reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem ,
Kłaczek , AS - ja sie oczywiście zagrzałam takim tekstem:wściekła/y: , ale znam go dobrze - nie potrafił pogadać o tym ze mną na poważnie tylko obrócił to trochę w żart.
A żeby was jeszcze bardziej rozweselic : na moje pytanie - to kiedy startujemy?
odpowiedział : dam ci znać miesiąc wcześniej :-D
pozostaje mi tylko czekać w gotowości , aż mój pan rozpocznie prokreacje:cool2::-D

ilona24 , nie panikuj! masz jeszcze 2 dni , Kłaczkowi też tempka spadła - a jednak jajko jest:tak:
Malinkaizi , no widzisz mojemu zajęło to 2 lata, oby twój wcześniej przejrzał na oczy
Zjola , jak dobrze żeś wróciła !!! Zazdroszczę takich eskapad . Ale seksik był? bo nic nie piszesz. Rozumiem że w kajaku to ciężko by było , ale na tych wszystkich połoninach....

Moje córki spędzają kilka dni ze swoim ojcem , ktory jest chwilowo w Polsce. Kończy się 8 miesiąc tego roku a one spędziły z nim 12 dni . Oszałamiająca ilość co nie ?!:no:
Bardzo oszałamiająca :crazy::crazy:

As, dorosly golden moze byc spokojny i ulozony. Tzn. temperamencik to on bedzie mial, ale moze nie niszczyc juz wszystkiego o ile sie nie bedzie nudzil. Kurcze... W schronie tym bardziej moze byc spokojny, przygaszony, wrecz wycofany.
Kłaczek ja to wszystko wiem,ale scyzoryk mi się w kieszeni otwiera,którego zresztą nawet nie mam jak czytam takie ogłoszenia.:wściekła/y::wściekła/y:
Przeanalizujmy ten tekst i wprowdźmy zmiany .
To co zmieniam na prawdziwe jest drukowane i w nawiasach

To się nie dzieje…. Kiedy go zobaczyłam… myślałam że zacznę wyć do księżyca i włosy z głowy rwać…. Golden Retriever w schronie……!!!!!!!(CORAZ WIĘCEJ TAKICH PRZYPADKOW )

Jakiś oprawca porzucił go i zestresował najbardziej rodzinnego psa, który pomaga chorym dzieciom i innym ludziom,(SAM PIES NIE POMAGA TYLKO TERAPEUTA Z ODPOWIEDNIO WYSZKOLONYM PSEM ):rofl2:

jego dotyk ma właściwości lecznicze dla chorych na serce, reguluje ciśnienie krwi itp. (KOMPLETNA BZDURA WYSSANA Z PALCA ):wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

O tym się nie mówi, ale to jeden na milion, który nic nie zniszczy od szczeniaka w domu, potrafi nauczyć się czystości w 2 tygodnie…!!! (MAŁY GOLDEN TO NISZCZYCIEL DLATEGO NAPISAŁAM O ABRZE ):-D:-D:-D

JEST JAK SKARB, JAK GWIAZDA NA NIEBIE!!!! I świeci w schronie… Obserwowałam go bacznie… Znam się na tych psiakach.. jednego uratowanego mam w domu… Leczy ludzi obcych i znajomych… A KTO WYLECZY RAMZESA???? Z jego lęków i depresji…(PIES MA DEPRESJĘ ) :sorry::sorry:

bo obawia się trochę otoczenia….(BOI SIĘ ) :sorry::sorry:

Ma skrzywioną psychikę przez właściciela psychopatę…(BYŁ W NIEODPOWIEDZIALNYCH RĘKACH):crazy::crazy:

Nie umie walczyć o jedzenie,(NIE MUSI ,BO JE DOSTANIE)

nie umie zachować się jak podwórkowy piesek…(BO JEST W SCHRONIE )

To pluszaczek do podusi!!!! (NIGDY W ŻYCIU_ TO ŻYWE STWORZENIE WYMAGAJĄCE MIŁOŚCI - A NIE PODUSZKA DO SPANIA ):szok::szok:

Kiedy żegnałam się z nim w czwartek mówię ŻEGNAJ MÓJ RAMZESKU… jasne… coś mi nie dawało spokoju… i… nikt po niego dziś nie przyjechał… TAKI PIES TO SZANSA DLA WAS WSZYSTKICH!!!!! Ma piękną postawę, widać zdrowe stawy i silne nóżki, czyli nie posiada najstraszliwszych problemów tej rasy…!!! Troszkę zestresowany i nie bardzo umie się odnaleźć w schronie…(JAK WIĘKSZOŚĆ PSÓW W SCHRONIE I DLATEGO NIE DA SIĘ OKREŚLIĆ JAKI JEST NAPRAWDĘ )

I co się dziwić… Wsiada do samochodu na 12 godzin i nie chce wyjść… Bo myśli, ze zabiorą go do domu a jak wysiądzie to powrót do schronu… DLACZEGO????? Bo jest bardzo inteligentnym psiakiem… TO CZLOWIEK ZGOTOWAŁ MU TEN LOS, ZBURZYŁ JEGO SPOKÓJ I PODEPTAŁ PSYCHIKĘ!!!! Goldeny to anioły!!!!! (NIE!!! SPROWOKOWANE TEŻ POTRAFIĄ UGRYŹĆ !!!!)

ZAPEWNIAM WAS!!!! Wielkość nie ma znaczenia, ten jest średniaczek a w mieszkaniu zajmuje tyle miejsca co York!!!!(ZWAŻYWSZY ,ŻE DOROSŁY SAMIEC WAŻY OK 40 KG - TO RACZEJ NIEMOŻLIWE ):-D:-D

Jest wdzięczny za każdy dotyk, kocha masaże… jak każdy kto obdarowuje innych dobrą energią… TO MAGICZNY PIES!!! Ludzie ratujcie go!!!! NASZA PEREŁKA RAMZIO OSZALEJE TAM!!!! JUŻ WIELU PSEUDO ŻYCZLIWYCH OBIECAŁO MU DOM… ale nasz KOCHANY RAMZIO nigdy nie wyjechał do swojego domku…. PRZYJEDŹ PO NIEGO!!! SŁUŻĘ KAŻDĄ POMOCĄ PRZY NIM BO ZNAM TĘ DELIKATNĄ PSYCHIKĘ…. !!!!
(ZA TAKIEGO POMOCNIKA ZNAJĄCEGO SIĘ NA PSYCHICE TO JA SERDECZNIE PODZIĘKUJĘ !!!!)

TAKI PIES POWINIEN trafić do domu tymczasowego na obserwację ,żeby o nim tak napisać,ale podejrzewam,że opinia nie była by tak doskonała...:sorry::sorry::sorry:

To pies po przejściach ,w starszym wieku ,potrzebujący dobrej opieki ,bardzo odpowiedzialnego właściciela zapewniającego mu spokój i wybieganie w towarzystwie podobnych psów i lada moment sporej kwoty na leczenie dolegliwości starczych -taka jest prawda !!!:-:)-:)sorry::sorry::sorry:


cześć dziewczyny!

Karolcia MEGA GRATULACJE!!!
Kłaczku dla Was również za dobre wieści! Teraz w piatek zobaczysz swoją pociechę!
Zjola cudowne chwile spedziliście! niezli zawodnicy z Was, - tyle kilosów! i jakie piękne opisy!

Magda79 Pytałas jak u mnie, czuje sie raczej średnio, dziś znowu od 4 w nocy plamienia, krew ze śluzem ;/
ale dzis też miałam wizytę u lekarza i sie okazało ze to był ten krwiak wydalił sie i jest dobrze!
Małe szczęście przez tydzień urosło 1cm! Jestem znowu spokojniejsza.

Czytałam że tez masz krwiaka wiec trzymam kciuki za Was! Ja kolejna wizytę mam za 2 tygodnie.

Buziaczki dla Was wszystkich!
ps. zalączam mojego szkraba!

Zobacz załącznik 385926
piękne fotki i dobrze,że już krwiaka nie ma !!! :-):-)
 
reklama
As, rozpiska the best! Dokladnie o tym pisalam, tyle ze skrotem - w schronie pies moze byc wycofany, apatyczny, nieswoj i to jest norma, wiec opisywanie charakteru na podstawie schroniskowych obserwacji jest cokolwiek z czapy. Poza tym hasla o "Waszej szansie" brzmia troche jak wciskanie, a to nie jest metoda na znalezienie ODPOWIEDZIALNEGO domu dla psa. A czy w schronie dostaje miche pod nos... Jesli jest sam w boksie to tak, jesli nie...
 
Kłaczek a Tobie w którym dniu spadła ta tempka juz ???????masz gdzies ten wykres jeszcze ???????

Przepraszam ze nie nadrabiam Was dziś ale nie mam weny,poza tym od rana jezdzilismy z moim po sklepach ,jutro zaczynamy malować salon ,!!!!!!! Boli mnie krzyż i dupa tyż ........a tak serio to boli mnie wszystko, :((( zmeczona jestem strasznie :(((( mdli mnie dziś czasem,szyjka cała napuchnięta, poszłam nawet po test ciążowy ( czeka dośrody o ile nie przyjdzie wczesniej ) do apteki a tam masakryczna kolejka, wiec stoje, stoje i zaczynam sie niecierpliwić :szok: no ale tempka nie kłamię wiec sobie chyba juz wkręcam tą ciązę na siłe !!!!!!!!!!!Bo nadal czuje sie w ciąży-póki nie zobaczę okresu nie stracę chyba tak do konca nadziei !!!!!!!!!!może i głupia jestem ale taka juz jestem !!!!!!!! płakać nadal mi sie chce, i chyba nie dlatego ze sie nie udało ale dlatego ze byłam pewna ze ciążą jest na 1000000000000%,bo naprawdę wszystkie miałam objawy jakie miałam w tych dwóch ostatnich ciążach !!!!!!!!!!!!! no i przykro mi:((((((
Nie poddaje sie , bede walczyć dalej ale niepowodzenie chyba tym razem zabolało najbardziej !!!!!! Los a raczej organizm zrobił mi psikusa, wysyłając sprzeczne sygnały !!!!!!!!!!!!!!!!

DOBRANOC
Dziękuję za wsparcie perełki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Dziewczyny u mnie nastąpił chyba długo oczekiwany przełom.
Stary mój poprostu ni z gruchy ni z pietruchy spytał : Zrobic ci dziecko?:eek:
Może do końca roku będę staraczką:-D
Ludy do Ciebie, jaki uprzejmy :))))))))))

Gosiaczek12344 - super fotka!

Ja tam nie chcę nic mówić, ale dzisiaj obok II krech Karolci81 jest jeszcze jedna cudna wiadomość, przecież dzisiaj Lina82 miała urodzić swój Maleńki Cud, więc pewnie są już razem :-D
 
Ostatnia edycja:
Karolcia81 mega wielkie gratulacje, teraz odpoczuwaj, zero stresu :-)
Ilona24 spokojnie poczekaj jeszcze nic nie wiadomo:-)
zjola super wakacje tylko pozazdrościć :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam dzisiaj...

bardzo Wam kochane moje dziekuje za tyle ciepłych słów....

Emy - nic się nie martw...z zakreconej staraczki bedziecie miec teraz zakręconą ciężarówke....
Ilona - nadal trzymam kciuki.....

ja dzis dzwonie sie umówić na wizytę do gina...jak najszybciej...miałam jeszcze nie, ale chyba będę spokojniejsza....
no i dzisiaj wyniki betki i progesteronu...trzymajcie kciuki....
 
reklama
Witam
Karolcia co ja widze gratuluje kochana napewno teraz ci sie uda zobaczysz przestan sie marwic.Ja czekam na @ dzisiaj 26 dc wiec juz nie dlugo zostalo chociaz ostanio mialm cykle 24-25 dni dziwnie bboli mnie podbrzusze tez testowalam ale tez mi sie pojawila kreseczka blada ale tez po 4 godzinach wiec sie stara,m nie nakrecac i spokojnie doczekac
pozdrawiam jeszcze raz gratuluje
 
Do góry