reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

BeatkoJ kochana uspokoj sie przede wszystkim bo nie pomagasz swoim stanem dziecku.ja plamiłam na poczatq nie wiem czy pamietasz,tez sie balam...to,ze dzidzia machała raczka to przeciez nie musi oznaczac tego co ty napisałas!!!! i nie oznacza napewno!!!! powinnas sie cieszyc,ze dzidzia zywa,ze sie ruszała...podejdz do tego inaczej.wiesz 11 tyg to juz nie 4 np....masz lezec to lez,masz brac leki to bierz,ale przestan zadreczac sie takimi myslami,bo zle myslenie przyciaga złe sytuacje...myslisz,ze ja sie nie boje?????? owszem,ale nie moge wciaz o tym myslec,bo bym zwariowała,a pozatym czytałam ze teraz dziecko odczuwa juz kazde twoje emocje wiec wytrzymasz do wtorku i bedzie wszystko dobrze.widze,ze nadchodzi chwalenie sie brzuszkami:-) ja tez juz mam spory,w spodnie sie nie dopinam zamowilam sobie getry ciazowe z allegro,bo przeciez w czym tu chodzic????? dancus nio czas zasuwa strasznie...ja tez jestem w szoku...nie moge sie oczekac az zaczne czuc ruchy....ja twierdze,ze Bog ma we wszystkim swoj cel skoro maz wyjezdza i nie mozecie sie teraz starac to moze tak musi byc???? ale pamietaj co sie odwlecze to nie uciecze..hona a to ty nie wiesz,ze przed @ nie robi sie tesciora:-)????poczekaj jesio troche...
 
reklama
Dziewczyny mam jeszcze pytanie, czy któraś z Was używała paierków lakmusowych na sprawdzenie wyceiku wód płodowych? Bo w patekach już nie sprzedają testów, wycofali sie z tego, i czytałam że taki papeirek działa tak samo, tylko nie wiem jak...?
 
Witam
Karola no wiem,ze przed miesiaczka sie nie robi,ale to tylko dzien przed spodziewana,wiec pomyslalam,ze jak cos to bedzie juz chociaz slabiutka kreska,a tu nic.@ tez jeszcze nie ma wiec jest nadzieja:tak:
A ten test zrobilam wczesniej rowniez z powodu bromergonu,nie chcialabym przestac go brac zbyt pozno,to prawdziwa,jak to Duncus powiedziala,trutka na szczury.Jezeli juto nie dostane miesiaczki to kolejne testowanie.W zoladku jakos mi sie wszystko gotuje,nie wiem czy to nerwy czy co?
Wczesniej pisalam,ze moje sny sie sprawdzaja,a tu taki zawod.W nocy przed porannym testowaniem snily mi sie piekne,rozowiutkie dwie kreseczki,ale sie cieszylam.A tu nic.No zobaczymy,jestem zdania ,ze dopuki nie ma miesiaczki to ciaza mozliwa i bede sie tego trzymac.:tak:
 
Beata hej. Ja uzywalam. Na sprawdzenie ph. Ale musisz kupic o odpowiedniej czulosci. Nie jest to latwe bo wystarczy ze masz stan zapalny lub dostanie sie mocz juz wynik jest nieprawdziwy. Ale na takie jakby uspokojenie siebie moze byc.
 
Witam
Karola no wiem,ze przed miesiaczka sie nie robi,ale to tylko dzien przed spodziewana,wiec pomyslalam,ze jak cos to bedzie juz chociaz slabiutka kreska,a tu nic.@ tez jeszcze nie ma wiec jest nadzieja:tak:
A ten test zrobilam wczesniej rowniez z powodu bromergonu,nie chcialabym przestac go brac zbyt pozno,to prawdziwa,jak to Duncus powiedziala,trutka na szczury.Jezeli juto nie dostane miesiaczki to kolejne testowanie.W zoladku jakos mi sie wszystko gotuje,nie wiem czy to nerwy czy co?
Wczesniej pisalam,ze moje sny sie sprawdzaja,a tu taki zawod.W nocy przed porannym testowaniem snily mi sie piekne,rozowiutkie dwie kreseczki,ale sie cieszylam.A tu nic.No zobaczymy,jestem zdania ,ze dopuki nie ma miesiaczki to ciaza mozliwa i bede sie tego trzymac.:tak:


kochana sny...mnie sie dzis sniło,ze w totolotka 6mln wygrałam,a dzis chyba jest kumulacja...:eek: juz mi sie kilka razy tak snilo,ze wygrałam a tu klops...takze wiesz snami to nie ma sie co sugerowac...tak jak napisalas...poki nie ma@ jest nadzieja...trzymam &&
 
Wizytę u gienkologa mam równo za miesiac, do tego czasu będę wsuwać bromergon pół tabletki. Od dziś zaczynam. Fu...
Hona trzymam kciuki, a jak sie nie udało to moze za miesiac, a nóz wyjdzie, ze razem zaczęłyśmy brać bromergon i razem sobie potem hasamy w ciąży.
Coś z ta plagą wyjazdów jest, ja nie wiem....
tylko, ze mój będzie może wracał co 2 tygodnie, zależy jak na tym kursie z pracymu pozwolą wracać.
 
Beatko,
dzieci zwykle ruszają rączkami i nóżkami i to jest O.K. Sądzę, że obojętnie co Twój maluszek by robił, to Ty i tak wytłumaczysz to sobie negatywnie. Rozumiem Cię, bo też tak miałam. Wiedziałam, że nie powinnam się martwić, że to niezbyt dobrze działa na dzieciątko, ale nie miałam na to wpływu. Martwiłam się aż do szczęśliwego dnia porodu:)
Będzie dobrze, zobaczysz;) Ściskam Cię mocno i za bardzo się nie zamartwiaj, bo dziecko też będzie smutne:) Trzymaj się:*
 
Witajcie , ja ostatnio nie mam weny jestem czytam z ukrycia hehe:tak:
BeataJ- wszystko będzie dobrze myśl pozytywnie i tego się trzymaj ,ja wiem łatwo powiedzieć ,ale kto ma wierzyć w nasze dzieci jak nie my?
ja dziś robię imprezkę , taką na 5 osób tylko bo mieszkanko małe , szykuję właśnie papu trochę kotletów trochę sałatki i udka pieczone , no i ciacho będzie tylko jeszcze nie wiem jakie ,M próbował zrobić tiramisu ,ale mu się krem oważył i nici z tiramisu.
Pozdrawiam wszystkie dziewczynki buziaki:*
 
reklama
Dziewczynki jestem i ja ,ale jak zwykle na doskok.
Dziś się pochwalę moim starszakiem ,bo pękam z dumy !!!:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D

Wczoraj byliśmy na testach pedagogicznych .
Pedagog powiedziała ,że jest genialny !!!!!
Oczywiście się z nią licytował ,ale prawie wszystko napisał co potrzebowała do minimum diagnostycznego .
Nie napisał i nie zrobił tego co jego zdaniem jest nudne i nie zasługuje na większą uwagę :szok::szok::-D:-D:-D

I miód na moje serce

Po testach p.pedagog rozmawiała ze mną prawie godzinę .
Gdy powiedziałam ,zrobiłam niezbędne minimum by pomóc dziecku w kwestii moich możliwości .
Odpowiedziała :
Gdyby wszyscy rodzice robili takie minimum jak zrobiła pani -to byśmy nie mieli żadnej roboty .:szok::szok::-):-)
To tylko dzięki pani Kubuś jest taki jaki jest i to tylko pani zasługa .
A terapeuci i specjaliści to w tym przypadku niewielki odsetek całości .
Kuba jest wyprowadzony w 250 % z tego co miał ...
A to co pozostało to kwestia czasu i śladu nie będzie ,ale wiadomo potrzeba pracy ,pracy,pracy....

No wyszłam prawie na skrzydłach z tego ośrodka :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-):-):-):-D:-D:-D
 
Do góry