reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

KOBIETKI................. z tego iż już do Nowego Roku najprawdopodobniej mnie nie będzie

Świąteczna piosenka - YouTube


Życzę wszystkim dużo szczęścia ,radości i miłości,zdrówka przedewszystkim i zdrowych Fasolek i żeby w Nowym Roku spełniły się nam nasze marzenia :-):-):-)

Buziaki Kochane i za wszystkie trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Wpadam na chwilkę bo się prawie obrobiłam
Bobofrutek- ja krwawiłam i plamiłam na zmianę około miesiąca także nie martw się kochaniutka:tak:
ja już podszykowałam sobie warzywka na sałatkę , starłam warzywka na rybkę po grecku , zrobiłam ostatnie pranie ,poprasowałam i mogę odetchnąć ,a po odpoczynku bierzemy się z M za ubieranie choinki, śnieżek sobie sypie świąteczna atmosferka się robi pomału
:tak:
 
Hona. To normalne, że czujesz złość i jesteśrozdrażniona. Nie obwiniaj się.
Ja Cię rozumiem, bo mój mąż ma podobnie, gdy zbliża się @. Ja póki, co walczę ze wszystkim i z niczym, a od lutego zaczynam walczyć z prolaktyną, wiec najwcześniej konicem marca starania. Ja mogę powiedzieć, ze mam narazie ćwiercwieku.
Mnie przygnębiają inne rzeczy. Dziś mój Florianek miał się urodzić. Ech...
Jakoś niespecjalnie odczuwam ten dzień - niby wiem, że to dzis ( choć pewno gdyby było wszystko ok to i tak wybral by sobie inny dzień)
Mam troche wyrzuty, ze nie celebruję specjalnie tego dnia.
U mnie dziś pierwszy raz zaczął padać prawdziwy śnieg.
Może to mój Aniołek pruszy dla Mamusi troszkę na święta, żeby się ciut uśmiechnęła.
Amerie bardzo mi przykro z powodu Twoich strat. Wszystkie jesteśmy z Tobą, pisz, może będzie Ci dzięki temu ciut lepiej.
Wiem, że masz dość lekarzy, ale chyba warto zrobić badania niż bać się kolejnej ciąży. Najgorsza prawda jest lepsza od niewiedzy.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,
mam do Was pytanie. Czy jest możliwe, że test ciążowy wyszedł pozytywny bo ten czynnik h-coś tam jest jeszcze podwyższony po poprzedniej ciąży? Tzn ja urodziłam 24 paź. w 21 tc.
Ta druga kreska jest blada, ale widoczna. W sumie to test robiłam popołudniu, bo jak kupiłam to nie mogłam wytrzymać. Dziś powinnam dostać @, tzn przed porodem miałam co 26 dni, nie wiem czy taki poród coś zmienia, ale jak kupiłam test to nie mogłam wytrzymać.
Z kolejnym chyba poczekam ze dwa dni, tak myślę że jak też będzie miał dwie kreski to mój mąż dostanie go pod chionkę (tylko nie wiem czy dam radę mu nie powiedzieć nic do soboty).
Na dodatek, to chyba urojenia, ale mam zachcianki od kilku dni, takie jak miałam w pierwszej ciąży z córeczką, też od razu chodziła za mną ...wódka. Normalnie nie żaden inny alkohol tylko wódka i teraz też tak jest że wszędzie ją czuje...

proszę napiszcie, czy miałyście takie przypadki, że test wyszedł pozytywny a ciąży nie było.
 
Witajcie...amerie zapalam ** dla twoich strat...badz tu z nami zawsze raznej...dziewczynki po badaniach-GRATULUJE.ciesze sie,ze wszystko jest dobrze.obyscie wytrwały te 9 miesiecy...zeby z dzidiolkami było wszystko dobrze...a ja dzis sie tyle nasprzatałam,ze ciagnie mnie cały dół brzucha...i co...czekam az bede mogła zrobic test juz sie nie moge doczekac:tak: a jesli okaze sie,ze beda 2 kreski to umre ze strachu i bede umierac juz...kupiłam sobie magnez i biore po 1 tabletce dziennie i troche jakby te skurcze ustały...

chciałam wam rowniez złozyc zyczonka,bo teraz kazdy zabiegany i nie chciała bym zapomniec:tak: a wiec:

Są w życiu chwile, gdy wszystko koloru nabiera.
Gdy miłość wygrywa, nienawiść umiera
a obcość w bliskość przemija.
Gdy radość smutek zastępuje
a uśmiech jak nigdy smakuje.
I czujesz, że jest do zrobienia dobrego tyle.
więc w te święta życzę Wam,
by to nie były już tylko chwile!

___________< o >
_____________/
_________o`* o.@*o`.
________.' '*Q o *o@
________( () o*o* @ o'.
_______.-' o *0_Q.-'-;*o)
_______.' 0 Q @0@ ()* `-.
______* @ o*o @. ‘Q * o )
_____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
_____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)
_____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `
____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-.
___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’
__.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*'
_* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.'
_'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.*
_;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o
_.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'.
_* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.*
_;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*♥.*•.¸♥¸.•*♥

MOJE ANIOŁKI 07.03.2008 ( 5 TYG ) *...04.05.2008 ( 6 TYG ) *...
 
Witajcie dziewczęta.
Melduje,że po wizycie wszystko o.k serducho bije 175 u/min, pęcherzyk wielkością odpowiada wiekowi ciąży

Amerie zapalam światełka dla Twoich aniołków
[*]
[*]
As super że wszystko w porządku, oby tak dalej :-)
 
reklama
czesc dziewczynki..

Widzę, że u większości wszytsko idzie ku dobremu.. Oby tak dalej.. Trzymam kciuki...
Śniło mi się dziś, że któraś o mnie pytała ...hahaha.. Więc jak tylko wstałam pomyślałam o Was...
Zyczę Wam kochane prawdziwie radosnych i spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia...
Oby Nowy Rok przynosił same dobre wieści i coraz więcej fasolek :)
 
Do góry