reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Enya tak....powinna być owulacja. Zwykle wystarczy raz na dwa dni ale wiadomo im częściej tym większe szanse...
U mnie ostatnio były dwie krechy ale ciąży nie ma...chyba ze mną coś nie tak...
Warto jednak próbować...:-)
 
reklama
Uwaga! Naduzywanie faceta, prowadzi do zmniejszenia jego wydajnosci! Dokladniej to jest tak, ze plemniki potrzebuja chwile zeby dojrzec, wiec jak sie uzywa mezczyzny za czesto to moze sie okazac ze bedzie on wysylal do boju niedoszkolona armie. Generalnie, jak wszystko jest w porzadku u niego i u niej to raz na 2 dni faktycznie wystarcza bo przezywalnosc wojownikow w "terenie" pokrywa ten czas. Bez paniki.
 
Dokładnie jest tak jak pisze Kłaczek - dajcie im 72h - inaczej częsty seks to najlepsza antykoncepcja na świecie. :-D Oczywiście są wyjątki od reguły, jak np. faceci, którzy mają liczną armię, za liczną i jest żołnierzykom za ciasno.

Aniunnia - super, że tak wyszło. :tak: No i trzymam kciuki by interpretacja była po Twojej myśli, no i żeby remont zakończył się zgodnie z planem. :tak:
 
Dziewczyny mi lekarz powiedział jak się staraliśmy o dziecko żeby to robić 6razy dziennie.Oczywiścei powiedział to ze śmiechem ale chodziło o to że codziennie.Niektórzy lekarze twierdzą że im częściej się to robi tym większe prawdopodobieństwo i lepsza jakoś plemników...
 
Dzięki za rady:p Zmolestowałam Go dzisiaj rano bo wczoraj zwyczajnie usnęłąm zanim wrócił:) Myślę że wystarczy do jutra...W sumie mój mąż jest wiecznie gotowy:) W ogóle czuję się inaczej - bolą mnie jajniki i jakoś mi tak wilgotno, więc test się chyba nie mylił...Gorzej bo mój mąż wymyślił że znowu wyjedzie na początku grudnia i wróci przed Świętami. Więc jeśli teraz się nie uda to dopiero pozostaje nam przyszły rok...Ja nie za bardzo chce Go puścić ale tu nie ma pracy więc chyba nie ma wyboru
Kasiaa 24 trzymam mocno kciuki!!!!Ale jeśli pojawiła Ci się ta druga kreseczka, nawet jesli blada to myślę że będzie OK:p Ale dziwi mnie z tą betą - ja ostatnio przed zabiegiem robiłam betę w piątek o 17-tej na tip top i w 1,5 h był wynik, a zapłaciłam chyba 30 zł. Napewno jakieś laboratoria u Ciebie są. Rozumiem Twoje obawy przed USG bo ja mam teraz takie same. Pamiętam do tej pory tą radość między jednym USG a drugim z nadzieją że wszytko OK. Ale zobaczysz będzie super dobrze!!!
 
Ostatnia edycja:
no ja z prezentami dla M zazwyczaj nie mam problemu uwielbia czytać, jete tez maniakiem gier, uwielbia grac na gitarze i rysować więc mam z czego wybierać, ale to co zazwyczaj było ok wydaje mi sie takie banalne
z prezentów mam odfajkowanego chrześniaka - pierdołki związane z Ben10-nem mu kupiłam, dziadek, babcia, rodzice i teściowa tez juz odfajkowani, dziś kupiłam miśka malutkiej Amelce i miałam trochę watpliwości bo w sumie mogłabym kasiorkę przeznaczona na miśka dołożyć do pieniążków które zamierzamy z M wysłać - kasa bardziej sie przyda a czym wiecej tym lepiej, ale tak stojąc przy regale z pluszakami pomyslałam że ona i tak przeciez nic nie rozumie a moze ten misiek sprawi że sie uśmiechnie, więc mam nadzieje że dobrze zrobiłam
pozostaja mi jeszcze prezenty dla mojego i M rodzeństwa, dla małżeństw kupujemy wspólny prezent jako dla pary no i dla mężusia, on jeszcze też chyba nic dla mnie nie ma :D
Na sylwka idziemy 10 osobową grupką do knajpy - pierwszy raz taka impra przewaznie były domówki lub wyjazdy teraz będzie bal :D
ok zmykam dzis ciężki dzień mam kolendę mój wogóle przestał chodzić do kościoła i nie zamierza rozmawiać z klerem o naszym zyciu prywatnym, na szczeście mieszkam w domu kilkupokoleniowym piętro niżej mieszkaja rodzice, więc zejde do nich na ta kolendę, choć przyznam że miałam nadzieje że w tym roku będzie w "tygodniu" i będę w pracy, nic mam nadzieję że nie będzie się dopytywał o potomstwo ... i ps trochę bez sensu nawet jeszcze adwentu nie ma a u nas już kolęda

pozdrawiam wszystkie i ściskam mocno
 
IZW - no strasznie dziwnie z tą kolędą, chyba zbierają na coś, bo normalnie to po świętach jest. No w każdym razie trzymam kciuki by nie dopytywał. A jak remont - skończony?

Gosiulek - no widzisz i co lekarz to inna opinia :-)
enya81 - trzymam kciuki, by molestowanie przyniosło skutki :yes:

Dziewczyny robię porządki w szafie i troszkę się wyprzedaję, może coś się komuś przyda z Was albo Waszego otoczenia? Idę działać dalej, bo kupka ok. 60 ciuchów do obfocenia i do opisania przede mną. :confused2:
https://www.babyboom.pl/forum/sprzedam-f39/porzadki-jesienne-w-szafie-dla-mamy-i-dzieci-55193/
 
IZW a może warto porozmawiać z księdzem,co?
Kolęda pewnie tak wcześnie bo trudno im się wyrobić po świętach.Coraz częściej zaczynają wcześnie że spokojnie skończyć...Przecież oni też pracują...
 
hej kochane.nio i u mnie juz po imprezie.w domq siedzielismy do 2ej w nocy i jesio wyladowalismy na dyskotece:tak: w domu bylismy ok 3ej wiec dlugo tam nie zabawilismy bo nie bylo szału.generalnie czy sie odstresowalam???? hmm...srednio...nie powiem posmialam sie jak juz dawno sie nie smialam,ale niestety odkrylam przykra rzecz mianowicie chlopak kuzynki mojego mezusia,ktora jest mi bardzo bliska ma na mnie chrapke jak kolwiek by to nie nazwac...juz to wczesniej zauwazylam,ale nic nikomu nie mowilam,ale wczoraj bylo to ewidentnie widac i moj sie wkurzyl...coz...czasem sie zawieszalam i myslalam,ze nie kreca mnie takie imprezy juz za bardzo..chciala bym miec dzidzi...i wiecie co zstanawiam sie czy nie zaczac juz dzialac/????? nio w kazdym badz razie juz jest po owulce mialam 19go,ale nie wiem no korci mnie...niby jutro mam isc na powtorna cytomegalie.jak myslicie czy mogli bysmy sie juz starac???? czy jesli bym zaszla to czy wynik moglby mi zaszkodzic??? dodam,ze od badania minelo gdzies ze 4 tyg....byl podwojnie dodatni...IZW fajnie napisalas to,ze zastanawialas sie nad prezentem dla ameli i kupilas misia bo moze sie usmiechnie??? super....:tak: enya81 rozumiem cie bo ja bym mogla molestowac swojego codziennie,ale on sie boi tej cytomegalii i czekac chc...:crazy: a co do zamknietej grupu CPP to tez nie kumam :-) jakas nie kumata jestem:-)


MOJE ANIOŁKI 07.04.2008 ( 5 TYG ) *.... 07.05.2008 ( 6 TYG ) *...
 
reklama
Karola- to fajnie ,że pobalowaliście , jak ja bym chciała na dyskotekę, a co do tego gostka co ma na ciebie oko to może by mu tak dać do zrozumienia ,że nic z tego?
IZW- o matko kochana ile ty tych prezentów musisz szykować, my w sumie też dla 10ciorga dzieci o dorosłych nawet nie myślę , za starzy są:-p
Aniunnia- witaj , fajnie,że napisałaś pojawiaj się cześćiej w kupie raźniej.
Ilonka1990- kochana bierz nospę i nic się nie martw bo to dzidzi może zaszkodzić , wszystko będzie dobrze zobaczysz.
Jujka- oj jak już się ruszy to będziesz się wysilać na porodówce , teraz odpoczywaj kochana

A my byliśmy na urodzinach mojego siostrzeńca i na obiedzie u babci trochę się rozerwaliśmy.
 
Do góry