reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ilona ja własnie 2 piję :-D pierwsz jest o godz 7 rano jak odpalam w pracy komp. a potem o 12 ;-) rozpuszczalan z mleczkiem plus 2 łyżeczki cukru. Jak to co robić bedziesz???? Synkeim sie zajmować, a potem na forum troszkę poszpiegować.

As pokazała zdj i zaraz wszystkie sie obudziły :-D nie ma to jak dobre wiadomości...
 
reklama
Anastazja, mniej wiecej tak samo szybko jak innym, mnie znow sie zaczyna wlec. Nic sie nie dzieje - nie czekam na scan, ani na inne atrakcje, wiec tak sie slimaczy dzien za dniem, ale wazne ze jest ok. Czas plynie od kopniaczka do szturchanca, kiedy Karolek spi, czekam na jego aktywnosc i tak pomalutku...
Zjola, zablokujcie karte i zgloscie utrate dokumentow. Kurcze, kiedys "uczciwi zlodzieje" odsylali dowodzik poczta (wrzucali do skrzynki po prostu), ale teraz czasem wykorzystuja skradzione dokumenty, wiec koniecznie zglos na policje. Cholera, gnoje. Dla mnie szokiem bylo kosmicznym, jak mlody zgubil portfel - mial tam legitymacje szkolna i ostatnia w domu "stowke", ktora mu dalam zeby kupil sobie podrecznik. Jakiz szok, kiedy pod wieczor zadzwonil do drzwi starszy pan... Znalazl portfel, w legitymacji byl adres, pomyslal ze poczatek wrzesnia, dzieciak szkolny, wiec pewnie te pieniadze potrzebne na ksiazki - wsiadl w miejski autobus i pognal oddac. Mieszkalismy na przedmiesciu, musial ekstra jechac.
 
Ilona24 - wiem wiem, dlatego teraz na CPP tylko zerkam, bo po Twoich postach to do białej gorączki dochodziłam :-p
Moja @ powinna być wczoraj, więc dlatego nie podniecam się jeszcze tak bardzo, choć po teście As76 pojawiły się motyle w brzuchu :)
 
Ja wiem, że jestem niedobra, bo znowu wszystko przegapiłam, ale siły nie mam :-( BARDZO PROSZĘ O JAKIŚ SKRÓCIK :tak:
As, cudowne wiadomości!!!!!!!!! Bardzo się cieszę, kreseczki są piekne, tłuściutkie.
 
Lilianna- te motylu..... ah cudowne uczucie, jak sobie ja przypomne wszystkie moje pozytywny krechy to aż sama je czuje:)))))))))) widzę ze Cię chyba nie przekonam..... to nic może nie oszaleje do piątku, chyba ze zmiękniesz na dobre juz i sikniesz :)
Bella, hihihi w nocy to Jaś bedzie spać, na forum bedzie cisza, wiec twoje propozyje odpadają ,no ale tak powaznie to znając mnie teraz o 20 bede juz ziewać, ostatnio korzystam z kazdej wolnej chwili na drzemkę :) łoooooj ale sie ze mnie śpioch zrobił..... :-) czyżbym zapadała w sen zimowy jak niedzwiedzie ......
 
Są! Znalazły się! Przeklęte gady kasę wzięli ale portfel z dokumentami wyrzucili :) Gnojki pewnie chcieli na piwo i nie w głowie robić im przekręty, bo za młodzi kurka. Kamień z serca. Tylko 3 dychy stracone na szczęście :)

Jednym słowem dobry dzień.

A ja z tytułu wysypu fasolek ugotuję dzisiaj fasolkę po bretońsku :)
 
AS powściągliwy miszczu cierpliwości tego forum GRATULUJĘ :-D Nie ma to jak ze stoickim spokojem trzasnąć test od niechcenia i zobaczyć taki widok- SUPER!!!! Najnudniejszych w życiu 8 miesięcy życzę :-)
EwelinaK Tobie jeszcze "Czesia" nie gratulowałam, tzn. Szymka ;-)U nas też będzie siusiak, ale jeszcze bezimienny póki co :-p
zjola cieszę się że złodzieje okazali się być z gatunku tych bardziej "wyrozumiałych" strasznie denerwujące jest załatwianie tych urzędniczych papierków.
 
Ostatnia edycja:
kahaka nie ma zadnych forów - siadaj i czytaj :) a i tak najwiekszy dzisiaj hit to 2 kreski u As :-p:-D
ilona ja to spacide po24, za nim wszystko porobie. bo od 18 do 21 sedzę jeszcze w solarium, trzeba interesu pilnować- przyszłego męza. Także, w domu jestem po 21. i Czeka mnie robota. Czasami mam wolne :) Bo bym nie wyrobila....

zjola no to kamiń serca Ci spadł na pewno :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
ASSSSSSSSSSSSSSSS GRatulacje jejjjjjjjj jak sie cieszę :-) łezka w oku sie zakreciła :-)
cudownie :-)

Lilijana trzymam mocno kciukasy &&&&&&&&&&&&&&

Kłaczku wiem, drogie i trudno trafić na czystej krwi kartuskiego, przewaznie są to mieszańce, zostane przy brytku :-)
 
Do góry