reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Olusia, on chyba zdrowy. Pieknie sie "odgryzal" po wygniataniu glowica aparatu, kopal jak najety, teraz znowu sie wierci. Operatorka pytala czy on zawsze taki ruchliwy... Ano, nie zawsze, ale przewaznie. Nie bylo kazac mi sie na plecach klasc - oboje tego nie lubimy.:-D
Anulka, ja sie na to zdjecie gapie caly czas. Poprawka - na oba zdjecia - z pierwszego scanu i dzis... Nasz maly robaczek juz taki duzy..
Lenka, ja mam juz obiecana coreczke jak tylko warsztat sie zwolni!;-)
V_jolka, to co pisalam na Wiesciach... Nie wiem o co poszlo, ale znikanie to zawsze najgorsze wyjscie. Zostan, prosze. Poprzednim razem dostalam od Dziewczyn leki - dupka i luteine w dwoch rodzajach. Istna sciepa narodowa. Dodatkowo dokrecilam opakowanie luteiny z kraju. Co zuzylam to zuzylam, reszta zostala. Ktos potrzebowal, "podalam dalej" nikomu nie tlumaczac co i jak. Nie czuje sie winna. Tutaj nie dostalabym progeseronu, zorganizowanie w kraju zajelo sporo czasu, to co zostalo poslalam komus w UK - mam nadzieje ze pomoglo. Moze powinnam sie rozliczyc... Nie zrobilam tego.
 
reklama
Kłaczku gratulację!!!!!!!!mały elegancik w jeansach Nam się się tutaj szykuje, najważniejsz,że wszystko wporządku i byle tak do rozpakowania, pogłaszcz domek Karolka od e-cioci:***
Kasiu jaka modeleczkaz Tej Agatki, napewno będzie cudowną dziewuszką, pozdrawiam i też proszę o uściski od e-cioci
Kobietka gratuluje udanego dniaw pracy, dasz rade z tymi kodami i jeszcze tam kierowniczką w tym sklepie zostaniesz:))buziak
Dziś zadzwonili do mnie z tej pracy, że zostałam przyjęta ale.......odmówiłam, nie za te pieniądze a przedewszystkim żadnych delegacji...poszukiwań pracy ciąg dalszy:)))chyba @ nadchodzi, bo brzysio coś boli...miłej nocki kochane i do jutra, kolorowych koszmarków:***
 
Anetha i Karolcia megaa gratki!!! spokojnej ciąży:)
kłaczku super Karolek!!! rośnie chłopisko:)
kasiu super, będzie księżniczka!!
V-jolka nie znikaj, ludzie nie są warci tego, zebyś przez nich uciekała od nas!!

A ja... powinnam mieć okres 27 sierpnia... i nie ma.........wczoraj 2 razy miałam takie mdłości....... ogólnie jest mi jakoś " dziwnie" nie chcę sobie wkręcać... po prostu mówię tak jak jest... zrobiłam test... wyszła kreska ale bardzo blada... taka ledwie dostrzegalna... więc raczej nic.... ale czytałam na cafeterii ze nawet taka ledwo zauważalna kreska to ciąża??????

pozdrawiam!!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki, wczoraj nie miałam nawet chwili, żeby zajrzeć.
Wczorajszy dzień w pracy to była masakra, hardcore. Generalnie chaos. 2 dzieci mi płakało BEZ PRZERWY od 12.45 do 17.45. Dziewczynkę z ZD trzeba prowadzić za rękę i posadzić/postawić itp. Dzieci nie potrafią się oczywiście ustawiać w pary i zanim ustawie ich to mija 25 minut. No ciężko było wczoraj! Plecy mnie bolały okropnie, nie miałam czasu się napić ani wysikać. Wiem, że początki są trudne, mam nadzieję, że niedługo dzieci się nauczą wszystkiego i będzie fajnie. Wróciłam do domu cała mokra, zmęczona, ale zasnąć nie mogłam, bo "przerabiałam" cały dzień w głowie.
kłaczku kochany, jednak przeczucie się sprawdziło! Fantastycznie! Cieszę się bardzo, że synus zdrowy.
kasiu, Agatka jest piękna! Gratulacje.
 
Agniesia, u nas jeansy to podstawa.:-D My oboje jeansowi, wiec dziecie sila rzeczy tez tak bedzie. Po domu luzik - bawelniany dres, miekkie szmatki, ale poza dom, najprosciej w jeansach. Dziewczynka mialaby tak samo.:tak: Tylko sukienusie tez by byly...:-(
Gosiaczku, z przeczuciami bywa roznie, ale tym razem jakos trafilo. Mamy Karolka.
Ilona, ale jak pojawil sie chocby cien drugiej kreski, to cos w tym moze byc!! Poczekaj chwile i powtorz testa. To sie moze udac!! A chlopisko rosnie i wierci sie jak nakrecone. Jest bosko.
Kahaka, dzieciaczki sa swieze i jeszcze pogubione. No te ryczace to inna bajka... Dziewszynka z trisomia tez... Nie dziwie sie ze mialas przesrane zle pewnie powoli wszystko sie pouklada. Musza sie wdrozyc. Karolek wyglada ze zdrowy, ale wiesz - wszystko sie okaze po porodzie. Niemniej jednak wyniki scanu bardzo pocieszajace wiec mamy sie czego trzymac.
 
Ostatnia edycja:
ANETHA I KAROLCIA &&&&&&&&&&&&&&& trzymam kciukasy, za spokój, żebyście starały się cieszyć a nie bać

ilona zrób za dwa dni test znowu, ja też miałam cień drugiej kreski i to dopiero po dobrej godz a na następnym były mega ciemne:):)

V- jola olej innych, zostań z nami, każdy czasami potrzebuje pomocy, a tym które tego nie rozumieją, życzę im żeby kiedyś spotkał je taki los, przyda im się przytarcie nosa

A ja już na nowych zasadach pracuje, ostatnie dni były mega stresujące, ale już i tak nic nie da się zmienić, więc przestaje się zadręczać, może jakiś cud się zdarzy i ktoś zadzwoni w sprawie pracy, a jak nie to nie, jakoś przetrwamy:) Ale zakręciłam hehehe

kłaczku nie ma jak przeczucia matki:) my nie chcieliśmy znać płci a ja i tak wiedziałam, że to chłopak, chociaż cały czas mówiłam:ono. A jak mnie irytowało jak przez ostatni tydz mój J. gadał do brzucha: nie kop mamusi synku, mój chłopak śpi??? itp. :):) ale jak urodził się Rafał i zadzwoniłam, że już po, to nie mógł uwierzyć że ma syna:)
 
Klaczku bardzo bardzo bardzo mocno gratuluje!!!!!! :) Piekne imie! Tez w ciazy mialam swoj prywatny "układ" z Tym na Górze :)

Wszystkie staraczki, oczekujące i zafasolkowane bardzo mocno pozdrawiam!
Dziewczyny marzenia sie spelniaja i ja jestem tego przykladem! Nie wierzyłam ze bede Mama a tu juz moje szczescie ma 7 miesiecy :)

stas_082011_.jpgstas_082011.jpg
 
reklama
Igusiad, od jakiegos juz czasu mowilam o Jajku "on". Niby w odmianach rodzaju nijakiego pojawiaja sie identyczne jak w odmianach meskiego slowa, ale ja w ogole mowilam jak o chlopcu. Rajmund zaczal sie nabijac, ze teraz to na pewno chlopak, skoro nawet matka mowi do niego jak do synka. Cos mi mowilo ze moze wolalabym dziewczynke (kiecuszki, kucyczki i *******ki!) ale tam siedzi facet. No i wyglada ze trafiony. Operatorka powiedziala ze to nie na 100%, ze to sie moze jeszcze zmienic... Hmm... Tego nie rozumiem za bardzo.
Angelka, ale fajny model! Zajedwabisty maluch!
 
Do góry