reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

WIADOMOŚĆ OD AGALA
biggrin.gif


NASZA KOCHANA CÓRECZKA PRZYSZŁA NA ŚWIAT DZISIAJO GODZ 6:30. 57CM, 3245G. CZUJEMY SIĘ DOBRZE A MALEŃKA JEST CUDOWNA
biggrin.gif
biggrin.gif
Poród a-gali w ekspresowym tempie o 4 byli w szpitalu a o 6:30 już maleńka była hehe, a_gala pisze że od 1,5 godz malutka ssie cały czas cycusia
laugh.gif



Cudowna wiadomość na początek dnia do mnie przyszła cudowna KOCHANA NASZA JESZCZE RAZ GRATULUJĘ aż mi łezka poszła za szczęścia...
 
reklama
Jakie miłe wiadomości tu od rana. Super i gratuluję.

Kasia - bosko.

U mnie tak sobie. Męczą mnie mdłości po maxie. Nie śpię od 4.
Wczoraj byłam u pani gine, która mnie totalnie olała, zbagatelizowała, nawet nie chciała mnie zbadać bo powiedziała, że nie ma po co. A ja miałam te plamienia i nawet lekarz który robił usg kazał mi iść do swojego gina na badanie wziernikiem. Powiedziała że to jest za wcześnie, że plamienie nie jest niczym nienormalnym, że "poroni się albo nie poroni", i takie tam. Zero wczujki. NIe oczekuję, żeby stawała na głowie przy 6-cio tygodniowej ciąży, ale mogła mnie chociaż zbadać i sprawdzić czy nie mam żadnej infekcji. Nawet nie zajrzała do USG, powiedziała: Widać zarodek? ja mówię, że nie. ona: nie ma zarodka, nei ma ciąży.To jest narazie ciąża fizjologiczna. Za 2 tygodnie trzeba zrobić, po co teraz. Kazała mi tylko powtórzyć bete, co dzisiaj uczyniłam. Wyniki o 18. To tyle. Znowu się zastanawiam nad zmianą gina. Moja przyjaciółka była u niej 2 godziny później (jest 12tc), była dla niej bardzo miła, w ogóle mówiła o mnie, że się nie potrzebnie martwię, że wydaję kasę na niepotrzebne usg itd. Z troską się o mnie wypowiadała podobno. Nie wiem co mam o tym myśleć. Jak narazie czekam na betę, jeśli urosła to się niczym już nie przejmuję i czekam na USG po nowym roku, żeby zobaczyć zarodek.

Buziaki i miłego dnia.
 
Już słychać kolędy, już pachnie świętami...
Syn Boży się rodzi, by zamieszkać z nami.
W betlejemskiej grocie, w żłóbku na sianie
I w każdym kościele jest Jego mieszkanie!

My więc jak pasterze do Niego idziemy,
Dziecięcą modlitwę w darze Mu niesiemy.

Prosimy w modlitwie o pokój na świecie,
By było szczęśliwe trzecie Tysiąclecie.

By jedność i zgoda wszędzie panowały:
Błogosław nam, Jezu, Panie, Boże mały!

*****************************************
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia
przyjmijcie ode mnie skromne życzenia...

Niech nadchodzące Święta będą dla Was niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.
Życzę, aby odbyły się w spokoju, radości wśród rodziny, przyjaciół oraz wszystkich bliskich dla Was osób.

Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek weźmiecie w ręce, chociaż jestem gdzieś w oddali z Wami będzie moje serce.
Miłej i pełnej nastroju Wieczerzy Wigilijnej - zdrowia, spełnienia marzeń.

Pokoju serca, wiary, nadziei i miłości...
Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech tegoroczne Święta przyniosą Wam wiele radości, uśmiechu, miłości najbliższych.
Niech spełnią się wszystkie Wasze marzenia, a Nowy Rok niech będzie dla Was najszczęśliwszym rokiem w życiu!

Wszystkiego najlepszego!!!

--------*
--------$
-------$$$
------$$$$$
-----$$$$$$
----
$$$$$$$$
---$$$$$$$$$$
--
$$$$$$$$$$$
-$$$$$$$$$$$$$
$
$$$$$$$$$$$$$
--------II
-------- II
-------- II

 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry