reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ja tak samo , mdłosci odeszły, jedyny objaw jaki pozostał to rano mam odruchy wymiotne jak otwieram drzwi od sypialni i wchodze do salonu. Wszystko mi śmierdzi , psy mi smierdza. Tragedia. Chata oczywiscie sie wietrzy i narzuty z kanapy juz piore choc moje psy na nich lezec nie moga a mi smierdzą :eek:
Mam zaparcia , kupilam colon ale nie wiem czy moge brac czy nie , babka w aptece powiedziałą ze tak , ale troche sie boje
 
reklama
Karolcia 81 wszystko będzie dobrze trzymam &&&&
Ilona 1990 nie martw sie może tylko teraz nic się nie dzieje a jutro już objawy wrócą. trzymam &&&

dziewczyny wczoraj aż mnie zmroziło nie wiem czy słyszeliście o tym wypadku autokaru pod Krakowem, jechały nim dzieciaki z naszego miasteczka. jak dobrze ze nic sie nikomu nie stało, bezmyślność kierowcy ciężarówki, zostawić ją nieowietloną na pasie jazdy.
nie pisze często bo narazie czekam, za tydzień wszystko sie wyjaśni może może :-)
 
Witajcie, miałam czarne myśli przed wizyta lekarská, ale usg wykazalo pécherzyk ciázowy z "przecinkiem" tzn zarodkiem:-) TP mam 01.06.2012 - super prezent na dzien dziecka:-D Oby tak dalej pozytywnie wszystko sié toczylo:-) Ja dopiero od 3 dni mam mdlosci, za to ból podbrzusza sié zmiejszyl, tylko czasami cos poczujé. Kazda z nas jest inna i nie zawsze bédziemy mialy wszystkie objawy ciázowe, czasami cos przestaje nas bolec, a cos nowego zaczyna...Nie ma co sié na zapas zamartwiac:tak: 3mam kciuki za Was:happy:
 
Ilona, jak dla mnie oba tematy sa mocne, trudne i "warte ruszenia". Oba tez mozna "zrobic" w ciekawy dla mlodziezy sposob. Sama nie wiem na co bym sie zdecydowala. W temacie mdlosci... Ze Ci odpuscilo?? Przeciez mdlosci nie sa obowiazkowe! Moga byc, ale nie musza. Kurcze, w pierwszym trymestrze prawie nie mialam - owszem, zapachy dzialaly, psie kaku na chodniku potrafilo "wzruszyc", ale zeby tak od razu paw sie zrywal to niekoniecznie. Za to w 4 miesiacu przez krotki czas rzygalam jak kot i do tej pory mam problem z myciem tylnych zebow, a podobno drugi trymestr to juz bulka z maslem. Nadazysz to??
Dolofka, to masz jak ja mialam - niby nie puszczamy przed zeby, ale stan gotowosci jest.:-D
Kasiaa, patrzylam po necie ale nic mi sie nie wygooglalo. Mam nadzieje ze bez ofiar w ludziach. Niestety mozg maja wszyscy, z rozumem bywa roznie.

A u nas... Tatus ma nowa zabawke - kopiacy brzuszek. Smieszne, ale i wzruszajace kiedy mowie mu ze maly sie obudzil, a on kladzie reke na brzuch i mowi: "Karol, kopnij starego w lape." I cieszy sie ze maly kopie. Zaczal uzywac zwrotu "synku"... Widze jak przezywa te interakcje z malym... Kurcze...
Wczoraj dowiedzialam sie, ze pol miasta zmawia sie na chlanie jak sie maly urodzi. Koledzy z pracy, znajomi z warsztatu - wiem ze nam kibicuja, w sumie wiedza ze mielismy problemy, wiekszosc z nich juz dzieciata, Rajmund jakby wiekowo opozniony, ale uprzedzilam, ze tu nie ma kiedy chlac bo jedziemy rodzic, po paru godzinach (jak dobrze pojdzie) wracamy do domu i nie zycze sobie zadnych gosci, poki sie nie ogarniemy troche, czyli ja nie dojde do porzadku z wlasna d..., a maly troche nie okrzepnie. I zadnego mi chlania w domu. Je pier...e, zeby mi sie wloczyli po domu obcy ludzie w kilka/kilkanascie godzin po urodzeniu dziecka. Nawet w Polsce uprzejmie informowalam, ze mniej niz tydzien po powrocie ze szpitala to ja mam drzwi zabite dechami od srodka.
 
Karolciu Kochana myslami jestem z Toba i mocno trzymam kciuki ! jestem z przerwami na forum podobnie jak Ty i tez w koncu przekroczylam magiczny 8tydzien (wczesniej najdalej byl 7w1d) ale u mnie niestety jest duzy znak zapytania : na usg byly widac 2 zarodki jeden ok drugi opozniony o 3 tygodniu lekarz kazal byc dobrej mysli ze ten mniejszy sie wchlonie ale strach jest ogromny wizyte mam w najblizszy czwartek a nie spie juz od kilku dni i mysle.......
wierze ze Tobie musi sie udac !!
 
Monisiowata - ja tam myślę, że ten większy maluch sobie poradzi, a ten drugi no cóż. Podobno co drugi z nas ma swojego brata bliźniaka, który wchłonął się w pierwszych tygodniach ciąży, tylko często o tym nie wiemy. To smutne, ale pocieszające jest to, że chociaż jedna dzidzia wyjdzie z tego obronną ręką. Bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki &&&.
 
Cześć wam kochane

monisiowata trzymam za was kciuki w czwartek będziemy wiedziały a do czwartku kurcze stres pewnie, współczuję kochana bardzo ;/ Moja koleżanka miała bliźniaki i w 12 tyg jednego poroniła :( a z drugim było ok dziewczynka ma już roczek i łobuzuje za dwoje :) Będzie dobrze musi być!!!

karolciu &&&&&&&&&&&& napisz koniecznie po wizycie co i jak ale wiem że będzie ok. :)

monilla witam kochana na naszym wątku zapalam światełko dla waszej kruszynki (*) i trzymam mocno abyś w Dniu Dziecka 2012 miała najpiękniejszy prezent:) Rozgość się :)

dolofka ja mam w domu mopsa 10-letniego i normalnie zaczął mi przeszkadzać też jego zapach, one mają spłaszczoną mordkę i jak oddychają to poprostu szał mnie nieraz bierze a jak usną to już wg jakbyś stado pijanych facetów słyszała chrapiących, też mi wszystko od niego śmierdzi trzeba mu fałdy przy ryjku smarować to poprostu mnie odrzuca totalnie nie miałam tak ale Alberta pies poprostu mnie doprowadza do nerwicy żołądka :p No cóż przygarnęłam go razem z Panem więc nie mam wyjścia.... :p

kłaczku ale fajnie :):) Co racja to racja z tym wpuszczaniem odrazu po porodzie ludzi chociaż tydzień trzeba mieć na ogarnięcie się. A u ciebie ile się w szpitalu jest po porodzie też 48h??? A jak tam z remontem pokoiku dla Karolka ten właściciel domu zgodził się?? Styczeń zbliża się wielkimi krokami :D Ciekawe czy mój Szymon będzie ze stycznia czy z lutego hehehe Mój Albert prosi go aby wyskoczył w dniu jego urodzin czyli 31 stycznia ojjj zobaczymy narazie niech grzecznie rośnie pod moim sercem:)

Dziewczyny już 10 październik jak to z tym tesowankiem u was??? Pamiętam że prawie wszystkie pod koniec miesiąca mają testować??? Nie moge sie już doczekać naowych fasolek:):):)
Buziaki
 
reklama
Do góry