reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No wlasnie ze jest mozliwosc ze jestem w ciazy a moj M juz mnie na ziemie sprowadza ze sobie cos ubzudaralam i pewnie w sobote zrobie jeszcze raz test i sie okaze. Lekarz by mnie tak opierdzielil jakby sie okazalo ze to ciaza ze masakra, on mnie przestrzegal zeby uwazac.Ale nic zobaczymy w sobote a moze nawet i jutro ta bete zrobie.Dziekuje za rade.
 
reklama
martula test ciązowy może pokazywać hcg z poprzedniej ciąży, czytałam, że długo trwa zanim spadnie do zera poziom hcg.
 
Ostatnia edycja:
trzynastka no jesli teraz nie ma fasolki to po @ ide do gina i sie dowiem co mi powie kiedy mozemy sie starac. no wlasnie jak jest z hcg po poronieniu? po jakim czasie zanika?
 
kasiaa24 dziękuję.

podobno po poronieniu jest cykl bezowulacyjny, ale chyba nie u wszystkich, skoro są ciąże, ja wolę sie wstrzymać do normalnego @, bo jeszcze mam skrzepy w macicy, dzis byłam na usg.
 
reklama
Mart- gratulacje :-) tak bardzo się cieszę, kurczę jedna po drugiej zaskakuje no:)
Martula- witaj zapalam światełko (*) dla Aniołka , bardzo mi przykro z powodu Twojej straty no i czekam co wykaże beta , mam nadzieję ,że to nie zaśniad tylko fasolka:tak:są dziewczyny , które pierwszej @ nie doczekały i szczęśliwie donosiły.
ale tu mamy podejrzeń o ciążę coś z tego będzie zobaczycie:tak:
co do brania nospy to można bez problemu w ciąży brać.
 
Do góry