reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej dziewczyny, dawno mnie tu nei bylo. Mam do was ogromne pytanie, czy możliwe jest aby test z krwi Betahcg się mylił. w sobotę wynik miałam 0,1 czyli nie jestem w ciązy. @ powinnam dostać 09-09-2011 mamy 14-09-2011 a po @ ani widu ani słychu. Nie wiem co się dzieje, czy może beta nie byla prawodlowa? Jest szansa? Wiem, że beta w 100% potweirdza albo zaprzecza, ale juz sama nie wiem co mam o tym myśleć. Pomocy :(

Pozdrawiam
 
hej dziewczynki witam się popołudniowo :-)i uciekam posprzątać bo miałam znowu małych gości i mi troszkę nabałaganili, pozdrawiam wszystkie razem i każdą z osobna:)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczynki u mnie coś zaczyna się dzieć, wczoraj miałam taki ból, że myślałam, że po pogotowie zadzwonie...potem czekoladowe gęste brudzenie i wtedy doszłam do tego ,że to te torbiele się wchłoniają albo pękają te mniejsze. Nałykałam się prochów i przeszło...dzisiaj już spokój, dopiero 20 września mam wizyte, może do tej pory poznikają te dziadostwa. Pozdrawiam serdecznie i całuję małpeczki:*********&&&&&&&&&kciuki mam cały czas zacisniete.:eek::tak:
Mam nadzieję, ze leki pomagają. tzryamam kciuki.
Buziaki!

AS powściągliwy miszczu cierpliwości tego forum GRATULUJĘ :-D Nie ma to jak ze stoickim spokojem trzasnąć test od niechcenia i zobaczyć taki widok- SUPER!!!! Najnudniejszych w życiu 8 miesięcy życzę :-)
Wiesz, z As to z tymi NUDNYMI 8 miesiacami moze byc trundo... bo to w miejscu nie usiedzi i ciągle ma nowe przygody. z nudnych aspektów mam nadzieję, ze ciąża będzie przebiegać wzorowo bez atrakcji

Wiecie co mi się przypomniało?
Pamiętacie jak po ostatnim poronieniu wracałam ze szpitala z płaczem i spotkała mnie kobieta w autobusie? :szok::szok::szok:;-):-):-)
Teraz mi się przypomniały jej słowa ,które powiedziała,że pod koniec tego roku będę w ciąży i urodzę zdrowe dziecko .
Ktoś może odszukać ten post :confused::confused::confused:
Poryczałam się ponownie .
Ta kobieta śniła mi się w zeszłym tygodniu .
Powiedziała ,będzie dobrze i znów była ze storczykami w rękach :szok::szok::szok:
Nie wiedziałam co to znaczy -teraz już wiem .:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D

O Boże -ja mam 24 inaugurację roku akademickiego :sorry2::sorry2::sorry2: i jak ja sobie teraz z tym wszystkim poradzę :confused::confused::confused::confused:
Pamiętam tę historię baaardzo dokładnie. Oby kobiecina miala rację, jedno jak na razie się sprawdziło, zaszłas w ciążę (prawie) pod koniec roku... cholercia, aż mnie ciary przeszły jak sobie o niej przypomniałam

hej dziewczyny, dawno mnie tu nei bylo. Mam do was ogromne pytanie, czy możliwe jest aby test z krwi Betahcg się mylił. w sobotę wynik miałam 0,1 czyli nie jestem w ciązy. @ powinnam dostać 09-09-2011 mamy 14-09-2011 a po @ ani widu ani słychu. Nie wiem co się dzieje, czy może beta nie byla prawodlowa? Jest szansa? Wiem, że beta w 100% potweirdza albo zaprzecza, ale juz sama nie wiem co mam o tym myśleć. Pomocy :(
Pozdrawiam
test bHcg powinien juz cos wykazac 7 dni po zapłodnieniu, teraz wszystko zależy od tego, kiedy miałas owulację, i czy nie była pózniej niz zwykle, wtedy mozesz odczekać jeszcze kilka dni i zrobic ponownie betę jesli czujesz ze mozesz byc w ciąży
 
As, aż mnie ciarki przeszły, jak przeczytałam o tej kobiecie ze storczykami. Ale ja wierzę w to, że ona mówiła prawdę. Będzie wszystko dobrze. A te studia to zaczynasz zaocznie chyba? Dasz radę!

Ja próbowałam spać chwilkę, ale w tym czasie 3 osoby do mnie dzwoniły, to nie bardzo odpoczęłam. Na 18 musze iść jeszcze do szkoły.
Ostatnio zaczęłam przeglądać allegro pod kątem mebelków dla dziecka ;-) zaczęłam wierzyć w to, że będzie ok, chociaż detektor tętna to nie był chyba dobry pomysł w moim przypadku. Chyba mam jakiś felerny egzemplarz.
 
As- moje gratulacje , życzę ciąży wzorowej bez żadnych problemów , musi być dobrze, ja pamiętam tą Twoją opowieść o tej jasnowidzce no i popatrz miała racje teraz musi być wszystko w porządeczku:-):tak:.
Ja już pogarnęłam w domku i wiecie co założyłam sobie facebooka i za chiny nie mogę ludzi poznajdywać na nk było jakoś tak prościej, ma może któraś z was facebooka?
 
reklama
Do góry