reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej dziewczynki, dopiero teraz się odzywam, bo od rana nie miałam internetu. Ani telewizji :wściekła/y:
Z nudów wyprasowałam wszystkie ciuchy zaległe.
I dopiero teraz mogłam doczytać, co u As
Kochana, gratuluję pieknego dziecia :-) Ja też mam łożysko nisko i na przedniej ścianie. Fajnie, że leki zmniejszasz.
 
reklama
As śliczny mał-y/a, gratuuuluje :-)
Agniesia84 jesli prowadzisz działalność i płacisz duży ZUS (tzn ok 850) to zanosisz zwolnienie do ZUS-u i nalezy Ci sie chorobowe (w tym czasie nie płacisz już ZUS-u) a później macierzyńskie, tak przynajmniej mówił mi facet który prowadzi rachunkowość firm. to tak jak pisala gosiulek.

dziewczyny czy to normalne ze mam taki lekki ból brzucha i czasem zarywa mnie jajnik?
 
Ewelka- no to współczuję Ci z całego serca, u mnie mój tata mnie nie rozumie w ogóle rodzice kiedy zaczynam mówić o stracie to mówią mi : po co to wspominać , po co do tego wracać,a czasem trzeba wspomnieć bo to się pamięta i innej opcji nie ma dobrze ,że z M mogę o tym pogadać bo bym znowu oszalała.
Gosiulek- przeczytałam Twojego bloga , spłakałam się strasznie , tulę Cię cieplutko:(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No tak, jak przypuszczałam, nie miałam dzisiaj czasu na internet :(

As - super ten twój maluch, wiercipiętek :-):-):-)

Pozdrowionka dla wszystkich
 
karola1388 ja tak jak Ty im bliżej staranek tym większe obawy.. Strasznie się boję, że sytuacja kolejny raz się powtórzy tym bardziej,że mam już trzy straty za sobą..

As gratuluję udanej wizyty... Super ,że wszytsko w porządeczku.. Oby tak dalej.. Dzieciaczek już całkiem ,całkiem:)
 
witajcie!

cieszę się, że wizyty udane:)

a ja się kiepsko czuję.. dostałam strasznych zawrotów głowy od wczoraj. Ponad to boli brzuch i nie kiedy mam ostry ból coś w rodzaju kolki po prawej stronie....:(
 
jesli chodzi o testy owulacyjne to bym uwazala z interpretacja(i nalezy robic rano-1szy mocz daje najl wynik)...robilam przez kilka dni po koleji zaczelam chyba ok 10dc i kontynuowalam i nie wykazaly owulacji a mimo to srzelilismy sexik w dzien 14 bo zawsze miewam raczej regulane owulki i cykle aczkolwiek tamtego misoiaca bezobjawowo wiec myslalam ze nie bylo ale jdnak zaszlam w ciaze...3mam kcuki

boli mni gardlo -jakies porady?

mam dwa pytania
czy ktos zna lub z was mial szef zakladany na szyjce-potrzebuje info kiedy jak i co?
drugie to czy ktos dostawal zastrzyki z progesteronu w d...ja mam przepisane od 16tyg ciazy
 
reklama
Do góry