reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Antila możliwe, że to od upałów. A stres przecież masz, denerwujesz się tym, że @ nie ma, że test ześwirował, że badanie ciąży nie pokazało.
No dlaczego ta ewa nic nie pisze!!!
 
reklama
No właśnie Ewa, co się dzieje???
Fogia...to ma jakiś sens...bo w końcu M. jest moim Księciem Z Bajki, więc zamek nie był całkiem przypadkowy:-)
Powiadasz,że spóźnia Ci się @??...Mam trzymać kciuki?:tak:
Anitla...może będzie lepiej jak po prostu pójdziesz do lekarza i niech on stwierdzi co tak naprawdę się dzieje...
 
Ewuś:confused::confused::confused:
jm 80 do pani doktor idę we czwartek, jezeli @ się nie pojawi:tak:
Fogia muszę przyznać, że specjalnie się tym nie przejmowałam, ale kto wie może podświadomie:sorry2:
 
WITJCIE dziś byłam u swojego lekarza i zbadał mnie.Powiedział ze jak narazie wszystko jest dobrze ale za tydzień mam zrobić sobie ponownie beta hcg za 2 tygodnie usg i następnie badania moczu, krwi itd.Ale ide do prywatnego i ma mi zrobic usg 30 czyli za 6 dni.Mam wielką nadzieje ze będzie dobrze.Acha dostałam tez jakis hormon aby ciąza dobrze sie ulokowała i trzymała tam gdzie powinna.Mój lekarz idzie na urlop za kilka dni więc kontynuowac u niego wizyty będe dopiero po 20 sierpnia.Do tego czasu będę pod opieką prywatnego lekarza.Pozdrawiam wszystkie mamusie przyszłe i obecne.Do usłyszenia
 
Dzieńdoberek!!
Tak miło czytać,że martwiłyście się o mnie:tak:...ale jak wróciłam..to pierw do jednej mamy,później do drugiej....i jak położyłam się z Alexem,to tak już do rana:yes:..
no ale do rzeczy...
A więc dzięki Bogu.. moja fasoleczka ma 8.3mm,to jest 6tyg 4d..,i co najważniejsze jest bijące serduszko! :happy:radości co niemiara!
Ale pan doktor był super!,i pewnie przy nim zostanę,mimo że to prywatny gabinet(70zł kompl.wizyta+cytol.+usg),Nie ma żadnej cysty,i jest wszystko wg.niego..w jak najlepszym pożądku..
Nie macie pojęcia jak mi ulżyło!uff! za 4 tyg.mam kontrolę,bo musi mieć ten początek ciąży pod kontrolą,i dokładniej ustali dzień porodu...bo wg.OM wychodzi 8.03,a wg usg, 14.03.To przez te moje niereguralne cykle.(37-42)..
Ale kamień mi spadł z serca !
Jeszcze tylko jutro do pracy, potem urlop..i później juz nie wracam do pracy...
jeszcze żyję wczorajszym dniem.i co chwile oglądam zdjęcie z usg..
Sciskam was wszystkie mocno.! no i teraz zarażam na całego!!!
 
ewa33- tak się cieszę i oczywiście serdecznie gratuluję i Mamie, że była taka dzielna i Fasolce. Widzisz, wszystko jest dobrze. No to teraz zobaczymy pierwszą fotkę Malca, prawda?
Buźki.

ewulka123- na pewno wszystko jest dobrze. Ja też brałam taki hormon-duphaston i biorę go nadal ażdo 16 tygodnia. Podobno ma Maluszkowi pomóc.

Antilka, Fogia-:tak::tak::tak:

jm80- ja nadal trzymam kciuki!!!

U mnie jakby troszkę lepiej. Wizyta w piątek i też mam nadzieję dowiem się, co z moją Krusią. Tak się o nią martwię, ale mam nadzieję, że te wszystkie prochy nic jej nie zrobiły i serduszko bije mocno.

Pozdrawiam Was cieplutko.Miłego Dnia!
 
Cześć dziewczyny!:happy2:
U nas na forum nie tylko zarażają... tutaj wybuchła wręcz epidemia fasolek! Ale się cieszę... Tak bardzo Wam tego życzę!:rofl::-D:rofl: Trzymam kciuki!
ewa33 - jak miło słyszeć tak dobre wieści! Podzielam Twoją radość!
Ściskam Was mocno!
 
Ewa33 - gratuluję i cieszę się razem z Tobą:-)Wszystkie się cieszymy;-)
Ika_s - trzymaj mocno,aż do piątku...ja też będę trzymać,żeby z Twoją Kruszynką było wszystko dobrze,bo na pewno wszystko jest w porządku...nie ma innej opcji...

Ja już się nie mogę doczekać wizyty...w pracy nie mogę się na niczym skupić...
Cały czas myślę o Maleństwie...i tęsknię za M. ...
Pozdrawiam Was Dziewczyny serdecznie i Wasze fasolki również...
Miłego dnia...Buziaki:-)
 
witam :-) :-) :-) :-)

cry - witaj :-D

ewulka -dobrze że wszystko jest w porządku ;-)będzie dobrze

Antilka - trzymam kciuki aby okazało się że to dzidziuś :tak::tak::rofl2:

Ika - współczuje takiej wizyty ale wiem co przechodziłaś bo jak chodziłam państwowo do ginka babki to też była taka wredna jak u Ciebie :wściekła/y::wściekła/y: a jak powiedziałam jej że poroniłam i chodzę gdzieś indziej do lekarza a u Niej chciałam tylko cytologie zrobić to tak Mnie zbluzgała że szok :szok::szok::angry::angry: napewno jest wszystko dobrze głowa do góry :tak::tak:

ewa - cudowna wiadomość :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:gratulacje :tak::tak:

jm80 - ciesz się że masz takiego mężczyznę :tak::rofl2: i trzymam kciuki aby okazało się że to dzidziuś ;-);-):tak::tak:

AMK - zobaczysz tym razem będzie dobrze :-) i oczywiście gratulacje 5 :tak::tak::tak::tak:

Aniu - na weselu było upalnie :-):tak::tak: towarzystwo doborowe więc klimacik był fajny :tak: to było wesele brata mojego więc była rodzinka i znajomi i było extra :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: trzymam kciukaski za prawko :tak::tak:

Gabi - :-):-)

Fogia - jasne że stęskniłyśmy się za Tobą :tak::tak: Filipek jest przekochany buziaczki dla Niego :-D:-D czyżbyś się też zaraziła ??:sorry2::sorry2:



mam pytanie dostałam @ 18 lipca (środa) i wczoraj już nic nie miałam a dzisiaj zauważyłam w ubikacji tak jakbym znowu miała @ czy to możliwe ??
czy tak zaraz po @ może zajść do zapłodnienia ??
 
reklama
Ewa och jak dobrze mieć dobre wieści z samego rana! Tak się cieszę! Tylko myślę, że do tego ginia to powinnaś częściej chodzić niż co 4 tyg. Ja przez pierwszy trymestr chodziłam co 2, a później już standardowo co 4. Może poprosisz go o częstsze wizyty?

Nie wiem dziewczynki czy się zaraziłam. Przed ciążą miałam regularne cykle co 29 - 31dni. Teraz zwiększyło się do 35 - 37 ale i tak opóźnia mi się kilka dni. Najdziwniejsze jest to, że nie mam żadnych objawów ani @ ani ciążowych. Szczerze mówiąc jestem trochę przerażona, a z jakiego powodu to pisałam już wcześniej. Doszedł jeszcze jeden problem. Ostatnio nie układa mi mi się z mężem, jest tak źle, że coraz częściej myślę o rozwodzie. Nawet rozmawiałam z nim na ten temat ale powiedział, że mi go nie da. Później trochę się poprawiło między nami, zmienił się ale ostatnio znowu jest źle. On bardzo chce drugiego dziecka ale tylko po to aby mnie zatrzymać. Tak więc chyba oczywiste, że mam obiekcje. Nie chcę aby moje dziecko/dzieci wychowywały się w rodzinie pełnej agresji, awantur i wyzwisk. No i się znowu zdołowałam......
 
Do góry