reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Poroniona - nie, to nie ten przewodnik, ale też nie młody. No a wakacje to mieliśmy bardzo pracowite :) Uwielbiam taki sposób spędzania czasu :)

As - ja niestety psiny wziąć nie mogę, bo jak widzisz my powsinogi jesteśmy i w domu długo nie bawimy. Psisko musi mieć opiekunów w domu a nie samo siedzieć wiecznie. Może na emeryturze? Labiki są kochane - tak przezwaliśmy nasz motórek :)
Zjola ja nie wkleiłam tego linka wcelu znalezienia domu dla psa tylko po to ,żeby pokazać jak opis psa ma się do rzeczywistości.
Porównałam psa z ogłoszenia z moją 5 miesięczną suczką tej samej rasy :-D:-D:-D:-D

na razie dzis byłam na Betce i zbadałam od razu progesteron i kardio. i teraz w zalezności od tego co wyjdzie...jak progest. i kardio będą ok, a beta będzie ladnie przyrastac to poczekam przynajmniej do 7-8 tygodnia z wizytą...bo co teraz mi powie, że jest ciąża, ale nic nie zobaczy co świadczyło by że dzieje sie cos złego....a sam pęcherzyk mnie jakoś i tak nie uspokoi.
co do L-4 to nie chcę tak od razu iść...jak się będzie dało to ze dwa miesiące jeszcze popracuje...najwyżej sobie wezmę tak ze dwa tygodnie, żeby odpocząć....zobaczymy...nie chce tak od razu iśc na zwolnienie...bo po co..ostatnio leżałam w domu od pojawienia się kresek na teście i i tak nic to nie dalo...
Karolcia i tak trzymaj :tak::tak::tak::-):-):-):-)
 
reklama
Jestem ,
Kłaczek , AS - ja sie oczywiście zagrzałam takim tekstem:wściekła/y: , ale znam go dobrze - nie potrafił pogadać o tym ze mną na poważnie tylko obrócił to trochę w żart.
A żeby was jeszcze bardziej rozweselic : na moje pytanie - to kiedy startujemy?
odpowiedział : dam ci znać miesiąc wcześniej :-D
pozostaje mi tylko czekać w gotowości , aż mój pan rozpocznie prokreacje:cool2::-D

ilona24 , nie panikuj! masz jeszcze 2 dni , Kłaczkowi też tempka spadła - a jednak jajko jest:tak:
Malinkaizi , no widzisz mojemu zajęło to 2 lata, oby twój wcześniej przejrzał na oczy
Zjola , jak dobrze żeś wróciła !!! Zazdroszczę takich eskapad . Ale seksik był? bo nic nie piszesz. Rozumiem że w kajaku to ciężko by było , ale na tych wszystkich połoninach....

Moje córki spędzają kilka dni ze swoim ojcem , ktory jest chwilowo w Polsce. Kończy się 8 miesiąc tego roku a one spędziły z nim 12 dni . Oszałamiająca ilość co nie ?!:no:
 
Ostatnia edycja:
KAROLCIA MEGA GRATULACJE
troche mnie zaskoczyłaś bo byłam pewna że miałaś brać w ciąży clexane skoro w badaniach genetycznych ci wyszła jakaś mutacja

trzymam kciuki za przyrost betki i za serduszko szkraba :-)

za staraczki trzymam kciuki, wkrótce do was dołączam poraz drugi :-D ale najpierw wizyta u gina 20 września ;-) no i badania toxo, cytomegalia :-)
 
As, dorosly golden moze byc spokojny i ulozony. Tzn. temperamencik to on bedzie mial, ale moze nie niszczyc juz wszystkiego o ile sie nie bedzie nudzil. Kurcze... W schronie tym bardziej moze byc spokojny, przygaszony, wrecz wycofany.
Czarna, ja tak mysle ze on nie wiedzial jak to powiedziec i jakos tak wypalil z grubej rury. Spokojnie, otwarl drzwi do dalszej rozmowy - wykorzystaj to.
 
cześć dziewczyny!

Karolcia MEGA GRATULACJE!!!
Kłaczku dla Was również za dobre wieści! Teraz w piatek zobaczysz swoją pociechę!
Zjola cudowne chwile spedziliście! niezli zawodnicy z Was, - tyle kilosów! i jakie piękne opisy!

Magda79 Pytałas jak u mnie, czuje sie raczej średnio, dziś znowu od 4 w nocy plamienia, krew ze śluzem ;/
ale dzis też miałam wizytę u lekarza i sie okazało ze to był ten krwiak wydalił sie i jest dobrze!
Małe szczęście przez tydzień urosło 1cm! Jestem znowu spokojniejsza.

Czytałam że tez masz krwiaka wiec trzymam kciuki za Was! Ja kolejna wizytę mam za 2 tygodnie.

Buziaczki dla Was wszystkich!
ps. zalączam mojego szkraba!

szczescie.jpg
 
karolcia, juz gratulowałam, ale co tam, jeszcze raz nie zaszkodzi:-) cholercia, co my tutaj teraz zrobimy bez tej nakręconej staraczki?

czarna, chyba czas na ciebie... byc może mało subtelnie, ale przynajmniej na temat się twoj wypowiedział. kuj żelazo póki gorące... dobrze, ze ten folik łykasz:-D

ilonka jeszcze nic straconego, kłaczek w 21tc, a w cyklu w ktorym zaszła stwierdzila ze wyszedł jej wykres jak nalesnik??? o ile pamiętam, i tez jej temka zjechala

zjola, super wakacje, zazdroszcze

bibianka, buziaki!

dla wszystkich staraczek ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

milego dnia!
 
reklama
Wpadam na chwilke i co ? karolcia w ciąży???GRATULACJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A zresztą wiedziałam ze tak będzie eh......... Buziaki.
Cześć zjola.

Buziaczki dla wszystkich. Nie mam o czym pisac więc ...spadam. pa pa
ps. byam dzis u lekarza , dostałam mase badań do zrobienia , mam piasek na nerkach i kamyczki , cholera skąd sie to bierze?poza tym jak pani doktor robiła mi usg to sobie popłakałam bo ....płakać mi sie chciało...więc dostałam tez coś na uspokojenie.:-):-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry