reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

As, mialo byc do piatku, co? Janiepierdykam, masz swoje mulenie w aucie, masz... Az mi sie japa cieszy! To co? Popierniczasz teraz do tego specjalisty od cykli bezowulacyjnych, tak?
Karolcia, i co? "Podnies noge i wysikaj sie, tak?" Bo zeby kogos kopnac to jeszcze by trzeba bylo noge rozbujac!:-D Sorry, przez As mam glupawke.
 
reklama
As - ogromne gratulacje !!! super same dobre wiesci
Karolcia - wygnaj mi tutaj zaraz smutacy, kto mnie bedzie podtrzymywal na duchu ???
czytam Was teraz caly czas ale ja nie jestem zbyt rozmowna - wiecie umysl scisly
wiec wybaczcie ze nie pisze wiele,
dzisiaj o 18.00 chwila prawdy odezwe sie wieczorem , bo bede musiala sie wygadac !!
dzisiaj bylam powtorzyc BHCG (w poniedzialek mialam 16000) i pielegniarka cos smedzila ze musza rozrzedzic krew bo to duzy wynik i sugerowala ze to nie jest poczatek ciazy ??? - dla mnie wg OM powinien byc 6 tydz, -
no nic dzisiaj sie dowiem o lekarki o co chodzi z tymi wynikami
pozdrowionka,
ale sie ciesze ze tutaj tyle fasolek !!!! w maju trzeba zrobic impreze !!!
 
Karolcia jak ja sie czuje dziś lepiej. Nie wiem co bedzie później ale dopóki nie ma objawów ciążowych to psychicznie czuje sie lepiej.
Byłam w poniedziałek u lekarza innego bo chciałam skierowanie do szpitala na zabieg ale nie dostałam bo gin. ma wątpliwości. Z pustego jaką znowu zrobiła sie martwa ciąża. Następna wizyta w piątek i albo skierowanie dostanę do szpitala albo do wariatkowa. Szczerze mam dosyć tej huśtawki
 
reklama
As Moje GRATULACJEEEEE super wiesci i jaka gruba krecha :-D

Ja was podczytuje dziewczyny tutaj ale was to jest ciezko nadrobic,postow dziennie tyle przybywa a jak juz przyjdzie pora odpisania to nie mam juz czasu albo nie pamietam co komu mam odpisac :-)
 
Do góry