reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ilonko moja dzidzia ma sie bardzo dobrze i jak widzisz juz jestem w 26 tc
ja tez sie balam do 24 tyg zeby znowu sie to nie powtozylo ale lekarz juz mnie zapewnil ze bedzie ok bo jestem zaszyta i sprawdzam te CRP co druga wizyte a zreszta ja czuje ze moj Wiki czowa nad nasza mala i jestem bardziej spokojniejsz duchowo ale psycha jeszcze podupada czasami i chyba tak bedzie do konca do poki nie zobaczymy naszej malej i powiedza ze wszystko z nia jest ok
staram sie nie angazowac tak w to co sie dzieje z innymi ciazami innych kobiet bo bym zwariowala skupiam sie bardziej nad moim stanem niz nad innych
dasz sobie rade chlopcy ci podeslali mala duszyczke ktora z toba zostanie do samego konca rozwiazania i bedziesz sie cieszyc ta swoja kruszynka po tej stronie brzuszka tylko sie nie poddawaj i walcz moja droga
 
zjola ale widze po twoim suwaku ze miesiac do bobo sexow.....trzymam &&&&&&&&&&&&...sprez sie kochana ;-)bo jak zajrze nastepnym razem ma byc:tak:
a powiem wam jeszcze ze pojawil sie ktos ale sie nie nakrecam co ma byc to bedzie ...mam na glowie operacje mamy, chorobe ojca i o zgrozo moja specjalizacje.....a znajac moj charakterek to nic z tego nie bedzie:confused2:
 
Onaxxx - charakterek schowaj w buty i walcz! Życzę Ci księcia z bajki z całego serca. Jak następnym razem zajrzysz, to masz być zafasolkowana. Zrozumiano? A ja też dam z siebie wszystko :)
 
szew mialam zalozony dokladnie w 22tc bo moj gin tak wrocil z urlopu, Crp(na skierowanie bo u mnie kosztuje 19 zl a w pewnym momecie robilam co tydz. bo bylam chora) mialam przed szwem co 3 tyg teraz mam co 4 tyg poniewaz wizyty mam co 2 tyg i stwierdzil ze nie musze tak czesto sie kluc co do lekow to do tej pory biore duphaston 3x1 magnez 2x1 suplement diety zelazo 1x1 fenoterol 2x1\2 i 2x1 i witaminy i nie jest tak zle przechodze etapy ktorych nie zdazylam przejsc z Wikim ale moj gin jest zawsze pod telefonem i mi tlumaczy co teraz sie dzieje i uspakaja ze mam nie panikowac takze dasz i ty rade nikt nie powiedzial ze bedzie latwo ale my nie powinnysmy sie zalamywac i poddawac to wszystko robimy tylko dla swoich dzieci a nie dla nas;-)
a co do sluzu ja taki mam prawie caly czas
 
Agniesia na życzenie, proszę bardzo, kop w cztery literki !!! ;-)

Aga_cina przeczytałam Twój blog , tak bardzo mi przykro.

Kasiuleczka gratuluję synka, masz rację, najważniejsze aby było zdrowe :)

Kasiaa a moim otoczeniu nikt nie poronił, na szczęście i znajomi nie rozumieją mojego bólu. Pamiętam jak poroniłam pierwszy raz, wróciłam do domu i przyszła do mnie koleżanka w odwiedziny....ze swoją pół roczną córeczką.....i mi ją posadziła na łóżku......ale czułam ból :-(
Albo druga koleżanka powiedziała mi straszną rzecz. Siedziały znajome z dziećmi na placu zabaw, ja podeszłam do nich a jedna znajoma żartem do mnie :" a co ty tu chciałaś, przecież tu tylko mogą przebywać matki z dziećmi, proszę stąd iść" :-( Według niej to było zabawne.

Aniu przykro mi, przytulam Cię .

As ale masz fajnego synka, a zdradź co to za wymarzony prezent? I słuchaj, a Ty czasami nie masz za niskiego tego TSH, tylko nie wiem w jakich jednostkach masz zrobione, ale z tego co wiem i dużo dziewczyn pisze, to najlepiej w ciąży mieć 1-1,5.
A plamienia to niech spadają na bambus ! ;-)

Bella ale przeżycie :szok: jak dobrze, że to tylko tak się skończyło.

Ilonka beta superowa, bardzo dobrze , ale myslę, że usg też tu jest ważne, jeśli były podejrzenia cp. Ale sądzę, że to normalna beta, pojedyncza ciążą , bliźniacza a kysz ! Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę i usg &&& Ilonka śluz to normalna rzeczy w ciąży, nie przejmuj się, spokojnie, wiem że łatwo powiedzieć, ale postaraj się nie nakręcać.

Akunia w końcu zaświeci dla Was słoneczko, tak mi przykro :(

Bibiana dla Ciebie też kopniaczek na otrzeźwienie ! ;-)

Zjola podpisuje się wszystkimi kończynami pod tym co napisałaś, o tym, że nie było kiedyś usg etc.

Emilchen przykro mi :( Ja po pierwszym poronieniu zaszłam w ciążę od razu w pierwszym cyklu, a po drugim poronieniu zaszłam w ciążę po 3 miesiącach.

Starałam się nadrobić, ja jeszcze w łóżku w piżamie, ale co tam, mam prawo w mojej sytuacji. Ale zaraz wstaję i za łazienkę się biorę. Dzwoniłam, żeby zarejestrować się do endokrynolog na NFZ, masakra, dopiero na marzec zapisują, więc zapisałam się prywatnie na 20 października, wizyta 100 plus 100 usg, ehhh.

Miłego dnia babeczki :)
 
Ilona- beta piękna, niech tak dalej rośnie sobie ślicznie ;)
bella- dobrze ze Wam nic nie jest, bardzo współczuje przezyć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymaj sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
emilchen - przykro mi bardzo, zapalam światełko
[*]
ja także przeżyłam pustaka !!!!!!! Trzymaj sie dzielnie !!!!!!!!!!!!!!!
Bibiana- jestem z Ciebie dumna !!!!! Jakiś juz kroczek zrobiłaś, a to bardzo ważne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale ja jak i dziewczyny płakałam czytając twój post i wyobrażając sobie co czułaś!!!!!!!!!!!!!!! Ja nie chce myślec co to za ból bo znów bede miec doła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jesteś dzielną i bardzo silną kobietką, Filipek jest z Ciebie dumny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pozdrawiam reszte kobitek :*
 
reklama
Do góry