reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Martyyna81 wszystkiego naj, a przede wszystkim tego najbardziej wyczekiwanego!!! do moje 30 jeszcze 1 miesiąc i 10 dni.

Linnea, Twój suwaczek się kończy!?!?!?! kciuki zaciśnięte.

Miłego popołudnia.
 
reklama
EwelinaK magnez w ciąży jest jak najbardziej wskazany i zalecany. Ja biorę od 20 tc asmag 2x1, tak mi zaleciła moja lekarka.

Witam dziewczynki, co prawda dawno sie tutaj nie udzielałam, ale czasem podczytuję co u was i trzymam mocno kciuki za wszystkie staraczki, a zafasolkowanym życzę książkowej i bezproblemowej ciąży :-)
 
Ewelina ja w wcześniejszej ciąży tez brałam magnez bo miałam problem z postrzałami i tylko magnezem się ratowałam ;)

Boli mnie krzyż, dziś przez cały dzień a poprzedniej dni tylko wieczorami ale to pewnie wynik mojego tyłozgięcia tak więc dzień mopa u mnie bardzo leniwy ;)

Miłego weekendy kobitki
 
Nio i juz po wizycie ;) ogolnie wszystko w porządku ;) wystraszylam sie tego plamienia ale to faktycznie prawdopodnie niski poziom progesteronu dostalam globułki powinno sie poprawić ;)
a z ciążą mam sie wstrzymać aż mi sie wyniki poprawia ;( a do hematologa mam dopiero 1.11.2011;(
ale skoro karzą to poczekam ;:)-(
 
Ewelka Kobietka dziękuję!

nawet dałam radę dzisiaj tzn na cmentarzu rozkleiłam się i wspomnień masa powróciła,ale wczoraj pooglądałm zdjęcia Julianka jak taki malusi był jeszcze w szpitalu i chyba to pozwoliło mi przeżyć tą rocznicę naprawdę nieźle
buziam was.tak bym chciała byc tu zwami na bieżąco,ale czasu nei starcza:(
 
Martyyna81 wszystkiego naj naj naj najlepszego oby poczucie wyjątkowości jakie zwykle towarzyszy tego dnia było Ci bliskie przez cały roczek;) p.s.mój niuniu też miał przyjść na świat w tym miesiącu więc wiem co czujesz....mam nadzieję że przetrwam ten dzień...:sad:
 
Witajcie kochane ja nadal w dwupaku narazie nic sie nie dzieje ktg oki zero skurczy w piatek mam wizyte to 39tc wogole mam tak pomieszane bo mi licza termin z pierwszego usg a nie z ostatniej @ wiec mam troche inaczej.W piatek ide na wizyte pewnie juz ostatnia no i walcze z ta cukrzyca nieraz jak mi skoczy cukier to az plakac mi sie chce modle sie zeby z sykiem bylo wszystko oki przez ta cukrzyce ale dobrze ze nie mam insuliny tylko dieta to reguluje:-)POZDRAWIAM BUZIAKI
 
reklama
Martyyna81 naj, naj, naj!
Pozdrawiam wszystkich, a co :*

Witajcie kochane ja nadal w dwupaku narazie nic sie nie dzieje ktg oki zero skurczy w piatek mam wizyte to 39tc wogole mam tak pomieszane bo mi licza termin z pierwszego usg a nie z ostatniej @ wiec mam troche inaczej.W piatek ide na wizyte pewnie juz ostatnia no i walcze z ta cukrzyca nieraz jak mi skoczy cukier to az plakac mi sie chce modle sie zeby z sykiem bylo wszystko oki przez ta cukrzyce ale dobrze ze nie mam insuliny tylko dieta to reguluje:-)POZDRAWIAM BUZIAKI
Lenka kciukasy :*
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry