reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czyli co bedą 4 fasolki może w tym tygodniu ?????? tzn 5 !!!!!!( gosiulek, ilonka, as, kasia i lilianna ) wow !!!!!!!!:szok: cudnie by było..... daje to niesamowitą nadzieje ze jednak sie da !!!! hihihi :)))))))))))))))))

ja dziś znów byłam u znajomej i u maleństwa- dziś było znacznie lepiej,- NIE MAM DOŁA, wręcz przeciwnie :)))))))))))
Kochane malenstwo, malutkie kruchutkie słodkie :) ehhhhh:))))))))) Za to mój Jaś był baaaaaaaardzo tam nie grzeczny, myslałam ze oszaleje !!!!! ale to dlatego ze mu sie nudziło, nie miał zabawek wiec fiksował !!!!!
Ja jestem juz dziś po owulce, tzn wydaje mi sie ze była wczoraj( choć juz sama nie wiem) ,ale ciązowe fluidki nie zaszkodzą , mam nadzieje ze sie udała może teraz :) :))))))))))))))))))
 
reklama
Cześć Wam moje laseczki:):)
Narazie podczytuje na bieżąco a reszta jakoś przyjdzie sama w czasie mam nadz że do końca tyg podczytam was w pracy będę więc może się uda bo w domu czasu ciągle brak, na wstępie ilonko1990 MEGA GRATULACJE :D super cieszę się a as i lili one lubią trzymać w napięciu innych!!! łobuziary ale &&& zaciśniete oczywiście jak i za inne kochane moje!!!!!
czarna widzę że zmiana u was???? Bardzo mnie to cieszy czy stratujesz z zjolą??? łał przełom w końcu nastąpił:):):) super!!!!:):)
bibianko jaka dziura szok ale pytanie czy brytyjczyk złapie myszkę??? moja koleżankama 2 brytyjczyki sa śliczne:)
Ja dziś byłam u diabetologa dostałam jednostki insuliny w tych germanach nie mogłam nic znaleść "normalnego" do jedzenia po 1 kromce chleba miałam cukier po 160 szok poprostu a 4 parówki w słoiku 2,5 euro mięso i wędliny niedobre a ceny biją poprostu w oczy sklep mięsny opłacałoby się tam otworzyć :p no cóż mam za wysoki cukier i trzy razy dziennie przed posiłkiem w brzusio muszę wstrzykiwać insulinę aby mój Szymonek tylko był zdrowy miałam teraz drugie przesiewowe robione wszystko sprawdził mózg wszystkie kości serduszko żołądek no wszystko i jest ok i niech tak już zostanie 28 znowu do gin a 27 do diabetologa co 2 tyg do szczecina jeździć nie u smiecha mi się tym bardziej że chciałam pod ko niec pażdziernika jechać do alberta znowu i pomalutku będę się tam klimatyzować ;/ nie widzę siebie wniemczech no cóż rodzina musi być razem i koniec nie mam zamiaru dzieci sama wychowywać i widziec męża co 3 tyg na wekend :( zdecydowaliśmy że pojedziemy tam do niego jawg nie umiem tego języka a po ang nikt tam nie rozumie kacper też nie zna niemieckiego będzie jazda już to widzę...
 
ja dziś wpadam tylko na chwilkę , dziś miałam sporo gości i nie miałam czasu wejść i doczytać, także witam się wieczornie i dobrej nocki ,a dla staraczek owocnej:)pozdrawiam wszystkie dziewczynki
 
Cholercia tyle napisalam i mi posta wcięło:wściekła/y:
To nic, od nowa:

ania2403 nie ma nic bardziej seksownego niż facet w kuchni, gotujący facet oczywiście :-p juz nie pamiętamkiedy mój mi zrobił taka niespodziankę.... ostanio to mi zrobił - kanapke z pasztetem i pomidorem :-) ale gotuje bardzo dobrze, czasami mam wrażenie,że lepiej ode mnie...
co prawda to prawda... nie dosc ze seksownie to i pysznie im potrafi żarełko wyjsc. My gotujemy juz rutynowo, a jak facet juz wejdzie do kuchni to lubi poeksperymentowac. my czesto razem gotowalismy... jeszcze w czasach kiedy kuchnia egipska była mi mało znana, ale odkąd przejęłam gary mój luby twierdzi nagle ze ma dwie lewe ręce i ze nawet kanapki wychodzą smaczneijsze spod mojej ręki:nerd:

Czesc Dziewczyny !
trzymajcie jutro kciuki prosze (bo ja juz w snach widze ze to pusta ciaza albo pozamaciczna itp..)
Co to za czarne scenariusze??? Wszystko jest i będzie ok! Trzymam oczywiscie kciuki i daj znac co i jak po wizycie

ania2403 kuruj się kuruj, a po takiej rocznicy na pewno wrócisz do zdrowia ekspresowo

Wczoraj wieczorem cos sie Rajmund z Adamem o seksie przerzucali, padlo stwierdzenie ze glodny glodnego zrozumie, sprostowalam, ze Rajmund nie taki glodny, poprzedniego wieczoru "jadl". Mlody oczywiscie "splonal" i zwial na schody, a Rajmund jeszcze za nim: "I rano podkarmila!"
To w kwestii "zaszalec mozna".:-D
Ładnie to tak chłopaka peszyć??????????? Wyobrazam sobie jego minę...:cool2:

ilona24 cieszę się, że dzis juz w lepszym humorze.
A czy ty wiesz, ze kusic cięzarne słodkosciami to grzech???:-D oj, jak mi się zachciało tych twoich biedronkowych rurek!:sorry2:
fajnie ze maluszek dziala na ciebie pozytywnie
i na specjalne zyczenie fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
różowe na dziewczynkę

Witajcie Laseczki.
Wróciłam.
Później Was doczytam. Teraz napiszę tylko tyle że u mnie znów jakas wariacja.
Wczoraj,27dc zrobiłam test paskowy z allegro.Cień drugiej kreski był.
Później jakies brudzenie.Baaardzo maleńkie,raczej różowe,jednorazowe.Następny test bobo.Wynik po około pół godzinie druga kreska-widoczna.
Dzis kolejny pre-test.Cień drugiej kreski.
I co myśleć?
Kiedyś robiłam bobo i wynik był negatywny.Macie doświadczenie z tymi testami?
Gosiulek słoneczko! ty piszesz o testach owulacyjnych czy ciążowych?????? Bo jak o ciążowych to więcej entuzjazmu proszę i wypadałoby ci ładnie pogratulować!!!!!! Brawo!!!!!
Ale mamy fasolkowe zatrzęsienie!

Mam pytanie laski . Zaczyna mnie boleć dokładnie kłuje lewy jajnik albo jego okolice czy to znaczy ze sie zaczna ronienie? Ja tu juz świruje na maksa
cięzko powiedziec. generalnie ból jaki powinnas odczuwac przy poronieniu to taki ból jak menstruacyjny tylko znacznie silniejszy

Nie testuję, czekam jeszcze, bo bóle jak na @, a kasy w portfelu niewiele :-p

A dziewczyny ja też jeszcze nie testuję. Nie chce mi się.
Poczekam sobie do piątku może @ przyjdzie , jakoś nie czuję ,że już ,teraz , muszę .
A jak nie to się będę zastanawiać .....
As, Lili, ALE MACIE CIERPLIWOSC!!!!!! ja to juz bym 15 testow do tej pory zrobiła:tak:
ale co racja to racja, co ma wisiec nie utonie
tak czy inaczej trzymam kciuki

Bunny moja sasiadka wiedziala o tym ze ma wod za malo juz od 11 tc i nic nie robila zeby zapobiec dalszym saczeniu ona myslala ze to samo bez niczego przejdzie nie stosowala sie do zalecen lekarza i teraz okazalo sie ze sie sacza tylko nie wiedza ktorendy one uciekaja maluszek ma juz tylko 1,5 cm tych wod i nie daja duzych szans
dzisiaj z nia roizmawialam to stwierdzila ze ona nie bedzie chciala pochowac tego dzidziusia i ze chce zapomniec ze byla w ciazy twierdzi tez ze chorego wychowywac nie chce wiec za zycia tego dzidziusia ona juz skreslila
ma takie podejscie do zycia ze jakbym mogla tobym jej w leb strzelila takim 5 kg mlotkiem moze by zmadrzala gowniara
NO COMMENT.... pozwolę zeby się emotionki za mnie wypowiedzialy bo ja dziecię pod sercem noszę ne powinnam się denerwowac
:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Ewelinka, jakos to bedzie, zaklimatyzujecie się, języka tez się nauczycie (pewnie mały szybciej niz ty) wazne zeby byc razem
Powodzenia w walce z cukrem!
 
Emy ale ja jeszcze nic nie wiem.
Wczoraj miałam więcej nadziei.Dziś prawie wcale...choć @ nie ma. Czekamy.Zobaczymy.
Bardzo mnie wzruszyłaś wspomnieniem Karolka.Tak,jesli będzie wszystko dobrze to...jemu będę znów wdzięczna.Bardzo dużo mu zawdzięczam...i nie tylko ja. Pomógł wielu ludziom:-)
 
reklama
Kłaczku jeśli mozesz to popytaj :-) mi zależy na brytyjczyku, poprostu zakochałam się w tych kotkach....zawsze miałam dachowce i chciałam dachowca ale jak weszłam na strone kotków i przegladałam stronki trafiłam na strone hodowli....no cudo poprostu :-) piekne sa jeszcze kartuzkie, podobne do brytyjczyka, a w ogole wszystkie kotki sa urocze....
 
Do góry