reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

marta gratulacje Kochana i spokojnej ciazy :-)
malami czyli ciekawe jak u mnie bedzie przed ciaza mialam zawsze 3 kazdego miesiaca wiec powinna byc 3.01 jakby wrocilo do normy :-)
 
reklama
Karola: u mnie ciężko określić wiek ciąży, dlatego, że nie miałam ostatniej miesiączki, więc lekarz na podstawie wielkości jajeczka obliczył 4,4tyg, a to było tydzień temu w piątek. Narazie tak wkleiłam, ale jak pójdę następnym razem do gin to poprawię jak będzie trzeba. Mnie piersi bolą, w sumie sutki, ale nie jakoś tak tragicznie, raz mocniej raz lżej. Bardziej mi dokucza senność, taka słabość, zaparcia, gazy. I powoli dochodzą nudności. Jeśli możesz to nie jeździj samochodem. Mi gin odradził. Ryzyko poronienia. A jeśli musisz nie przekraczaj 100 a najlepiej 50km/h.
Bobofrutek: @ może Ci się teraz spóźnić nawet do 6tyg. Masz podejrzenie ciąży?
Malami: Hmm... 2tyg spóźniała mi się @. Ale myślałam, że tak musi być po zabiegu. Bolały piersi, sutki, tak inaczej niż przed @. I zaczęłam mieć takie jakieś przeczucie, tak dziwnie mnie brzuch bolał prawie 2 tyg. Jak na okres, tylko, że ja go nie dostawałam. No stwierdziłam, że zrobię test tak aby być spokojną :happy2: No i wyszły mi takie kreski jak i Karoli :-D
 
prija0 podejrzenie ze moge byc w ciazy mam (seksik bez zabezpieczenia) ale poki co za wczesnie by to swierdzic po po zabiegu roznie bywa, jesli nie dostane @ do polowy stycznia i bede zle sie czula to zrobie test. poprzednio szybko zaszlam w ciaze wiec kto wie jak jest teraz. nie nastawaim sie na nic bo nie wiadomo jak macica sie goi i czy tam jest ok a najwazniejsze by maluszkowi bylo dobrze i by sie dobrze rozwijal. podobno po zabiegu jest latwiej zajsc wiec trzeba byc uwaznym, mam slub 21.01 wiec do tej daty musze wiedziec czy jestem w ciazy :-)
 
Czesc Wam.Jestem tu nowa, tzn zagladam juz od miesiaca ale nie mialam odwagi napisac!!Wiec moze sie przedstawie.Mam na imie Marta mam 23 lata i mam syna Bartosza ktory w styczniu skonczy 4 lata.25 listopada mialam zabieg lyzeczkowania po poronieniu, byl to 9 tydz ciazy.Pierwszy tydzien byl bardzo trudny ale potem znalazlam odskocznie tzn nowa prace i jakos bylo mi lepiej.Ale teraz mam problem bo od zabiegu minelo juz 35 dni a ja nie mam @, dzis zrobilam test ale wydaje mi sie ze wyszedl negatywny bo druga kreska niby jest ale prawie nie widoczna tylko jakis cien pod swiatlem, sama nie wiem.Poza tym mam lekkie mdlosci i kluje mnie raz brzuch raz jajniki.Nie wiem co myslec?Jestem przeziebiona moze temu nie mam @?
Gartulacje dla wszystkich nowych mamusiek
Zapalam swiatelko dla aniolkow
 
Czesc Wam.Jestem tu nowa, tzn zagladam juz od miesiaca ale nie mialam odwagi napisac!!Wiec moze sie przedstawie.Mam na imie Marta mam 23 lata i mam syna Bartosza ktory w styczniu skonczy 4 lata.25 listopada mialam zabieg lyzeczkowania po poronieniu, byl to 9 tydz ciazy.Pierwszy tydzien byl bardzo trudny ale potem znalazlam odskocznie tzn nowa prace i jakos bylo mi lepiej.Ale teraz mam problem bo od zabiegu minelo juz 35 dni a ja nie mam @, dzis zrobilam test ale wydaje mi sie ze wyszedl negatywny bo druga kreska niby jest ale prawie nie widoczna tylko jakis cien pod swiatlem, sama nie wiem.Poza tym mam lekkie mdlosci i kluje mnie raz brzuch raz jajniki.Nie wiem co myslec?Jestem przeziebiona moze temu nie mam @?
Gartulacje dla wszystkich nowych mamusiek
Zapalam swiatelko dla aniolkow

Witaj.
Zapalam światełko dla aniołka (*)
35 dni po zabiegu to żadna tragedia.
Zwykle do 6 tygodni to norma ,a zdarza się i do 8 nawet.
Kreska na teście jednak coś oznacza.
Albo miałaś zaśniad groniasty i Beta HCG wolno spada i dlatego test wyszedł.
A całkiem możliwe ,że jesteś we wczesnej ciąży.
Dla pewności zrób jutro Beta HCG lub pojutrze test .
Beta HCG powyżej 5 to ciąża
Jak będzie test pozytywny i mocniejszy to wiadomo,że też ciąża.;-):-D:-D
 
martula witaj i zapalam swiatelko dla Aniolka (*) ja tez poronilam tyle ze ja w 13 tyg sie dowiedzialam a dzidzius mi zmarl w 9 , zadnych objawow poronienia nic nie mialam. Kochana moze ta kreska to pozostalosc po poprzedniej ciazy a moze faktycznie jest nowa fasolinka w Tobie ? Jest taka mozliwosc ze moze byc fasolka?
 
kochane, przepraszam za pisownie ale jestem u Tesciow na mazurach net zlapalam w telefonie i co chwile mi zrywa, nie jestem w stanie przeczytac postow z ostatnich dwoch dni,

chce tylko powiedziec ze nie wytrzymalam i poszlam zrobic juz usg, nie chcialam czekac i miec sylwestra w niepewnosci, jest zarodek 8mm, zywy, adekwatny do swojego wieku. wszystko jest ok. jestem strasznie szczesliwa bo mialam jakies zle przeczucia ze moze puste jajo albo cos. zygam na potege, ale to nie wazne. buziaki

Marta gratulacje!!!
 
martula witaj i zapalam swiatelko dla Aniolka (*) ja tez poronilam tyle ze ja w 13 tyg sie dowiedzialam a dzidzius mi zmarl w 9 , zadnych objawow poronienia nic nie mialam. Kochana moze ta kreska to pozostalosc po poprzedniej ciazy a moze faktycznie jest nowa fasolinka w Tobie ? Jest taka mozliwosc ze moze byc fasolka?

Bobofrutek u mnie tak samo, bez objawów żadnych:(
 
reklama
Marta 5000 , Trzynastka witam i zapala światełka dla waszych aniołkÓW
[*]
[*]
Karola 1388 gratuluje kochana, super, trzymam kciuki &&&&&&
Gosiulek, Karola u mnie wszysko o.k jak narazie nie mam zadnych mdłości, mam nadzieję i wierzę że teraz sie uda do 40 tyg. dotrwać szczęśliwie. jedyne co uświadamnie mnie że jestem w ciąży to moje zachcianki, codziennie inne.

pozdrawiam wszystkie
 
Do góry