reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Emka01, NIEPOZWALAMY!!!!
Martyyna81, jaw porównaniu z innymi jestem tu „świeżynką”, ale jeśli przeżywasz to samo co mypisz do nas,mnie nic tak nie pomaga jak to forum.

Przypomniało mi się jedno opowiadanie, które czytałamdawno temu. Wtedy bardzo mi pomogło, może teraz którejś z was?...

Pewien człowiek gorąco modlił się do Boga:
-Panie Boże, wiem że każdy z nas musi dźwigać swój krzyż,ale mój jest o wiele za ciężki. Proszę daj mi odrobinę lżejszy, a z radością goponiosę.
Bóg wreszcie wysłuchał modlitw człowieka, zabrał go dotakiego ogromnego pokoju, gdzie były miliony krzyży przeróżnych rozmiarów ikształtów. Człowiek długo chodził i przymierzał jeden krzyż po drugim. Alejeden był za długi i ciągnął się za nim po ziemi, inny za krótki i uderzał gopo kostkach, kolejny uwierał w ramię. Wreszcie po wielu próbach człowiekwykrzyknął:
-Panie, ten jest idealny, to ten chcę nieść do końcażycia.
A Bóg odpowiedział:
-To właśnie ten krzyż niosłeś do tej pory…
 
reklama
emka trzymaj sie kochana,z tego co widze to ja ,ty i gatto stracilysmy swoje aniolki w lutym:-(bedzie dobrze musimy sie wspierac:-)
martyna przytulam....
anty piekny wiersz,swieta prawda....:tak:
bett faktycznie mieli ubaw:-D:-D
dziewczyny jakie ja mam od wczoraj wrazliwe zeby,normalnie szkoda gadac,nerwicy juz dostaje:wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
Siemana z rana pieknego i slonecznego:-):-):-):-)

Na wstepie zaznaczam ze nie dam rady ogarnac tak nadrukowalyscie wczorajszego dnia:-DWieczorkiem weszlam na chwile zeby zobaczyc co u Was a tu tyyyyyyyyyyyyyyyyle stron do poczytania :confused:moj M az zapytal co sie stalo bo tak sie zdziwilam:-p:-p

Dojrzalam nowe Mamusie sciskam mocno zostancie z nami w kupie razniej:-D:-D

Obu Karolciom serdecznie gratuluje i sciskam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Do mnie wczoraj przylazla @, wyczekiwana:blink:w koncu choc troche powrocilo moje poczucie kobiecosci jak na poczatek to niezle...

Byla u mnie wczoraj moja przyjaciolka przyleciala z zagranicy jest w 5 miesiacu ale ja zmacalam po brzucholu;-)bedzie miala coreczke:happy2:suuuuuuuuper ale tez przezyla koszmar jakis czas temu tez byla w ciazy i w 7 miesiacu jej dziecko zmarlo urodzila robili sekcje ale nic nie wyszlo najgorsze ze takie maluszki jak sie urodza to sa do uratowania i moze zeby kilka dni wczesniej dalo jej jakis znak ze cos nie tak to mogloby byc inaczej.....ehhh bylo minelo teraz jest szczesliwa a ja z nia:happy2::happy2:

Spadam szykowac sie do roboty.Zycze Wam milego dnia :*
 
Witam Was wszystkie kobitki
Emka, Pijara
musicie być dzielne i nie poddawać się. Tak będzie...raz lepiej raz gorzej. Będą lepsze i gorsze dni. Miejmy tylko nadzieję, że tych lepszych będzie coraz więcej. Ja już teraz widzę, że trochę inaczej do tego podchodzę. Nadal bardzo tęsknię za moim kochanym Michałkiem i codziennie go odwiedzam...ale cóż jakoś życ trzeba dalej.
 
reklama
Do góry