reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ilonka jak masz małą dawkę to ja też bym nie odstawiała.Dopiero teraz doczytałam...
Lepiej więcej nieco ,niż za mało.
Ciąża jest jeszcze za mała moim zdaniem ,by tak manewrować hormonami,ale to moje tylko zdanie.
Ja niby mam poziomy dobre ,a kazał mi brać ,bo macica za mało się rozpulchnia i ciągnie brzuch dlatego.
Teraz po Luteinie jest znacznie lepiej.
Nie czuję takiego "kamienia" w brzuchu
 
reklama
Ojej ale tu u Was pysznie kurcze ale macie fajnie znowu mozna jesc co sie tylko chce bez wiekszych wyrzeczen;) a ja tymczasem jestem na diecie, bo mimo iz Niunio byl ze mna krotko to troche sie przybralo...:-) ale co tam juz nawet jest lepiej ale taka np. pizze to bym wszamała o matko!!! jeszcze 10 kilo i pikuś:-D a co do hormonów to lekarze wg mnie przynajmniej ci z ktorymi mialam doczynienia (a kilku ich bylo) nie maja wyobrazni jesli chodzi o dawkowanie, nie wiem jak dziewczynki w Waszym wypadku ale ja nawet nie miałam robionych badań określajacy poziom hormonów a łykałam te leki jak szalona.... a tak naprawde to teraz znowu biore luteine, bo mi moja gin kazała tak zeby przygotowac organizm...zobaczymy mam nadzieje ze bedzie ok.:happy:
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki ,

jestem zdołowana , tak bardzo się nastawiłam , przygotowałam i d.u.p.a. T najwyraźniej nie po drodze do bycia ojcem

nic z tego nie rozumiem , najpierw chce - teraz nie ,
zero sexu od 9 dni , wczoraj coś tam zaczął , ale nie skończył bo nie mam plastrów .
jestem już głupia i nie wiem co jest grane . Czy ja źle odczytuje jego sygnały ? Czy on się zwyczajnie boi.

Pewnie powiecie , że szczera rozmowa coś wyjaśni - może , spróbuje dziś pogadać , chociaż z niego wydusić cokolwiek to szczyt marzeń.
Sorki że tylko o sobie dzisiaj....
 
Ania, ile mg/ dobe przyjmujesz? Nie wiem jak duza dawke masz w 1 pigulce... Olej z wiesiolka moze powodowac skurcze macicy i dlatego (slusznie zjola!) nalezy go przyjmowac tylko do owulacji. Potem moze utrudniac zagniezdzenie zarodka.
Ilona, to teraz tak trzymaj! Dali z ta pozamiaciczna po bandzie...

Prosze mi tu o pizzy itp. nie opowiadac. Udalo mi sie (chwilowo pewnie, ale dobre i to) okielznac wage i od 19.09 nie przyroslo ani deko. Co cieszy jak mlodego konia trawa.
 
Witajcie:)Nie mam siły doczytać, co naskrobałyście - pewnie zrobię to jutro. Dziś mi już głowa pęka z nadmiaru stresu.
Ja po wizycie. Widziałam małe serduszko:):):) Dzidzia jest według usg młodsza o tydzień, ale tak myślałam, bo późno miałam owulację. Stresowałam się tą wizytą i ze względu na to, co zobaczę i przez to, co usłyszę. Dostałam luteinę i magnez do zestawu leków, żeby luzować macicę. LAkarz stwierdził, że to konieczne, bo jestem posiadaczką podwójnej macicy i trzeba się o nią specjalnie troszczyć. No i zobaczymy, co będzie dalej. Mam nadzieję, że nic złego nie będzie się działo.
Ściskam Was mocno i w wolnej chwili doczytam, co u Was.
 
Hej dziewczynki dużo się u was dzieje ale to dobrze nie ma nudy, ja tylko tak przelotem poczytałam gratuluję wszystkim zafasolkowanym a pozostałym głowa do góry bedzie dobrze a raczej musi być dobrze.
 
a tak mi się chcę kapuchy kiszonej... ojej.... wczoraj kebab, przedwczoraj pizza... masakra:( 2,5 kg wiecej już:)
ale tam... raz się żyję....

stawiam na dziewuszkę...
Ojj to mam podobnie kiszona kapucha , ogórkowa, wszystko co kwasne dla mnie :-)
Póki co staram sie ograniczac kg, moze dlatego ze przez ostatni rok zrzucilam 15kg bo przez zwiazek z moim małzen utyłam :d a teraz przeraza mnei ze moge popłynac z kg w sina dal..
Ale jak narazie waga stoi bo i apetyt taki sobie.

czarna , no tak , szczera rozmowa to najlepsze rozwiazanie , bo w tym momencie nei wies na czym stoisz.. a chba dobrze by bylo podjac decyzję w która str.. POwodzenai zatem ;)
P.s Moj maz ubolewa bo mamy zakaz seksowania od lekarza :-D
kłaczek , ja tez nie przytyłam nic ( tylko przed sama ciaza przytyłam przez wakacje 3kg, ale to przez to ze przez 2miesiace siedziałam w Łebie i jadłam w restauracjach) i czasami mnei to dziwi ze niec nie przybrałam bo dzien przed objadłam sie czegos i to na noc.
miskam, gratulacje ;) miło sie czyta o tak dobrych wiadomosciach ;-)
 
Dolofka, ale ja w ogole w tej ciazy mam juz 10,3kg na plusie.:zawstydzona/y: Staram sie kontrolowac wage bo startowalam z bardzo wysokiego poziomu 94,7 - troche wstyd, co nie? Ciesze sie ze udalo mi sie troche temat okielznac i w ciagu ostatnich 2 i pol tygodnia nic nie przybylo - nie powinnam przytyc bo to oznacza calkiem spore problemy z cc wlacznie, a ja chce rodzic naturalnie.
 
cześc kochane

czarna trafi mnie poprostu kurde jego mać to o co mu chodzi przecież 6 dni zostało do owulki???? Cholera jakie to przykre dla ciebie musi być przytulam kochana mam nadzieje że rozmowa pomoże trzymam kciuki &&&&&&

dolofka jestem w 22 tyg a zakaz sexu mam od 6 tygodnia buuuuuu ale są inne sposoby:p

miśkam oby tak dalej niech serducho wali jak dzwon!!!! :)

ilonka1990 poszłabym doinnego gin jeszcze dopytać się co i jak bo tak odrazu odstawienie nie wydaje mi sie być dobre powodzenia!!

ewelka10 witaj u nas zapalam światełko dla twojego okruszka (*) rozgość się :)

Jakoś mi tak ciężko ostanio fizycznie ale zeby już ??? Stopy mnie wieczorem strasznie parzą :(:(

Buziaki
 
reklama
Witam:)
Nie pisałam kilka dni bo wróciłam do pracy...wychodzę o 7 wracam o 20 ;/ echhh do tego od zmiany trybu życia puchną mi nogi... w pracy tyko siedzę wiec krew inaczej płynie... Zaczęłam robić testy owulacyjne, w sumie im nie ufam za bardzo, ale na pewno nie zaszkodzą, od 3 dni nawet cienia, cienia nie widać;/ Temperatura niziutko, więc owulka jeszcze daleko... no cóż najwyżej kolejny miesiąc będzie stracony..

Nie doczytałam wszystkiego, tylko tak rzuciłam okiem... gratuluje udanych wizyt, pozytywnych testów ciążowych. Nowe Aniołkowe Mamusie tule do serca a małym aniołkom zapalam miliony światełek {(*)}{(*)}
 
Do góry