reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ania2403 nie ma nic bardziej seksownego niż facet w kuchni, gotujący facet oczywiście :-p juz nie pamiętamkiedy mój mi zrobił taka niespodziankę.... ostanio to mi zrobił - kanapke z pasztetem i pomidorem :-) ale gotuje bardzo dobrze, czasami mam wrażenie,że lepiej ode mnie...
 
reklama
dzien dobry laseczki
ja tylko wpadlam sie przywitac:-)
anula u nas wszystko w jak najlepszym pozadku
trzymam kciukasy za staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
reszcie przesylam wielkiego buziolka i zycze milego dnia
 
Ojej... Majac do wyboru teraflu lub szampana, tez bym sie nie zastanawiala. :-D A poszalec zawsze mozna.
Gotujacy facet to fajna sprawa. W czasach kiedy Rajmund mial wiecej luzu, zdarzalo nam sie razem gotowac i to bylo zajefajne. Na co dzien moj mezczyzna twierdzi ze gotowac nie potrafi, garnki knuja przeciwko niemu, a zlewozmywak z niego drwi, ale wiem ze to lgarstwo w babskim stylu zupelnie i ze jak musi lub chce to umie.

Wczoraj wieczorem cos sie Rajmund z Adamem o seksie przerzucali, padlo stwierdzenie ze glodny glodnego zrozumie, sprostowalam, ze Rajmund nie taki glodny, poprzedniego wieczoru "jadl". Mlody oczywiscie "splonal" i zwial na schody, a Rajmund jeszcze za nim: "I rano podkarmila!"
To w kwestii "zaszalec mozna".:-D
 
karolcia a ja wlasnie miałam pytać... czy ten śluz jest normalny... raczej taki biały..... ale pewnie normalny.... mnie to strasznie więzadła bolą.....
niby człowiek już był w ciąży i rodził, ale w tym momencie jestem tak oszołomiona, że nic nie wiem...
 
Wiem. Jest zolza bezpretensjonalna i jak czasem pojdzie po bandzie... Haselka na moje marudzenie w temacie wlasnej prezencji ze "ladne nogi nie sa istotne, bo i tak ida na boki", albo ze "z duzej kobiety czysty zysk bo w zimie cieplo w lecie cien"...
 
To ja uciekłam z roboty , żeby zobaczyć wyniki testowania As i Lilijanny , a tu klops ! Żadnej nie ma !

Anulka ale fajnie że zaczynasz !!!! u mnie @ 28.09 i potem SSSSSSSSTTTTTTTTTAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRTTTTTTTTTT!

ilona24 , temka idzie w górę!!!!!! na twoim wykresie

zjola , ja ci dam poślizg!:) kóż to wie ? może razem bedziemy się starać
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam sie !!!!!!!!
dzis w lepszym nastroju wiec nie bede Was denerwowac moimi humorkami !!!!!!!!!!!! :tak:

wciągnęłam opakowanie rurek waflowych w czekoladzie( moje odkrycie z biedronki) niebo w gębie normalnie !!!!! wiec i nastrój sie polepszył a pogoda tez sprzyja ;)

Czarna juz to czuje jak sie bedzie ziemia trzęsła jak zaczniecie boboseksy !!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry