reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Czarna - trzeba czasem poszaleć ,,zeby nie ześwirować !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bella ja kawusie pije juz drugą dzis ..:szok: :szok:co ja bede w nocy robić..????????? gdyby była sobota to miałaby co robić a tak to co..... hmmmmm :szok: hehe :))))))))))
 
As gratlacje moja droga, aż się popłakałam ze szczęścia, bo ja też bezowulacyjna jestem :******************buziaki i trzymaj się. Ja też chyba wybiorę się do tej Częstochowy, może modlitwa pozwoli mi uwierzyć, że wszystko będzie dobrz:)))))))
Liliana teraz czekam na wieści od Ciebie i Gosiulka, niech się nam te dziecia mnożą:***
Dziewczynki u mnie coś zaczyna się dzieć, wczoraj miałam taki ból, że myślałam, że po pogotowie zadzwonie...potem czekoladowe gęste brudzenie i wtedy doszłam do tego ,że to te torbiele się wchłoniają albo pękają te mniejsze. Nałykałam się prochów i przeszło...dzisiaj już spokój, dopiero 20 września mam wizyte, może do tej pory poznikają te dziadostwa. Pozdrawiam serdecznie i całuję małpeczki:*********&&&&&&&&&kciuki mam cały czas zacisniete.:eek::tak:
 
anastazja , my tu tego szpiega dobrze pamiętamy ;) buziaczki dla ciebie

AS - twój test rozbujał forum :)

agniesia84 to napewno te torbiele , a do Cz-wy to zapraszam
 
Ostatnia edycja:
reklama
ASSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSss - rrrrraaaaaaaaannnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyy! Z dwie godzinki mnie nie było a tu takie wiadomości :) Micha mi się cieszy. Ale numer! Buziaki kochana! Kciuki za szczęśliwe rozwiązanie &&&

A mi mojego młodego dzisiaj w szkole okradli! Trzy dychy w portfelu, to nic ale miał tam dowód osobisty, prawo jazdy, dokumenty z samochodu i kartę do bankomatu!!!! Szlag mnie trafi! biednemu wiatr w oczy!
 
Do góry