reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

AAAA dziewczyny za godzinę mam USG brzuch mnie boli z nerwów, serce wali, mało brakuje i wyskoczy, nie śpię chyba już od 6. wielki strach w oczach. boję się. :no:
trzymajcie kciuki kochane
 
reklama
Kasia- zaciskam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&
Madziarra- daj znać jak Ci test wyszedł.
ja gotuję zupkę i sobie doczytuję.
Olusia- trzymajcie się , jestem cały czas sercem z Wami , to nie dobrze ,że macie zadłużenie, trzymam kciuki żebyście z tego jakoś wybrneli.
 
Dziewczyny dziękuję za ciepłe słówka, ja wiem że Wy wiecie co czuję bo czujecie to samo.
To takie przykre.
Mam znajomych, niby rozmawiamy ale oni tego nie rozumieją, oczywiście mówią że im przykro, że współczują, ale oni nie znają tego bólu i oby nigdy nie poznali...
Postanowiłam, że w środę wieczorkiem siąde przy kompie i opisze Wam wszystko, może poczuje się lepiej.

Wszystkie mamy Aniołków ściskam mocno.
 
Bombelek - witaj , również pozdrawiam:tak:polecam poczytać wątek badania po poronieniu poniżej napiszę jakie badania warto zrobić.
Beata- masz rację tu wszystkie Ciebie rozumiemy , jak już będziesz na siłach to pisz o czym tylko chcesz, możesz nam się wyżalić, i znajdziesz wsparcie tutaj , warto się zastanowić nad badaniami zapraszam Cię na wątek badania po poronieniu , warto zrobić badania tarczycy , toksoplazmozę, cytomgalię , mykoplasmę, ureoplasmę, chlamydię i zespół antyfosfolipidowy.
 
Kochane, rzadko tu zaglądam ostatnio, i właśnie (z dużym opóźnieniem) zajrzałam i dowiedziałam się o tragedii jaka spotkała Emy. Po prostu nie mogę w to uwierzyć.

Emy, kochana. Nie napiszę nic oryginalnego, tak naprawdę nic co mogłoby w jakikolwiek sposób wesprzeć Cię w bólu. Bo to wszystko banalne. Jest mi strasznie przykro. Jesteś pierwszą osobą która odkąd tu trafiłam zaszła w ciążę. Tak się cieszyłam, czekałam aż potwierdzisz dwie kreski. Potem jesienią miałyśmy się spotkać w Egipcie. Co za przeklęty los. Trzymajcie się z mężem mocno. Bardzo mocno przytulam i zapalam (*)

Beata witam i przytulam mocno, zapalam światełko (*). Chętnie poznam Twoją historię, jeśli tylko będziesz miała ochotę, napisz. Wyrzuć wszystko z siebie. To czasem bardzo pomaga.

U mnie narazie bez zmian. No może o tyle że uspokoiło się po wszystkich zamieszaniach i powiedzmy, że mamy za sobą pełny jeden cykl starań - takich starań, jakich nigdy nie było. Bez moich kombinacji, podchodów. Tylko wprost - jest owulacja, są dni płodne, trzeba się pokochać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczynki.
Czasami tu zaglądam ,podczytuję ,ale już nie przesiaduję .
Musicie mnie na razie zrozumieć.
Teraz zaczełam cieszyć się ciążą i nie chcę bardzo czytać o tragediach.
Przepraszam
Wszystkim życzę szybko II magicznych kresek i przesyłam fluidki.
Proszę łapać ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry