego :) teraz do dzieła :) powodzonka


Założyłam sobie tego enpr... lekarz miał racje, ejste po owulce :)
 
reklama
Mysiaku, to babka nie powinna tego tematu w ogole ruszac. A juz na pewno nie przepisywac pigulek na odchudzanie! Kurde, zaczyna sie zawsze od konsultacji z dietetykiem i rozsadnej dietki z uwzglednieniem ruchu. A co do Twoich wymiarow, to... No, troche Cie jest, ale pociesze Cie, ze ja 2cm, ale prawie 20kg wiecej. I ja mam problem na pewno - to wiem. Po prostu musze bardzo kontrolowac co wciagam. Jak masz mozliwosc to zmien lekarza na normalnego bo ta @ gotowa Ci namieszac w glowie. Durna jakas. Tych pigulek na odchudzanie na pewno nie bierz - jak bedziesz chciala "sie zredukowac" to na pewno nie tedy droga. Jesli masz jakies inne, tez sie wstrzymaj - cholera wie co ona tam nawymyslala... Jak dla mnie po takim poczatku "terapii" to nie jest wiarygodny fachowiec.

Emy, kciuki za powodzenie... Ciesze sie widzac ze piszesz.
 
Do góry