reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam u mnie sezon poszukiwań prezentów światecznych uważam za otwarty, kieca na sylwestra też kupiona byle by tylko w funduszach domowych echo za bardzo nie dzwoniło :D, nie wiem co tylko M kupić, najlepiej było by trampolki kłaczkowe zapakować i mam nadzieje że tym razem tak będzie... chociaz wczorajsze boboseksy nie wypaliły padłam jak mucha przy tv :D

kasia &&& :D
 
reklama
lili weź mnie też tam wpisz i ps jak to będzie teraz cpp? gorzej jak babeczki np babianka czy anulka wrócą i nie będą wiedziały gdzie sie wszystkie kobitki podziały więc moze asekuracyjnie im na priv cos poślij
 
IZW , ja tu dyżuruje cały czas to jak się pojawią - wychwycę dziewuchy .
Ten wątek oczywiście jest pierwszy i niezastąpiony!!!!

ewelka , nie ma takiej opcji , wszystko jest po staremu . to że tworzą się grupy zamknięte nie wiąże się z tym że tu się nikt nie będzie udzielał. jest jak dawniej .

Mederatorko LIL wyjsnij ..... HELP
 
Ostatnia edycja:
Nie kochane, ten wątek jest główny, tu piszemy na co dzień i to nie podlega dyskusji. Ten wątek jest głównym i nic tego nie zmieni.

Grupa zamknięta jest stworzona dla sytuacji jak z PPM.
 
Ostatnia edycja:
Czyli jakich dokładniej bo nie rozumiem:confused::confused: wiem ze ona nieco nakłamała m.in. nt miejsca w którym sie znajduje, ale czy to znaczy ze wszystkie my nowe jestesmy podejrzane i nie mamy prawa nalezeć do grupy???? ja to tak odbieram przepraszam może czegoś nie zrozumiałam, ale nie wiem czemu nie mogę się dowiedziec jak brzmi przepis na babeczki:no::no:!!!! cos chyba nie gra... a moze tylko ja tak myślę....
 
Witam sie sobotnio:)

niech mi da ktoś kopa w d... nic mi sie nie chce a chałupe trzeba posprzatac bo od tego remontu rzygać mi się chce poprostu, podziękowalam wczoraj mojemu "fachowcowi" Znalazłam nowego zobaczymy od września tamten pokój robi no przecież kota idzię dostać bo mu coś wypadło bo tamto i sramto a ostatnio powiedział że to on bedzie decydował o tym kiedy on ten pokój zrobi:wściekła/y: wyobrażacie sobie No i wczoraj z gościem się rozliczyłam i podziękowałam mu już zdecydowanie w szoku był bo to znajomy ale tak się nie robi od poniedziałku ma być inny gość góra na tydzień jest jeszcze roboty w tym pokoju bo regipsy wyszpachlować i wygładzić i dotrzeć wszystko i pomalować także jak się spręży to skończy w tydzień wkońcu to jeden pokój a nie całe mieszkanie:baffled:

igusia j ateż rocznik 83:-p

IZW a gdzie na sylwestra idziecie??? Ja myślałam aby swojemu kupić pod choinkę łańcuszek taki z żemyka zrobiony on lubi takie cacka:-p bedzie napewno mile zaskoczony:)

kasiu usg to dobre wyjście i nie ma na noc wplywu kochana ja też z Szymonkiem jak robiłam test najpierw wyszła taka słabiutka reseczka mój mąż że nic tam nie widzi ale kusiło i znowu zrobiłam test za kilka dni i wyszła ta krecha widoczna :) Odrazu na usg popedziłam był to chyba 4 czy 5 tydz i był pęcherzyk a za 2 tyg było już serduszko i ty też tak bedziesz miała napewno niech lepszych wiadomości będzie więcej na naszym forum... &&&&&&&&&& :-)

ewelka 10 nikt z tego wątku się nie rusza i to jest główny wątek na kórym zawsze będziemy pisały :) i będziemy tu razem z Tobą:) i innymi aniołkowymi mamusiami:)

Olusia81 spełnienia marzeń kochana!!!!!!! Spóźnione ale szczere:-)
 
reklama
Ja chciałam jeszcze raz powiedzieć głośno i wyraźnie, że Bibianę widziałam na "pożegnaniach" ostatnio, a anulki niet. :dry:

Aniunnia? Shezadi?

Emy - a tak gdybałam z Kairą24 - nie ma u Was podobnie jak u Kairy, że jest problem z doniesieniem/urodzeniem zdrowego chłopca? Tu by musiała się Kaira wypowiedzieć co tam u nich znaleźli. Ten raport. o którym mówiłaś to taka karta wypisu ze szpitala?
 
Do góry