reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam raniutko:-)
Ewuś daj znać jak betka, ale sądzę żę ładna:-)
Miłego dnia babeczki.
 
reklama
Antilka - Ty też spać nie możesz ranny ptaszku czy obowiązki tak wcześnie zrywają z łóżka? Buziaczki.:tak:

Ewunia- czekam na same dobre wiadomości. Pozdrowionka.
 
Ikuś niestety praca wzywała, normalnie nikt mnie nie ściągnie z łóżka przed 10:-D
 
Pozdrowienia Kobietki Dzis Odebrałam Wyniki I Wyszło Mi Ze Jestem W Ciązy W 5 Tygodniu A Moje Beta To 2683.00.zastanawiam Się Czy Jutro Mi Sie Podniesie .niepokoi Mnie Ze Wyszlo 5 Tydzien A Mi Ze Jestem W 7 Tygodniu.z Wynikami W Piątek Ide Do Lekarza I Wszystko Się Wyjaśni.dzis Była U Mnie Siostra Z Dziećmi I Padam Juz .... Ten Upal Wszystkim Daje Sie We Znaki.czuję Sie Niezadobrze Ale Jak Juz Wcześniej Wspomniałam Wszystko Przetrwam I Zniosę.do Usłyszenia.napewno Napisze Cos W Piątek Wieczorkiem.przesyłam Buziaczki;-)
 
No widzisz ewulka,nie ma co wierzyć tak na 100% testom...
Za to przeokropnie się cieszę żE masz już fasoleczkę !! a może 7 tyg.liczyłaś od początku ostatniej @ bo to tak plus/minus 2 tyg różnicy...zresztą najważniejsze że JEST!!
Ja narazie czekam na wizytę we wtorek,to wtedy napiszę wam co i jak...
No a jeżeli wszystko będzie ok,to spotykamy się na marcówkach!!!
pozdrawiam !!
 
ja ciążę straciłam w 2003 roku...
z M. planowalismy poczęcie na luty 2008...ale chyba bocian pomylił datę naszego słodkiego "zamówienia"...i teraz czekam na wynik, bo to już 1,5 tygodnia po terminie...a @ ani widu ani słychu...trochę obawiałam się reakcji M.,ale wolałam wiedzieć wcześniej,co on może o tym sądzić...reakcja była taka,że jest teraz czulszy dla mnie,więc proszę trzymajcie kciuki...
 
witajcie wyniki z beta hcg wyszły zwiekszone pierwsze to 2683.00 a drugie to 4342.00 i ze ciąza w 6 tygodniu.Jutro wizyta u lekarza i pewnie pierwsze usg.Mam nadzieje ze wszystko oki i będe mogła sie deczko uspokoic.papapapap do jutra
 
witam was kochane!!
ale noc..! wieczorem jak zaczęło padać..to przeszła później taka burza,że niebyło swiatła...a ja umierałam za strachu!
..i tak jeszcze błyskało się,strzelało do 3 ciej ...mało co spałam...
No a teraz zmykam do pracy..jest mgła,wię muszę pomalutku jechać..ale jest ciepełko!
Zycze wam waszystkim miłego dnia!!!
Cieszę si e bardz Ewulka z twojego powodu..daj znać co gin.powie...
pa,pa!!
 
reklama
Dziękuję bardzo...Podczas weekend'u powinnam potwierdzić ciążę lub jej brak...Powoli zaczynam się denerwować,chociaż wiem,że to niewskazane;-)
Miłego dnia...
 
Do góry