reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
malami123 widzisz ja tez zrobilam test 2 dni temu i byla blada kreska,a zrobiłam dzsi i widzisz:tak: kochana moze ty tak jak prija0 na tym samym etapie i taka sama sytuacja..nio i ja tez jestem na wczesnym etapie:tak: a co do objawow to ile ciaz tyle objawow...wiec narazie sobie nie wkrecaj bedzie dobrze.juz sie nie moge doczekac az zatestujesz znowu
 
super teścik
i piękne tłuściutkie kreseczki.:tak::-):-)
Malami zatestuj jutro rano ,a co Ci szkodzi.
Nic nie tracisz ,a możesz zyskać .;-)
Po takim czasie ,jak w wigilię robiłaś test to jesli jest ciąża to już teraz w tej chwili test Ci wyjdzie na II kreski.
 
Ostatnia edycja:
nie da sie nie myslec,ale postaram sie chociaz troche i do soboty jakos wytrzymam,chodze jak nawiedzona co chwila do łazienki i sprawdzam czy cos jest juz czy jeszcze nie,mój G już na mnie krzyczy i mowi ze jak ma byc dzidzia to bedzie a jak nie to bedziemy działac dalej,mój syncia starszy tez juz sie pyta kiedy fasolka bedzie bo chciałby miec braciszka
 
karola piekne kreski ta ciaza jest silna i dzidzi nie oderwie sie od mamy szybko :-)
ja nie mialam takich kresek. mialam wyrazne ale blade wiec cos w tym jest ze ciaza slaba byla :-(
malami z tego co pamietam to mialas tez niedawno zabieg? jestes teraz w ciazy? jest taka mozliwosc ze to ciaza?
 
karola piekne kreski ta ciaza jest silna i dzidzi nie oderwie sie od mamy szybko :-)
ja nie mialam takich kresek. mialam wyrazne ale blade wiec cos w tym jest ze ciaza slaba byla :-(
malami z tego co pamietam to mialas tez niedawno zabieg? jestes teraz w ciazy? jest taka mozliwosc ze to ciaza?
bobofrutek wiele dziewczyn z tego wątku nie doczekały 1 @ po zabiegu .
I też były tak samo zaskoczone :-D:-D:-D
Dziś niektóre z nich tulą do piersi już swoje maleństwa .:tak::tak:
 
Karola piękny teścik.Oby Cię doprowadziły szczęśliwie do malutkiego dzidziusia trzymanego w ramionach.

Patrzę na Twoje suwaczki i widzę że Twój aniołek odszedł 4maja 2008roku a ja 6maja 2008 r trafiłam do szpitala z którego wyszłam już bez Karolka...a 15marca usłyszałam pierwszy raz jego serduszko.
 
karola1388 ja trzymam za ciebie kciuki do samego konca 40 tygodnia hehehe,zresztą i za wszystkie fasolinki

bobofrutek no właśnie tak,miałąm zabieg i teraz czekam niby na @ ale mozliwe ze to ciąża bo na tescie wyszła słaba 2 kreska wiec nic nie wiem
 
reklama
mam nadzieje,ze te tłusciutkie kreseczki zaprowadza mnie do 40tyg...cały czas sie dotykam do piersi,patrze czy bola itp:no:
Tak do końca nie patrz na te piersi.
One raz bolą mniej,raz bardzie ,a raz wcale,by potem znów boleć ze zdwojoną siłą .
Daj na luz.
Poczytaj książkę i się odpręż .
Ciąży tymi nerwami nie przyspieszysz .
Każda z nas się boi.
Jestem praktycznie na półmetku ,a nadal się boję .:baffled::baffled::baffled::szok::szok::-D:-D:-D

Najpierw się bałam czy jest fasolka,
potem czy nie pozamaciczna,
następnie czy prawidłowo rośnie,
do 12 tc trzęsłam się o wczesne poronienie ,
o to by łożysko poszło do góry,
potem o to czy wszystko rozwija się prawidło,
jak serduszko bije na dopplerze,
teraz się boję jak wypadnie połówkowe czy wszystkie narządy są w porządku .
Potem będę przeżywać skurcze ,czy aby na pewno nie za silne w stosunku do wytrzymałości organizmu ,
czy szyjka wytrzyma i ostatecznie czy donoszę do końca
potem pobytu szpitalu i narodzin ,
chwili co usłyszę jak dziecko będzie na świecie
No widzisz jak ze mnie panikara :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Do góry