reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aniołkowa mamo- tak strasznie mi przykro nie mam słów ,ale co dokładnie się dzieje?Może jedź na IP może jest jeszcze szansa?
Do ti - gratuluję:)
 
reklama
Krwawie ze skurczami, więc nie mam nadziei. Nawet jak pojadę do szpitala to wyczekam sie kilka godz i po badaniu krwi wyślą mnie do domu ronić. nie zrobią nawet usg. Juz raz przez to przechodzilam. A tyle co wczoraj powiedziałam w pracy (musiałam, bo mam niebezpieczna prace). Nospa trochę łagodzi ból, ale krwi jest za dużo:-(
 
No a jak dostaniesz krwotoku to co wtedy?Może lepiej jednak spróbować powiedzieć ,że boli bardzo nie wiem no co kolwiek
 
Dziewczyny spokojnie z tymi krwotokami! Nie denerwujcie jej jeszcze bardziej.
Anilokowa.mamo ogromnie mi przykro.....sama nie wiem co napisac.....sprobuj zachowac spokoj...kurde jakie to niesprawiedliwe....
 
Staram sie być spokojna, bo panika mi nie pomoże. Leże i czekam co będzie dalej. W poprzedniej ciąży miałam krwotoki i dziecko przeżyło do 13tc. Nadzieja umiera ostatnia...

Dziekuje wam za słowa otuchy, to naprawdę pomaga.
 
reklama
Anulka masz racje to powinno sie dziać pod okiem lekarza, ale w tym angielskim systemie to niemożliwe. Tutaj lekarze korzystają z Dr Google i przepisaliby mi paracetamol na ból i wysłali do domu. Dla nich to normalne.
 
Do góry