reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kochane ,ja nie wierzę ...:szok::szok::szok:
Napiszę tylko tyle -LEKARZ MÓWIŁ, ŻE MAM CYKLE BEZOWULACYJNE i muszę się leczyć ,a tymczasem.....:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::eek::eek::eek::eek::eek::eek:
 

Załączniki

  • img328.jpg
    img328.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 61
aaaaaaaaaaaaaaa.......... Gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czułam ze tak bedzie ......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
As, ale sie cieszę cholera mać no:))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
JUUUUUUUUUUPI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))) ale mamy tydzien pełen wrażen ...........BEREK !!!!!!:p kto teraz testuje ???????????????????????????
 
As suuupper gratulacje.
No ja niestety nie mam co testować bo właśnie przyszła @@@@@@ choleraaaa, jestem strasznie zła już mialam nadzieje, i nici z tego, chyba będzie smutny dzień. :-:)-:)-:)zawstydzona/y:
 
As - pipko...aaaallllllllllllllllllllllllle się cieeeeeeeeeeeeeeeeeszę!!!!!!!!! witaj na majówkach;)

Bunny -wiem..wiem...a co u Ciebie skarbie? jak się czujesz? byłaś jeszcze gdzieś u gina?

a_gala - dziękuje....

kłaczek - podnieś nogę dla cioci karoli....hihihi...

gosiak - to teraz Ty i ilona....biegiem testować, betować i boboseksować....

normalnie Anetko kochnie...jeszcze raz...buuuuuuziak dla WAS...normalnie nie wierzę...jaki piękny różowy paseczek!!!!
 
reklama
karolcia81 - wtakim razie wskakuj do łużka i z niego nie wychodź. Ja jak lekko plamiłam(albo mi się wydawało że to plamienie) to właziłam do łużka i nic mnie nie interesowało. Wolałam przespać cały dzień niż się stresować.
a_gala - przesądy i jeszcze raz przesądy. Ja wole brać witaminy niż potem żałować że ich nie brałam i dzidzia ma jakieś przez to problemy. Kiedyś też mówiono że kobieta w ciąży nie powinna farbować włosów teraz wszystkie farbują.
zjola - ależ się rozpisałaś :-D:-D:-D
As 76 - Padłam zemdlałam GRATULACJE HIP HIP HURA:-):tak::tak::-)
kasia24 - nie teraz to w następnym cyklu. głowa do góry

U mnie wielkie oczekiwanie na łużeczko powinni dziś przywieść.Nie mogę się doczekać. Wczoraj odebraliśmy wózek od znajomych. teraz gotuje żurek
Pozdrowionka i trzymam kciuki
 
Do góry