reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A ja wciaz placze tylko tam w srodku, na zewnatrz nie. Staram sie na codzien o tym nie myslec, ale jak widze kolezanki co u rodzily w podobnym czasie co ja teraz z nowu z brzuszkami chodza..to zastanawiam sie czy moglam cos zrobic zeby sie udało. Po 17 ide po wyniki badania, tylko nierozumiem po co co na tych badaniach jest, dlaczego poronilam? czy tez bedzie napisane dlaczego taki niski progesteron byl..
 
reklama
marysia a o jakich badaniach mówisz???? po łyżeczkowaniu??? ja miałam w marcu zabieg ale nie pamietam co mam wpisane na karcie. mial tylko zrobic juz po - badania na chlamydie i toksoplazmoze. Aby wyklucz że to było przyczyna zatrzymania rozwoju płodu....
 
karolcia lecimy łeb w łeb:) nie biorę, jutro idę do lekarza... tzn. biorę witaminy dla ciężarnych, kwas foliowy, żelazo i luteinę... sama się zabezpieczam.... jutro i tak mi pewnie przepisze luteinę... dupka mam jeszcze 3 opakowania z poprzedniej ciąży....

dziewczyny mam konflikt wewnętrzny... z 1 strony juz chcę mieć dzidziola... już, już.... a z 2 strony się boję powtórki i w ogóle to nie czas na ciążę....

karolcia czy Tobie też chce się ciągle jeść?? czy bolą Cię więzadła?


wiesz...tak jeść mi się chce ciągle...ale jak tylko sobie przyszykuje coś dobrego...to natychmiast mnie odrzuca od tego....i tak kilkanaście razy w ciągu dnia....
więc apetyt mam, ale prawie nic nie jem ;)
więzadła mnie nie bolą..za to piersi i brzuch...no i cały czas mam ten beżowy śluz, ale ginek kazał tam nie zaglądać i się nim nie martwić...

będzie dobrze...damy radę...ja też mam chwile zwątpienia, ze się boje, że może niepotrzebnie, ale szybko mi mija....
 
"Kolej rzecz, kolej rzeczy", a geriatria swoja droga.
laugh.gif
Janiepierdykam... Plaza mlodych foczek, co ja tu robie?
O, mamo... Aga_cina, mleko i migdaly to na zgage. Na mdlosci mieta, imbir i wit. B6. Niedobor tej witaminy moze powodowac rzyganko. Poza tym dbaj zeby zoladek nie byl pusty - sprobuj jesc czesto, ale po troszeczku i oczywiscie przekaszaj cos nim wstaniesz rano z lozka. Jakies przegryzki - krakersiki, nawet sucha kromka chleba, byle nie wstawac z pustym flakiem. No, scanami to Cie faktycznie dopieszczaja, wiec tylko sie ciesz. Lepiej jeden wiecej niz jeden za malo.
Anulka, spoko - huragan juz byl, teraz bedziemy czekac na trzesienie ziemi.
yes2.gif

Ilona, nie cykaj! Balabys sie za pol roku tez, tylko znalazlabys sobie inny powod strachu. Teraz boisz sie czy nie za wczesnie, potem balabys sie czy wszystko w porzadku, czy sytuacja sie nie powtorzy itd. Powiedziec Ci cos? Nie ma sensu rozmyslac bo i tak nie masz na to wplywu. Ty masz zrobic wszystko zeby bylo ok, ale jakis odsetek decyzyjny ma tu przyroda i z nia sie nie dyskutuje, wiec przestan sobie "przybierac do rozumu" i ciesz sie tym maluszkiem w Tobie, uwierz w niego i pozwol mu spokojnie rosnac. Z naciskiem na spokojnie - Twoj spokoj jest jego spokojem.
 
nO to znaczy ja przy poronieniu , lekarz mi kazal przyniesc cos do badania ronilam samoistnie wiec zaniosłam to co ze mnie wypadało, a lyzeczkowania takiego ogolnego tzn macicy nie mialam, tylko szyjki bo tam sie wszystko zatrzymalo i niechciało wyjsc samo:(

a zadnych innych badan procz krwi nie kazali mi robic
 
Witam nie było mnie od wczoraj popołudnia i proszę nowa fasolka :-)
Ilona1990 gratuluje ciesze sie ogromnie tylko ty sie teraz nie stersuj bedzie wszytsko dobrze:-) zobaczysz ale fajnie
Ilona24 widze ze ty znowu doła łapiesz ja juz nie wiem co mam ci powiedziec chyba lanie jakies powinnas dostać ;-)
Ja poszła dzis do lekarza wkoncu bo ledwo co dychałam, katar, brak zapachu, smaku itp, kaszel i kichanie na prawo i lewo wiec rano jak ledwo co zwlekłam sie z łóżka do pracy to jak mój mąż mnie zobaczył z nochalem wielkim i czerwonym to poradził abym do lekarza poszła a nie zgrywała bohatera:cool2:, pan doktor mnie przebadał chciał antybiotyk przepisac ale powiedziała mu ze staram sie o dzidziusia i chyba raczej nie wskazane jest branie anybiolu pomieszał oczkami:-)i dostałam tantum verde, syropek i L4 do konca tygodnia tak wiec mam labe troche odpoczne i wykuruje sie przynajmniej zarażac nikogo innego nie bede,a wczoraj mój mąż mnie zaskoczył były kwiaty z okazji rocznicy kolacyjka którą sam przygotował:-)winko i szampanek;-)na jedna lampeczke symbolicznie sobie pozwoliłam a potem........:-)
 
Czesc Dziewczyny !
Karolciu - ogromna radosc !!! ciesze sie razem Toba !! musi byc dobrze !!
ja mam jutro chwile prawdy - wizyta na 18.00 zobaczymy cos albo i nie ....... juz sie boje
zrobilam wczoraj wyniki : bHCG mam 16 000 , progesteron 34, jutro potworze Bete zeby zobaczyc przyrost
co do objawow:
w tej ciazy bardzo bola mnie piersi nie moge sie nawet umyc... dziwne wczesniej tego nie mialam
mam klucia i lekkie bole w podbrzuszu co juz mnie martwi
i tym razem zdarzyla mi sie raz wizyta w toalecie - na zakupach w hipermarkecie ale sie nie przejmuje
trzymajcie jutro kciuki prosze (bo ja juz w snach widze ze to pusta ciaza albo pozamaciczna itp..)

pozdrowionka
 
Bella, dziekuje, ale przeceniasz moje mozliwosci.
yes2.gif

Marysia, to poszlo na histopatolologie. Badanie glownie pod katem zasniadu groniastego, nie spodziewalabym sie jakichs szerszych informacji. Ja do dzis nie wiem czemu stracilismy dziecko i pewnie nigdy sie nie dowiem. Jak wiele z nas.
Ania, maz kolacyjke sam upichcil, a Ty nos zatkany, smaku brak... Niezle! Po lampce szampana staranka sa jeszcze fajniejsze.;-)
Monisiowata, lekkie bole w podbrzuszu na poczatku ciazy to norma. Miewalam takie troche jak na miesiaczke, przechodzily same. Wizyta w toalecie... Pawik? I zdazylas?? Gratulacje!
 
reklama
Kłaczku no za bardzo nie czułam smaku ani zapachu, ale ładnie wyglądało:-)i było kolorowe:-)wiec smak musiała sobie wyobrazić:-Da z tym szampanem to miałam wybór albo teraflu albo szampan wybałam szampana;-)ehh i tak pewnie nic z tego nie bedzie ale poszlace można troszke;-)
 
Do góry