reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ewulka123 - cieszę się, że wygląda wszystko ładnie. Ja w 6 tygodniu zobaczyłam już na usg maleńkie serduszko, ale podobno nie zawsze tak wcześnie jest widoczne. Najważniejsze, żeby wszystko było dobrze. Trzymam kciuki!

ewa33 - u nas co prawda nie było burzy, ale zbudziłam si,e o tzreciej i nie mogłam jakoś spać. Może w dzień to nadrobię. W ogóle mam teraz jakie,s problemy ze spaniem w nocy. Pozdrowionka.

jm80- trzymam kciuki mocno!

Antilka-:tak:

Pozrowionka dla Wszystkich!!!!!!!!!!
 
reklama
Hej Dziewczyny :-)

Niestety nie mogłam byc tutaj z Wami ponieważ miałam kompa w serwisie prawie tydzień, masakra :-p Ale już jestem.

Antila :-) Dziękuję za pamięć i troskę. Jesteś mi bardzo bliska i życze Ci jak najlepiej i czekam na Twoje II.

Aniu dzidzius przepiękny, boski. Gratuleje ci z całego serca i bardzo sie cieszę że tak ci się wszystko poukładalo i że jesteś szczęśliwa :-) Buziaki!

Ika :-)

ewulka123 gratulacje :-) Wynik bety bardzo ładny. Trzymam kciuki za wizytę. Wszystko będzie ok! Daj znać.

jm80 witaj kochana, trzymam kciuki za Ciebie :tak:

A u mnie wszystko w porządku tzn czuję sie dobrze (nie mdli mnie) tylko jestem bardzo zmęczona i piersi mnie tak bolą że chętnie bym je obcieła :-p:laugh2: Pierwsza wizytę u gin i usg mam w poniedziałek 23 lipca. Bardzo sie boję czy zobaczę dzidziusia i jego serduszko. Od dwóch dni śni mi się że krwawie, zresztą każda wizyta w ubikacji to lęk ... wiecie zresztą o czym piszę. Mąż mnie wspiera i stara sie uspokoić ale jest mi trudno ... stram sie wierzyć że tym razem nam sie uda.

Madziujka, ewa33, tolka, gabi, cfcgirl i wszystkie dziewczynki trzymajcie się, ściskam Was :-)

Aha ... zapomniałabym sie pochwalić, 16 lipca obroniłam pracę dyplomową na piątkę :-D:laugh2::cool2:
 
Cześć dziewczyny!:happy2:

madziujka, Ika_s, tolka23, AMK - dziękuję!:wink:
tolka23 - jak było na weselu?:confused:
cry - :happy:
ewulka123 - GRATULUJĘ!!! Czekam z niecierpliwością na wieczornego posta!
ewa33 - :wink:
jm80 - witaj!:-D Trzymam kciuki!
Ika_s - też nie mogę w nocy spać...:errr:
AMK - co za kumulacja... GRATULUJĘ 5.0 z obrony!:rofl::-D:rofl: Widzisz... wszystko będzie dobrze!:yes:

Pozdrawiam Was wszystkie
Buziaczki
 
Dziękuję Wam Dziewczyny za ciepłe słowa:-)
AMK - gratuluję serdecznie...ja się cieszę,że zaliczyłam kolejną sesję;)
AMK, Ika_s, Antilia i anna_ajra miło mi Was poznać;)
Pozdrawiam ciepło...buziaki
 
Witam Kochane:-)
AMK gratuluję 5:tak:
Niektóre z Was już wiedzą, że wczoraj zrobiłam test i wyszła druga blada kreseczka, niestety na kolejnym robionym dziś rano nic nie wyszło:-(Jeżeli @ się nie pojawi w poniedziałek idę na betkę.
Teścik z tą bladą kreseczką wkleiłam na 30 tkach
 
Witajcie Jestem Po Wizycie U Lekarza.zobaczył Wyniki Z Beta Hcg I Powiedział Ze Sa Dobre Zbadał Mnie I Zrobił Usg.na Usg Nie Było Widac Zarodka Tylko Pęcherzyk Ciązowy Mam Pytanie Czy Powinnien Byc Widoczny Bo Zdawało Mi Sie Ze Mnie Lekarz Troszczke Zbył.nie Wiem Co Mam Myslec.prosze Powiedźcie Mi Czy Ma Byc Widoczny Mam Jeszcze Isc Do Niego 30 Lipca Na Nastepne Usg Ale Nie Wiem Czy Wytrwam W Niepewnosci.dodam Ze Jestem W 5 Tygodniu Ciazty Tak Mi Lekarz Wyliczył.prosze Pomóżcie Mi .niepewnosc Mnie Bardzo Męczy.......:-(
 
wiesz nie wiem czy wazne jest tu jak długo miałam cykle ( jakies 28-30 dni ) ale ja jestem po poronieniu tzn po zabiegu i miałam tylko jeden okres po tym zdarzeniu i zaszłam teraz w ciaze.jestem załamana i nie wiem co mam teraz robic chyba się zabije.....
 
reklama
Ewuś bardzo ważne, bo im dłuższy cykl tym później owulacja i tym młodszy dzidziuś:tak:Nie martw się na zapas zresztą jest parę dziewcząt, które zaszły w ciążę zaraz po zabiegu ( niektóre przed pierwszą@) i ich ciąże dobrze się rozwijają:-)
 
Do góry