reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Lotnica- bardzo mi przykro z powodu Twojej straty , zapalam światełko dla Aniołka (*).
Zostań tu z nami, w kupie raźniej ,a tu każda z nas Cię zrozumie.Polecam Ci wątek badania po poronieniu niby lekarze po pierwszej stracie nie zlecają badań ,ale warto o nie powalczyć, przedewszystkim dobrze jest zbadać tarczycę , zrobić badania na toksoplazmozę , cytomegalię, zespół antyfosfolipidowy , i wymazy na mykoplasmę, ureoplasmę, chlamydię to tak w skrócie.
Ból jest i będzie z czasem trochę mniejszy , można się z nim oswoić ,życzę Tobie aby kolejna próba kiedy już się na nią zdecydujecie była tą szczęśliwą.
 
Bombelek, Lotnica
[*]
ja też poroniłam.... 28 października.... wiem,że to ból na maxa! trzeba się chyba jednak zebrać i walczyć o szczęście w brzuszku! Ja póki co wywalczyłam skierowania, od wtorku zaczynam robić wszystkie wyniki i..... żyję nadzieją,że już niedługo nadejdzie taki czas, że dzidzia się znów pojawi, że będzie rosła jak na drożdżach i że w finale utulę ją w swoich ramionach.... Nasze Aniołki będą nad nami czuwać....

Zaglądajcie tu, naprawdę jest lepiej.... ja oprócz tego wciąż kibicuję na czerwcówki 2012! Dziewczyny są takie kochane..... niestety 4 z nas, z tamtego wątku poroniły.... Mam nadzieję,że limit się tam już wyczerpał, powoli zaczynają 2gi trymestr więc chyba robi się coraz pewniej...

3majcie się dzielnie, każde jutro przyniesie nam lepszy dzień! zobaczycie!!
 
Dziewczyny, poproszę o kciuki, jutro jadę do szpitala, lekarz tak zadecydował, bo mało wód mam (a wcale mi nic nie leci, prawdopodobnie się wchłaniają, bo końcówka ciąży), a szyjka twarda i zamknięta i bardzo możliwe, że bedę mieć cesarkę...trochę się stresuję, ale damy radę...najważniejsze, by mała była cała i zdrowa!!! idę zjeść kolację, bo jutro już mam być na czczo, a bardzo nie lubię być głodna...
buziaki;*
 
dziękuję za dobre słowa, wsparcie i kciuki! jesteście Wielkie;) w sumie już nie mogę się doczekać spotkania z małą...a to już na wyciągnięcie ręki praktycznie...
 
Jujka, kciuki mocno zacisniete. Najedz sie czegos dobrego i wyspij, a jutro do dziela;)

Bombelek, Lotnica swiatelka dla Waszych Aniolkow. Niestety jest nas coraz wiecej, ale z czasem nauczycie sie z tym zyc. Cale szczescie, ze nasze przypadki po malu przestaja byc tematem tabu.

Emy, tulam mocno.as, Kobietka, aniunia, Klaczek, zjola, bibianka, igusiad, Aga_cina i wszystkie aniolkowe mamusie, sciskam z calego serca.

Moj piekny pojechal dzisiaj na jeden dzien do roboty. Urlop mu sie dzisiaj skonczyl a ja z naszym czworonogiem zostalam u Rodzicow i wlasnie wybieram sie do Tesciow zobaczyc jak tam sytuacja. A przy okazji spacerek z psem zalicze. Wczoraj bylismy w Slupsku po zlecenie i materac przeciwodlezynowy, a teraz bedziemy kombinowac z lozkiem. Wczoraj robilismy male podchody, ale samo przewijanie i pielegnacja zakonczyly sie ogromnym bolem krzykiem i placzem. Dzisiaj byl lekarz, kazal juz zwiekszyc dawke plastrow z opium i powiedzial, ze jesli bedzie dalej bolalo, to przyklejac wiecej plastrow. Ale on ma teraz regularnie przyjezdzac, a jutro przyjedzie pielegniarka. Tak wiec duza czesc zalatwiania za nami. W niedziele sprobujemy podlozyc materac. Wczoraj moj M nie mogl spac w nocy i przejrzal dokladnie cala dokumentacje i pogooglal troszke i w koncu wiemy co i jak.jak do tej pory kazdy lekarz mowi jedynie hospicjum, ale zaden tak naprawde nie powiedzial dlaczego. Otoz jest to chloniak zlosliwy mozgu typu IV B, czyli w najwiekszym stopniu zaawansowania z duzych, rozlanych komorek typu B.
Troche sie rozpisalam, sorki, ale jak wiecie komus wyzalic sie musze;)

Sciskam mocno i dziekuje za wysluchanie.
 
reklama
Do góry