reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Antilka - no i ja cały czas sprawdzam czy to fałszywy alarm czy jednak jesteś zarażona?

Mam dziś potrójnie paskudny nastrój, bo brzuch nie przestaje boleć. Ciągle się boję, że tyle tej no-spy mu zaszkodzi, ale jak nie biorę to zwijam się z bólu. Do tego dziś przyplątała mi sie chyba jakaś infekcja pęcherza albo pochwy. Piecze okropnie, a przecież z higieną nie mam na bakier i piję jak smok. Nawet nie mogłam się podziębić, bo z domu nie wychodzę.
Mam tylko nadzieję, że Maluch jest silny i nic mu nie będzie. Wizytę planową u lekarza mam dopiero w piątek. Też chyba się wykończę do tego czasu.

Pozdrawiam.
 
reklama
Dziewczynki jednak pomyłka betka<1:-(
Nie sądziłam, że test może się pomylić w drugą stronę:confused:
Czekam w takim razie na @ aby zacząć zaplanowane staranka:tak:
 
Antilka- Szkoda, ale dziwne, że ten test się pomylił. To trzymam w takim razie kciuki za planowane już staranka. Buziaki. Mnie chyba znowu w poniedziałek czeka lekarz przez to zapalenie.
 
oj! przykro mi że nie wyszło..:-( ,ale głowa do góry!!
jednak tak cichaczem myslę sobie...,ze powinnaś sprobować za pare dni..i test i betkę....W sumie to już jesteś po terminie spodziewanej @ czy jeszcze nie?bo jakoś nie załapałam..
tak czy inaczej..ja nadal zarażam.!!!!! i myslę że inne dziewczyny też!!!
Sciskam cię mocno!!..
 
Ika może przez te upały coś Ci się przyplątało:confused:Pij na wszelki wypadek sok żurawinowy, bardzo dobry na moczowo-płciowe sprawy:tak:
Ewuś ja mam cykle bardzo nieregularne średnio co 32-35 dni,ale bywają i 40 dniowe.Beta robiona z krwi jest bardzo czuła i gdyby doszło do zapłodnienia to pokazałaby cokolwiek a tu nic:no:Ja też nie mogę zrozumieć, czemu test tak dziwnie pokazał ( to również niebyła ciąża biochemiczna, bo we krwi ani śladu hcg):confused::confused::confused:Może napiszę do producenta, to mi odszkodowanie dadzą za robienie złudnych nadziei :-D:-D:-DPomyślcie tylko, gdyby taki test zrobiła np nastolatka, która bała się ciąży, to dopiero sres:szok:
 
a w którym dniu teraz jesteś ??37 ? bo ja robiłam test w 37dc.i nic nie wyszło(a mam cyle tak jaj u ciebie..).dopiero w 40dc. No nic.ale ja bym srawdziła za tydzień ,o ile @ się nie pojawi..
 
Ewuś tak w 37:tak:Tylko we krwi już coś powinno być, jeżeli to jednak ciąża.
Właśnie napisałam list do dystrybutora testów ( bo producent w USA):cool2:
Opisałam całą sytuację, bo pani w laboratorium powiedziała, że ewidentnie test sikany musiał być błędny. Zobaczymy, co odpiszą:confused:
 
mam Bardzo Mieszane Uczucia I Nie Wiem Co Robic Oprócz Czekania.tak Bardzo Chciałabym Juz Wiedziec Czy Nosze W Sobie Dziecko Czy Nie.jesli Okaze Sie Ze Jednak Nie To Az Strach Pomyslec , Wiem Ze Powinnam Tą Wiadomośc Przyjąc Z Pokorą I Wiara Ze Moze To Nam Jest Pisane..... Tylko Dlaczego?? Jutro Msza Za Moje Dzieci Jedno Kończy 5 Latek Drugie Jest Gdzies W Niebie.trzecie Moze We Mnie.kto Wie?? Dziś Pierwszy Dzień Wymiotowałam I Czuje Się Koszmarnie Pewnie To Nerwy I Sters Który Będzie Mi I Mojemu Męzowi Towarzyszył Jeszcze 9 Dni.moze Za Wczesnie Postarlismy Sie O Dziecko Ale Przeciez Tak Bardzo Jest Ono Upragnione I Wyczekiwane.za Chwilke Przyjadą Goscie Na Imieniny Męza Nie Będe Z Nimi Siedziała Długo.chciałabym Usnąć I Obudzic Sie Dopiero 30 Lipca.pozdrawiam I Dzieki Za Wsparcie Wy Przynajmniej Wiecie Co Przechodza I Jakie Uczucia Temu Towrzyszą.inni Tego Nie Rozumieją - Moze I Dobrze.napisze Cos Moze Jutro Wieczorkiem:-(
 
witam wszyskie!
Ja zmykam do pracy,,,a tak m się nie chce....!
Juz czuj ę sie dziwnie..niewiem jak przetrwam cały dzień....
Ewulka NAPEWNO masz dzidziusia w sobie,i przestań sie denerwować..!zobaczysz że tak będzie!
Trzymam kcióki za ciebie i inne dziewczyny,..za siebie też,..bo już niedługo wszystko sie wyjaśni..i bedziemy na marcówkach!
miłego dnia!!!Bużka!!
 
reklama
Ewulka 123 będzie dobrze- MUSI BYĆ!!!!!!:tak:
Ewuś współczuję, że musiałaś tak wcześnie w niedzielę z powodu pracy wstawać:-(
Ika jak się dziś czujesz?

Zaraz wybieram się z koleżankami na basen, bo w domu nie można wytrzymać taki upał.
@ nadal nie ma i chyba muszę podejść w tygodniu do pani doktor po coś na wywołanie:baffled:
 
Do góry