reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczyny ja np nie pale juz 4 lata...rzuciłam z dnia na dzien jak poznalam swojego lubego:tak: i jestem przykładem,ze jak sie chce to mozna...elka30 ja jestem po 2 stratach i tez myslalam,ze nie zajde na ten etap w ktorym jestem...kazdy tydzien do przodu daje mi wiare,ze bedzie dobrze,ale i coraz wiecej strachu o malenstwo,bo jednak czy to 1 trymestr czy 2 lub 3 to strach jest tylko nie mozna mu sie poddac,bo wtedy zwyciezy...tak mysle...nadejdzie czas takze na ciebie...na kazda z was,z nas...ja czekałam 4 lata...karlajed witaj...zostan na bb bedzie ci lepiej i razniej:tak: my tutaj dla siebie jak terapeutki:tak:

a ja juz w łozeczku leze,bo znowu jakos takie mam dziwne uczucie...wogole spojrzalam w swoja karte ciazy i lekarz mi wpisał napinanie w karcie:sorry::-( mam nadzieje,ze bedzie dobrze...boje sie...bylismy ogladac sale.znalezlismy,mamy juz zaklepana na 15 czerwca za rok:tak: mamy tez juz kucharke,jutro albo pojutrze jedziemy do kosciola mam nadzieje,ze tam termin jest wolny...
 
reklama
RAAAAANYYYY BOOOOOSKIEEE kobity ile wy piszecie...no nadrobić nie w ząb nie ma jak!!! ale:

Po pierwsze witam nowe mamy Aniołeczków...przykre to niestety...ale ten ból po stracie trzeba przeczekać, w końcu się zmniejszy ale nigdy nie zniknie...trzymajcie się kochane i zaglądajcie tutaj...na pewno pomoże...choć odrobinę.

Nie wiem czy zauważyłyście dziewczyny ale...nowe mamy Aniołkowe pojawiają się tak falami...jak jest cicho to parę dni a potem....zaraz po pierwszej zjawiają się kolejne...to jest straszne... kiedyś moja ginka dawna mi powiedziała że pełnia księżyca ma duży wpływ na poronienia...stwierdziła że dużo ciąż wtedy leci...poroniłam wtedy drugim razem...myślicie że coś w tym jest???

Mam pytanie do Kwiatuszka bądź do tych które używały kory dębu...co się z nią robi...zaparza???czy ona w jakiś sposób wyciąga grzyba??? bo u mnie raczej ewidentnie grzybica...i nie wiem czy samo przecieranie albo nasiadówa by pomogła...bleeee mam globulki ale nic nie działają, z chęcia spróbuję tej kory ale zawsze sceptycznie podchodziłam do ziół...po prostu nigdy mi nie pomogły...a czy jakieś irygacje tym się robi???muszę spróbować koniecznie....

acha i gratuluję nowym zafasalkowanym mamusiom...witamy w klubie wiecznie zestresowanych i sprawdzających czy wszystko w porządku...pozdrawiam:-)
 
Aniii, jak to grzybki, to chyba jakis clotrimazolek albo cos w tym guscie. Kora debu dziala sciagajaco (garbniki), jest pomocna w leczeniu stanow zapalnych, stosuje sie ja takze w potliwosci stop. Na grzybka nie pomoze.
 
aniiii na grzybka to nie wiem czy dziala,ale ja stosowałam i na torebce masz napisane,ale ja ci tu napisze: ja wsypuje zawsze 2 łyzeczki plaskie stolowe do rondelka z zimna woda i to wstawiam do wrzenia,gotuje przez 5 minut i odstawiam do ostygniecia,a pozniej przecedzam i sie tym podmywam,ale mozna tez dodawac troche do wanny do kapieli.wedle uznania.
 
Co lekarz to opinia, nie chciałam się wymądrzać Kłaczku, że "należy odczekać rok" :zawstydzona/y: Byłam u kilku lekarzy i każdy mówił co innego - młodzi, że można zacząć starania po pierwszej @, a starsi, że odczekać min. rok albo jeszcze dłużej (!!). Ja wtedy tak się bałam kolejnej ciąży, że długo czekałam ze staraniami... w sumie do czasu otrzymania recepty na clexane (bez daty) :-)
 
Cieszę się, że odważyłam się do was dołączyć. Obserwowałam to forum od momentu wyjścia ze szpitala i nie ukrywam, że bardzo mi pomogło. Teraz jest już dobrze. Mój Aniołek jest w moim sercu. Jestem pełna wiary i nadziei że uda mi się szybko ponownie zajść w ciążę i szczęśliwie dotrwać do jej końca. Wiem że potrafię bo mam już syna.
 
Karola- gratuluje znalezienia sali oby w kosciele tez bylo wolne :-)

Eh obawiam sie ze jak wroce do pracy to nie dam rady ogarnac wszystkiego na forum czasem rzeczywiscie Was ponosi i pisze sie duuuuuzo;-)

Hmmm ja nie znam zadnego sposobu na grzybulki mysle ze lekarz to najlepsze wyjscie

Karlajed- my tez sie cieszymy ze sie odezwalas mowie to ja swiezynka ale jestem pewna ze weteranki tego forum tez sie ze mna zgodza w trudnych chwilach trzeba trzymac sie razem i nic nie jednoczy ludzi tak jak wspolne przezycia takze mam nadzieje ze zostane tu jak najdluzej bede dzielila sie z wami radosciami i smutkami obawami i troskami ehhh damy rade!!!
 
Ostatnia edycja:
Kawa_z_Mlekiem, ani przez mysl mi nie przeszlo ze chcesz sie wymadrzac, z reszta nie bylo to i moja intencja. Odczekiwanie rok na moj chlopski rozum wydaje sie przesada bo przeciez macica wraca do normy juz w kilka tygodni, a hormony... Skoro pojawia sie cykl to i one sie ukladaja. Ano, co szkola to pomysl jak widac. :)
 
reklama
witam wszystkie smutne mamusie.Zapalam swiatełki dla aniołkow
[*].Dziewczyny bedzie dobrze musimy sie wspierac:-)nim sie obejrzymy bedziemy szczesliwymi mamusiami.
Gatto jak na nowym mieszkanku?
Kobietka22 to najwazniejsze jak chwala kobietki gina to musi byc dobry:)
karola1388 skoro lekarz powiedzial ze jest dobrze to sie nie zamartwiaj bo oszalejesz,bedzie dobrze dzidzka sie rozwija jeszcze troszke i bedziesz ja tulic i calowac:-)

Dziewczyny mam pytanko czy ktoras z was miala problem z skora na dloniach od jakiegos czasu walczymy z mezem z jego rekami ma cale poranione jakby mu ktos robil sznyty zyletka:-(czasem wystarczy ze cos chwyci i juz mam ranke na dloni,skora jest takze przesuszona,sama nie wiem skad to sie przypaletalo.
 
Do góry