reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
trzynastka witam na forum i światełko dla Aniołka (*)


karola 1388 wielkie GRATKI:-):-):-):-) i teraz mocno trzymam kciuki



ja po 5h jazdy autem w domu juz i teraz odpoczywam,brzuszek nadal troszke pobolewa ale poza tym nic więcej,czekam do soboty i drugi test i moze tez wyjdą 2 kreski zobaczymy
 
dziekuje dziewczynki z całego serca:tak: ginka do mnie oddzwoniła po odsłuchaniu wiadomosci i powiedziała,ze beta ładna tak na 3,4 tydzien ja sobie policzyłam to tak mi wychodzi 4,5 tyg( połapałam sie juz w tych normach).co do plamien to moga byc wlasnie dlatego,ze powinnam byc w trakcie @.mam brac luteine,odpoczywac,przyjsc w poniedziałek po skierowanie na kolejna bete,bo sie powinno odczekac 48h zeby sprawdzic czy wzrasta i dostane odrazu recepte na clexane 0.4...pytałam czy tam ta ginka mogła faktycznie nie wyczuc nic podczas badania to powiedziała,ze tak sie zdaza jak jest wczesna ciaza w dodatq jestem szczupla bardzo i pewnie mam mniejsza macice...( rozm36 waga 49kg:baffled:). nio w kwietniu moja beta wynosiła 84...i spadała pozniej sie okazało,ze to biochemiczna...martwi mnie tylko to,ze ta lekarka nie wyczuła nic...tak sie boje...co do pracy.powiedziałam szefowi-nie chciałam czekac to nie fair tym bardziej,ze on ma przez sciane zaklad fryzjerski i tam sa 2 dziewczyny w tym moja siostra-praktykantki i sa zawsze od srody do soboty wiec jak mnie nie ma to ktoras stoi na sklepie...a od stycznia od 2go maja kursy poza miastem i miesiac wolnego wiec bede sama...powiedzialam mu pogratulował,powiedziałam,ze to ciaza wysokiego ryzyka to powiedział,ze moge isc do domu do konca tygodnia poodpoczywac,ale od pona mam byc...i zebym za czesto nie brała dni wolnych no bo dziewczyn nie bedzie i ktos na sklepie musi byc...:baffled: ehh...poszła bym na l4 gdy bym była zarejestrowana...a nie jest tak dobroduszny i nie zatrudni mnie legalnie tylko dlatego,ze jestem w ciazy...to juz wogole mu sie nie oplaci...:-( ale jesli bedzie trzeba to nie bede sie zastanawiac tylko zrezygnuje z pracy...wiecie co mam takie kłucia takie kurcze nie umiem tego wytłumaczyc....tak czasem na srodku...to zle??? jestem panikara,jestem przewrazaliwiona...i to jest złe...wiem o tym...te kłucia czasem i na kilka sekund a oprocz tego ciagniecia i wrazenie jak bym miala w podbrzuszu balon z woda...teraz leze sobie,ale zaraz musze isc cos zjesc...as76 i karola81 odnalazłam wasze stare posty z waszych perypetii poczatkowych i czytam;-) ilonko1990 nie martw sie kochana...bedzie oki.a propos ja tez mieszkam na 4 pietrze i to jest diabelnie meczace...a jeszcze miesiac temu mieszkalismy na parterze...zreszta ja całe zycie na parterze u mamy tez i pozniej na swoim a teraz 4 ehh...czarna76 dobrze pamietasz moj przypadek :-) mam nadzieje,ze ta betka bedzie rosła...a dzis jak test zobaczyłam to oniemiałam...nigdy nie był az tak wyrazny...zawsze trzeba było sie przygladac przy swietle a tu 2 czerwone krechy:tak: moze to oznaki,ze tym razem bedzie juz dobrze????? kochane nie bede dziekowac kazdej z osobna.dziekuje poprostu wam wszystkim.jestescie dla mnie mega wsparciem....nie moglam sie doczekac az napisze:tak: badzcie ze mna,trzymajcie kciuki,modlcie sie...a czy na suwaczek nie jest za wczesnie???? moze dopiero wstawie po badaniu macankowym????

MOJE AIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *...04.05.2008 ( 6 TYG ) *...
karola spokojnie u mnie zaraz też na początku nie wyczuł nic ,sugerował się tylko wynikiem Bety i testu.

a co do tych palmien kochane to jak chodze w miare czesto do wc to widze,ze one sa juz skape tzn ze mało leci i rzadko...takze mam nadzieje,ze sie skonczy niedlugo.mam pytanie czy wy tez mialyscie takie wrazenie,ze piersi bola was czasem mocniej a czasem slabiej??? czy ja juz mam przewrazliwienia??? zdjelam stanik to tak mi lepiej piersi mniej czasem bola za to sutki mocniej...prija0 moze teraz nam sie uda????:tak:
Wyrazistość kreski zależy od stężenia gonadotropiny kosmówkowej.
Jak kreska jest blada to albo ciąża jest bardzo młoda ,albo słaba .Jak kreska ciemna to ciąża już zdecydowanie zagnieżdżona i silna. Takie zwykle dają radę .;-):-):-)

pirja0 ja mialam zabieg w mikolaja 6.12 taki mialam prezent :-( krwawilam po nim pozniej mialam przerwe i po kilku dniach zaczelo sie brazowe plamienie ktore pojawia sie i znika jest ponziej 2 dni nie ma i znow jest zalezy jaki tryb zycia prowadze. wlasnie mi sie tez wydaje ze mialam owu bo mialam sluz w tym calym plamieniu. dzis czuje sie fatalnie glowa na maksa mnie boli :-( przed ciaza mialam @ co 31 dni wiec jestem ciekawa jak oblicz jej termin teraz po zabiegu?
karola ciekawe z tymi kreskami? widac juz moze wtedy cos bylo na rzeczy ze slabe dzieciatka byly i sie nie utrzymaly :-(
Nieraz tak się dzieje ,ze organizma sam odrzuca słabe fasolki,bo wie,.że sobie nie poradzi.

BOBOFRUTEK ja sie naprawde nie znam na tych testach dlaczego te kreski wychodza jednym slabsze drugim mocniejsze.zrobie zdjecie swojego testu i wam wkleje:-)
Czekam na fotkę .
 
malami123 dziekuje:tak: kochana mnie bola te piersi raz mocniej raz słabiej...generalnie sutki mnie bola...a czy kazda dziewczyna tak ma nie wiem...prija0 teraz jak zrobiłam suwaczek to widze,ze jestesmy na tym samym etapie:tak: teraz wiem,ze moze byc za wczesnie zeby ginka mogła cos wymacac...ciesze sie,ze moge troche do nd poodpoczywac.malami przypomnji mi kiedy ty powinnas dostac@???
 
prija0 a ty do zrobienia testu miałaś jakiej juz objawy???czy nic,kazda pisze ze bolą ją piersi czy zawsze tak jest???
Malami nie zawsze bolą piersi.
Mnie dopiero teraz przy 3 ciąży piersi bolą i to zaczęły ok 10 tc.
Z Klaudia nie miałam żadnych objawów ciążowych po za kopaniem ,które czułam po 18 tc.
Z Kubusiem od początku haftowałam piękne szlaczki przez 4 miesiące i na tym koniec.;-):-):-)
A teraz praktycznie tylko pełno w brzuchu ,jakieś kłucia ,dużo śliny w buzi i jakoś mi było tak nie tak ...:-D:-D:-D:-D
Pierwsze objawy miałam 31 sierpnia ,a pozytywny test dopiero 14 września :szok::szok::-D:-D:-D:-D
 
Karola1388 kochana ja nie miałam ostatniej@ tylko zabieg 1.12.2011 i teraz czekam na @ no chyba juz teraz nie wiem na co skoro wyszła w sobote 24.12 słabiutka druga kreska ,@ przed zabiegiem miałam co 28-29 dni,a tu narazie nic tylko te pobolewania.Przy tej ostatniej ciąży tez pobolewał mnie brzuch ale tez piersi i miałam ślinotok tak jak As mówi,teraz boli tylko brzuszek i ii ta ślina też jest wiec juz sama nie wiem co myśleć
As właśnie z tą śliną też tak mam
 
122911171201.jpg prosze:-)
 
reklama
Do góry