reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam wszystkie

U mnie po staremu,troche dziwnie sie czuje,nie wiem czy na @ czy na fasolinke;-) Powinnam dostac @ w piatek badz w sobote.Raczej sobie nie wkrecam.Chyba bede musiala zrobic test,juz powiedzialam mezowi,zeby kupil w drodze powrotnej.Ale i tak zapomnial jak sie nazywa po polsku i wydzwanial,gamon ten.Jego polski pozostawia jeszcze wiele do zyczenia:tak:Kurcze,strasznie bym sie ucieszyla,mielismy zaczac starania w marcu,ale maz wyjezdza na miesiac do rodziny.W sumie luty tez nie jest zly;-)Troche boje sie,bo wczesniej mialam sobie jeszcze raz zbadac prolaktyne.I chyba zrobie test juz jutro,jeden dzien w ta czy w tamta chyba nie zrobi roznicy.Trzymajcie kciuki prosze.
 
reklama
Dlugo nie miałam netu... ale wkoncu odzyskałam...
Dziewczyny ja chyba sama sie nakrecam... na usg 6 lutego wszystko było dobrze :) a ja teraz zastanawiam sie czy napewno jest dobrze mianowicie chodzi mi o brzuch... jak leże to jest troche odstajacy ale nie dużo i wydaje się miętki a a kiedy jestem w ruchu to tak jagby troche jest twardszy wiem że to pokręcone hehe... ale sie boje że coś jest nie tak :( co Wy myślicie??
 
as76 ty masz same spokojne dni:-p:-p nio u nas tez zima zaskoczyla kierowcow.niektorzy " inteligentni" sasiedzi chyba stwierdzili,ze w lutym zimy juz nie bedzie i pozmieniali opony na letnie a dzis mieli peszka z rana:szok::-D co do Klaudi to wcale jej sie nie dziwie.ja tez dojezdzalam do sql tyle,ze w liceum 20km i jesli juz byla1,5h spozniona to nawet nie oplacało jej sie jechac:-)bo pewnie dluzej by tam jechala i wracała nizby czasu w sql spedziła.a jak sie czujesz dobrze??? hona nio marzec czy luty co za roznica;-) wazne zeby fasolka była.trzymam &&.lena a w ktorym ty jestes tygodniu,bo nie masz suwaczka i nie wiem???

a my dzis bylismy z aro naszym pupilkiem na polach.auto narazie jako tako sprawne wiec wzielismy go na troszke jejku jaki mial ubaw wyciekał sie wyszalal w tym sniegu jak glupek:tak: myslalam,ze bedziemy mieli pozniej troszke spokoju w domku,ale gdzie tam on ma baaardzo duzo energii...:sorry: moj maz za to teraz umiera,bo mecza go migreny na tyle silne,ze nie ma z nim nigdy kontaktu i wymiotuje w dodatq biedak:-( kochane dzis wykupiłam wszystkie leki na ta karte pzu.wyniosło mnie to 154zł dokladnie co odjeli z tej karty.bosko.tyle kasy zaoszczedzone i jesio 100zł do wykorzystania. trzymajcie jutro za mnie kciuki o 12.45 bo mam usg genetyczne...boje sie...;-)
 
Witam kochane
Ja wpadam pochwalić sie swoją juz nie taką małą kryszynką :-D
Wczoraj byłam na wizycie, maluszek ślicznie sie rozwija, jest zdrowy, wymiary są dobre, zgadzają sie co do tygodnia i nawet dnia ciąży :) także jestem mega szczęśliwa :) oczywiscie jak na złość maluszek tak sie ułożył ze nie dało rady zobaczyc co ma między nóżkami wiec moze na kolejnej wizycie sie ujawni :) waży az 136 gram:-D tetno 140 także jest OK ;) ahhhhh no i czuję juz ruchy :-D, wiecie takie smerania albo lekkie przeciągania ale juz coś czuć wiec jestem wniebowazięta :)

całuje Wszystkie Was i te które mnie jeszcze pamiętają, nie zaglądam zbyt często bo po prostu staram sie unikać przykrych historii, bo potem ja to muszę strasznie odchorować, tak jak to było z Małą Madzią , pare nocy nie spałam tak przezywałam to wszystko, ciągle o tym myslałam coś strasznego :( wiec wybaczcie mi ze tak tylko wpadam i o sobie ględze !!!!!!!


aha a to moja perełka

Zobacz załącznik 437728
 
Ostatnia edycja:
hona , igusiad , &&&&&& żeby @ nie przylazły :)
ilona24 , gratuluje takiego pięknego ludzika , a niech cię jeszcze trochę potrzyma w niepewności co do płci ;)

Wszystkie pozdrawiam , mało czasu mam ostatnio ....
 
ilonko24 witaj kochana.czy w awatarze jest twoj brzusio obecny????? bo jesli tak to na 15 tyg duzy...kurcze czujesz juz ruchy????? swietnie....nio to zdrowka dla was.kochane ja mam dzis usg genetyczne.trzymajcie&&.
 
dziewczyny, macie program do rozliczania pit 2011, taki, żeby można było samodzielnie wpisac opp? sciagenłam juz chyba z 5 programów i okazuje sie, ze tam sa "na twardo" wpisane opp. wkurza mnie to, zwłaszcza ze to jakies bzdurne opp, ja chce pomóc konkretnemu dziecku, a nie jakims przedsiabiorcom

edit:juz znalazłam :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Ja tylko na chwilkę .
Odbija mi się wczorajszy stresujący dzień !!!!
Bóle brzucha ,skurcze i ciągnięcie ...
Szlag by trafił :angry::angry::angry:
Wracam do łóżka .

Dostałam wyniki ma maila .
Glukoza na czczo 87 ,po 2 godzinach od wypicia 97
Żadnej cukrzycy nie mam !!!!!
I tyle dobrego w tym wszystkim ,że warto było sprawdzić ...
Smacznych pączków i wszystkiego tłustego co dzisiaj pichcicie .
Miłego dnia .
:-):-):-)
 
reklama
witajcie kochane...dzien pełen nerwow:wściekła/y: niestety usg genetycznego nie mialam bo jak sie okazało jest za wczesnie:wściekła/y: mialam normalne usg za ktore musialam zapłacic 100zł!!!!!:wściekła/y::wściekła/y: tyle z tego,ze widzielismy dzidzie jest wszystko dobrze,wszystko ma rozwiniete prawidlowo,serducho bije 176 uderzen na minute...a czemu jest za wczesnie na genetyczne??? bo to 11,2 dzien a ciaza ma 10,6...:-( nastepne mamy 1.03 ...ale pokaze wam zdjatko naszej kruszynki:tak: as76 nio wlasnie tak chyba cos za spokojnie wczoraj było...

Zdjęcie0016.jpgZdjęcie0017.jpg
 
Do góry