reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć dziewczyny!:happy2:
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie! Wiedzcie, że trzymam za was kciuki i naprawdę w to wierzę, że wszystko się ułoży! Głowy do góry!
Ściskam każdą z osobna!
Buziaczki

Dziękuje(my);-)
Widzę,że się przygotowujesz do egzaminu na prawo jazdy...cudowne "przeżycie"...pamiętaj, przytakuj panu egzaminatorowi;) i jedź jak burza...będę trzymać kciuki:-)
 
reklama
Hej babole.Tyle Wam rzeczy chciałam poodpisywać.Ale dzisiaj już nie mam siły.Może jutro:dry:
Pozdrawiam wszystkich.Pa.
 
U mnie też brak @...już się umówiłam z lekarzem na piątek...mam nadzieję,że będzie miał dla mnie dobre wieści...same dobre wieści...
:hmm:
 
Hej :-)
W moim przypadku dobre byłoby pojawienie się @, bo test z krwi wykluczył przecież ciążę. Poczekam do czwartku, jak nic się nie wydarzy, to podejdę do mojej pani doktor.
 
Ja już sama nie wiem co mam myśleć...Już się oswoiłam z tą myślą...A mój M. już się zaczyna przejmować rolą;-)...dostałam zakaz chodzenia w szpilkach...i to On mnie zmobilizował do umówienia się na wizytę...dobrze jest mieć takiego Mężczyznę...;-)
 
A ja myślę że u was ten brak @,to poprostu fasolki!!W każdym bądź razie trzymam za was kcióki!
Antilko-aż jestem ciekawa co ci lekarz powie....,no i jak mógł się mylić test.?! Ale jak ci uznają "reklamacje",to powinni ci przysłać z tuzin nowych,co nie?
A ja zbieram się do lekarza...,bo to dla mnie dziś wielki dzień,dzień prawdy! Aż mi serce wali na samą myśl.....
wieczorkiem dam znać co i jak..
Sciskam was wszystkie mocno! pa!
 
nie chcę się cieszyć na zapas...nawet określiłam dzień w którym mogło dojść do zapłodnienia...to dopiero mogą być pamiętne wianki w Krakowie;-) może moje dziecko zostanie królem,bo miałam świetny widok na Wawel (znajdujący się po drugiej stronie ulicy):-D:laugh2:...a tak na poważnie,to byle do piątku...
ewa33 czekamy:-)
 
Antila na kurczę cóż się dzieje. :sick: A może to nerwy/ stres?
jm80 :-):-):-):-):-) trzymam kciuki :-):-):-):-):-):-) wianki no cóż:-):-):-):-) może w Polsce zapanuje monarchia, wszystko jest możliwe :-):-):-):-)
ewa czekamy. Nerwuję się, no!!! Dawaj szybko znać!!!!
Gabi czyżbyś się zaraziła?;-)

A tak w ogóle to chcę Wam powiedzieć, że mi też @ się opóźnia. Chyba zwariuję! ;-)
 
reklama
Ewa 33 i jak ?czekamy na wieści :confused:
Fogia ostatnio nie miałam specjalnych stresów.Może to upały spowodowały takie opóźnienia:baffled:
Producent testów jeszcze mi nie odpisał:wściekła/y:
 
Do góry