reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Choroba, Was to nie można na chwilę zostawić!

Ledwo człowiek na chwilę zniknie a fasolki się sieją jak po deszczu!

Ilona 1990 - mega gratulacje! Coś mi to właśnie fasolowo wyglądało :)

Kłaczku - ja też oniemiałam. Nasze dzieci się rozmnażają! Boże co my tu robimy?

Czarna - kciuki za starania &&& Jak będziesz miała lekki poślizg, to może razem stworzymy parę?

Pozdrowionka dla wszystkich
 
reklama
Witajcie Laseczki.
Wróciłam.
Później Was doczytam. Teraz napiszę tylko tyle że u mnie znów jakas wariacja.
Wczoraj,27dc zrobiłam test paskowy z allegro.Cień drugiej kreski był.
Później jakies brudzenie.Baaardzo maleńkie,raczej różowe,jednorazowe.Następny test bobo.Wynik po około pół godzinie druga kreska-widoczna.
Dzis kolejny pre-test.Cień drugiej kreski.
I co myśleć?
Kiedyś robiłam bobo i wynik był negatywny.Macie doświadczenie z tymi testami?
 
Witam się z Wami.
Dziś u mnie prawdziwy 13 !!!!! CZARNA SERIA !!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
od rana coś się dzieje :baffled::baffled::baffled:
Za późno dziś wstałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

jak pojechałam z małym do szkoły to ABRA w tym czasie "zjadła" moje ukochane szpilki :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zabiję gada,uduszę własnymi ręcyma :angry::angry::angry::angry:

Dziadek pojechał po Kubę i wrócili w kapciach ,bo Kuba rozwalił kolano na w-fie ,a mądry dziadziuś nie chciał wnuczka nadwyrężać przebieraniem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry::baffled::baffled:,więc wziął go w kapciach do domu,bo przecież znów jutro będzie w szkole to sobie buty weźmie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-D:-D
A jak na złość idziemy dziś do cyrku i musiałam specjalnie do szkoły po buty jeździć.:sorry2::sorry2:
Teraz młody ściągał spodnie na siłę i właśnie je podarł ,bo mu się guzika rozpiąć nie chciało...:sorry2::sorry2::baffled::baffled:
Kurcze to dopiero połowa dnia -a gdzie do końca ????:szok::szok::szok::szok:
Co mnie dziś jeszcze spotka :confused::confused::confused:

PS.nie testuję ,poczekam jeszcze-ta 13 mnie dziś prześladuje !!!!:szok::szok::szok::-D:-D
Wczoraj minął miesiąc od ostatniej @ i na razie cisza ...,a ja nie mam czasu wsłuchiwać się w swój organizm :baffled::baffled::-D:-D
Jak to mówią :
Co ma wisieć -nie utonie ";-):-):-):-D:-D:-D
Co ma być -to będzie :-D:-D:-D
 
Czarna - no wiesz, bo ja cię nie chcę stopować. walcz kobieto, walcz!

As - rób lepiej jutro tego testa. Nie zazdroszczę dnia :no: A ja zapomniałam, ze to dzisiaj 13.

A ja przed @. Jeść mi się chce, cycki bolą, tylko jakoś wścieklizna mnie nie bierze, ale pewnie weźmie.
 
As to faktycznie nie ciekawy dzien, ale moze do wieczora tak żle nie bedzie,a test rób i to szybko.......!!!!!!!!!
Gosiulek- to co Ja juz gratuluje po cichutku, cudnie ze tyle mamy juz fasolek, coraz wiecej,,,,, ja pewnie bede ostatnia !!:(
 
a dla mnie 13 zaczal sie tez nie ciekawie ale humor sie poprawil jak mi M sto lat przez tel spiewal:):-D i zjadlam prawie wszystkie cukierki urodzinowo-imieninowe i musze isc dokupic hehe
 
Kłaczku - ja też oniemiałam. Nasze dzieci się rozmnażają! Boże co my tu robimy?
Jak to co? Wprowadzamy element konkurencji!:tak:
Gosiulek, nie myslec - umawiac sie do gina! Poki co to BEREK!!:-D
As, co tam jedne buty wobec psiej milosci! Kurcze, przeczytalam ze szpilki i zanim dotarlo do mnie ze to buty, to az mnie zmrozilo.
 
Marysia 100 lat! Pamiętasz mnie z kwietniowek?

Kłaczek dobrze ze mąż nie chodzi spać ani nie wstaje "głodny" ale to trzeba przyznać agentka z Ciebie niezła.

As ja bym na Twoim miejscu psa tez za to pogryzła! Hi hi hi

Emy przykro to bardzo co Ci mama powiedziała. Chyba im od tej menopałzy łeb sie lasuje . Zamiast pomóc dziecku w ciężkich chwilach to jeszcze dobija...

Ania to Cię mąż zaskoczył nic tylko zazdrościć

Monisiowata trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

Kasia a powiedz dlaczego sąsiadka ma mało wodzie? Można temu jakoś zapobiec?

Gosia a Tobie testy nie pokazały miesiąc temu takich cieni czy mi sie coś wydaje?

Mam pytanie laski . Zaczyna mnie boleć dokładnie kłuje lewy jajnik albo jego okolice czy to znaczy ze sie zaczna ronienie? Ja tu juz świruje na maksa
 
As rób tego testa, ja tu czekam niecierpliwie....
Gosiulek ja tez po cichutku gratuluje:tak:

Znów tyle nadzieji....każdej z nas się uda:tak::-)

Czarna boboseksy juz niedługo....bedę musiała uważać, żeby czasem do rodziców nie jechać, bo tam to pewnie bedzie trzęsienie bardziej odczuwalne :-D

dziś kolejny dzień walki z myszką, jest strasznie złosliwa, wygryzła nam wielką dziurę Zobacz załącznik 390284jestem zła na ta mysz jak nie wiem:wściekła/y:

Kłaczku ja po poradę, bo mam zamiar kupić tego brytyjczyka, tylko nie umiem zdecydować się na płeć...myslałam nad kotka bo mniejsza, ale juz sama nie wiem....no bo kotka musiałaby przynajmniej raz mieć małe....
 
reklama
Bunny jestem z Tobą...
Ilona,Karolcia cieszę się..

W ubiegłym miesiącu raz była kreska raz jej nie było....Albo była i znikała.
Nie wiem co mam mysleć. ..

Bibiana mogę zapytać co sie stało z Twoim Filipkiem?

Dziękuję Dziewczyny za gratulacje ale...jestem pełna obaw i coraz więcej mam wątpliwości że się uda.
 
Do góry