reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karol1388 - wielkie gratulacje:) na pewno będzie wszystko dobrze. A u Ciebie wykryli zespół antyfosfolipinowy, że masz brać Clenaxe??A ja testuję w na początku stycznia:)
 
reklama
dziekuje malami123:tak: ja za ciebie tez trzymam && i za reszte dziewczynek.ilonko24 jak sie czujesz??? kasiu24 a ty??? gosia ja sie urodziłam w maju,myslalam,ze po 1 stracie bedzie dobrze,a tu w tak krotkim czasie drugi cios...:sad::sad: teraz za to wszystko jest inaczej.test tak wyrazny,wtedy tylko blade kreseczki ledwo widoczne pod swiatło w 1 ciazy zadnych objawow za to bardzo silne skurcze takie jak bym miala mega @ dostac,a w 2 tez nie bylo objawow ani skurczy,ale za to plamienie ktore sie z kazda godzina rozkrecało tylke,ze ono pojawiło sie po stwierdzonej juz ciazy,w 6 tyg...teraz jestem taka wystraszona,ale tez mam nadzieje,ze bedzie dobrze.genetyk dał nam 99% szans na udana ciaze,cytomegalia podobno mi nie zagraza,tescior piekny,beta wysoka,cycuchy bolą,czasem w glowce sie zakreci... tylko modle sie zeby nie było zadnych boli,skurczy złych...i krwawienia...i zeby lekarka cos wyczuła...
 
malami a moze ta kreska to jeszcze pozostalosc bety z poprzedniej ciazy? mozliwe by tak bylo? ja sie nie znam na tym wiec nie wiem.
as wiem ze wiele dziewczyn pierwszej @ po zabiegu nie doczekaly i ich ciaze sa szczelsliwe :-) Sama jestem ciekawa czy jej doczekam :-) zreszta nie wiem kiedy ma byc bo po zabiegu to roznie.
 
bobofrutek może i tak jest ale z tego co dziewczyny piszą to wiem ze pierwszej 2 nie doczekały bo fasolinki juz były ,ja kciukasy trzymam tez za ciebie:-)
a mnie zawsze tydzien przed @ to juz piersi bolały a teraz nic
 
kochane, przepraszam za pisownie ale jestem u Tesciow na mazurach net zlapalam w telefonie i co chwile mi zrywa, nie jestem w stanie przeczytac postow z ostatnich dwoch dni,

chce tylko powiedziec ze nie wytrzymalam i poszlam zrobic juz usg, nie chcialam czekac i miec sylwestra w niepewnosci, jest zarodek 8mm, zywy, adekwatny do swojego wieku. wszystko jest ok. jestem strasznie szczesliwa bo mialam jakies zle przeczucia ze moze puste jajo albo cos. zygam na potege, ale to nie wazne. buziaki
 
bobofrutek pisałąm juz wczesniej ze zabieg miałam 1.12 a zawsze przed zabiegiem i przed ciązą @ miałam co 28-29 dni,teraz po zabiegu nie wiem jak to jest,ale są dziewczyny ze dostają prawidłowo tak jak powinny miec @
 
kochane, przepraszam za pisownie ale jestem u Tesciow na mazurach net zlapalam w telefonie i co chwile mi zrywa, nie jestem w stanie przeczytac postow z ostatnich dwoch dni,

chce tylko powiedziec ze nie wytrzymalam i poszlam zrobic juz usg, nie chcialam czekac i miec sylwestra w niepewnosci, jest zarodek 8mm, zywy, adekwatny do swojego wieku. wszystko jest ok. jestem strasznie szczesliwa bo mialam jakies zle przeczucia ze moze puste jajo albo cos. zygam na potege, ale to nie wazne. buziaki

Ale super !!!
To już potwierdzony BEREK !!!!:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
kochane, przepraszam za pisownie ale jestem u Tesciow na mazurach net zlapalam w telefonie i co chwile mi zrywa, nie jestem w stanie przeczytac postow z ostatnich dwoch dni,

chce tylko powiedziec ze nie wytrzymalam i poszlam zrobic juz usg, nie chcialam czekac i miec sylwestra w niepewnosci, jest zarodek 8mm, zywy, adekwatny do swojego wieku. wszystko jest ok. jestem strasznie szczesliwa bo mialam jakies zle przeczucia ze moze puste jajo albo cos. zygam na potege, ale to nie wazne. buziaki
Super.Bardzo się cieszę:-)
 
Do góry