reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Martyynko- nie smutaj ,tutaj wszyscy o Tobie pamiętają czasem w tym natłoku umykają nicki ja zwykle zwracam się ogólnie żeby dziewczyny pisały, szczerze mówiąc jestem tu czytam ,ale też wszystkich nicków nie jestem w stanie zapamiętać więc zwracam się ogólnie.
Selena- pisz co tam słychać u Ciebie?
Vanesca- witaj:-)
Agniesia- a może ten sen ostatecznie oznacza bliźnięta?Tylko te ataki dziwne może to oznacza ,że po wielu przejściach doczekasz się podwójnej radości:tak:
Jujka- imię piękne dla córy.
Igusiad- wszystkiego najlepszego sto lat i tego upragnionego bobaska życzę Ci z całego serca.
IZW- to już trzymam kciuki za Ciebie.&&&&&&&&&&&&&
Czarna- No kurza twarz kiedy się ten Twój M określi ,a pytałaś go o te staranka tak bezpośrednio?
Moje kolano ma się bardzo dobrze po tym altacecie jak tak dalej pójdzie to może obejdzie się bez lekarza.
Zaraz zabieram się za obiadek dziś karkóweczka z ziemniaczkami
:-p
 
Martyynaa, nie smutaj. Wychodze z zalozenia, ze niepiszacy nie maja nic do powiedzenia badz postanowili wziac urlop od forum - moze nie chca sie nakrecac, moze potrzebuja odetchnac.
IZW, posikalam sie prawie. Teksty przedszkolakow rozwalaja czesto - takie dorosle, z uzyciem trudnych slow... I wyglaszane powaznym tonem kompletne niedorzecznosci - jeden z aspektow dla ktorych kocham opiekowac sie takimi lebkami.
 
Witam dziewczyny

Chcialam wam napisać jak już bedę pewna na 100 % ale dopiero w poniedzialek bedę wiedziała. Otóż @ miala przyjść 13 czyli w niedziele i nie przyszło :) więc poczekałam do srody i zrobiłam test ale ten jak na złość pokazał druga kreskie ale bardzo bardzo cieniutka wiec nic pewnego wiec dziś poszlam do lekarza a ten ze u nas w szpitalu nie robia bety tylko odsyłają i każe mi przyjsć na USG w pon. trochę sie boję bo chciałam z USG poczekać tak po 8 tyg ostatnio też tak szybko robiłam a później zalowałam. jak myślicie USG jak coś nie zaszkodzi????dziewczyny narazie nie gratulujcie nie chce zapeszyć, trzymajcie kciuki

igusiad wszyskiego naj naj spełnienia tego największego marzenia
 
Ostatnia edycja:
Kasiaa- jeśli jest druga kreseczka choćby nie wiem jak cienka to najprawdopodobniej jesteś w ciąży:-), na usg chyba za wcześnie ,ale zaszkodzić chyba nie zaszkodzi, a nie możesz zrobić bety gdzieś w laboratorium?
 
Kobietko u nas w laboratorium też odsyłają i wyniki będą po niedzieli to predzej dowiem sie z USG wiesz cos wyjdzie bo wtedy tez miałam w 5 tyg to wyszło że ciaża jest.
 
Kasiaa- no to w takim razie trzymam mocno kciuki za Twoje usg, żeby okazało się ,że jest fasolka:tak:&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Dzisiaj trochę się odpicowałam wyprostowałam włosy umalowałam się , obiadek mam uszykować na 15.30 to mam jeszcze trochę czasu żeby posiedzieć na forum.
 
kasiaa24, ojejejej, żeby to było TO :-) ściskam kciuki. Do ponedziałku niedaleko.
kobietko, a Ty gości masz, czy dla męża się tak szykujesz? :-D

Ja dziś na obiad zrobiłam kluski leniwe ze śmietaną i cukrem. A jutro ugotuję krupnik.
Ale u nas szaro i ponuro, chyba herbatkę sobie zrobie.
 
Kahaka- dla męża się szykuję , jak mi to kolano dawało popalić to leżałam głównie i w getrach i w swetrze łaziłam więc myślę sobie odpicuję się trochę bo mu zbrzydnę:-D muszę jeszcze zaległe pranie zdjąc z suszarki bo jak mnie bolało to ustać nie mogłam , a teraz smaruję artresanem i nie boli mnie już prawie chyba pomogło.
Ja już karkóweczkę pokroiłam ziemniaczki podszykowałam i czekam na M, to ja też zrobię sobię herbatkę ,a co:-)
 
reklama
Lilijanna jak się czuję? Szkoda mi tego czasu jak był malutki.Teraz to już taki mężczyzna:-DBunt owszem trwa od jakiegoś czasu...ale czasami daje się przekonać...Najgorsze jest gryzienie,bicie,rzucanie czym się da... Wkurza mnie to strasznie...a nic z tym nie możemy zrobić...

Kasieńko trzymam jak zawsze kciuki:-)i czekam na dobre wieści.
 
Ostatnia edycja:
Do góry