reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolcia Kochana nie martw się.Progesteron cudny ale przecież nawet gdyby był niższy to można go brać.
:-)
Nawet jeśli pojawią się plamienia to może to być naturalne.Ostatnio się przekonuję że coraz częściej tak jest ale kończy się szczęśliwie.
 
reklama
karolcia81 na chłopski rozum nie. Ale ja pomimo wysokiego progesteronu, brania dupka i luteiny od dnia zrobienia testu i tak miałam jednodniowy incydent z plamieniem. Więc co kobieta to inna historia....
 
Karolcia bardzo fajne wyniki !!!!!!!!!! tylko sie cieszyć:))
A ja od rana znów ryczę !!!!!!!!!!! No niestety tempka znów w dół !! JUTRO @ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NIE CHCE MI SIE ZYC JUZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BO organizm dawał mi sygnały ze ciąża jest !!!!!!!!!!!! a to tylko takie żarty !!!!!!!!!
Poddaje sie !!!!!!!!!!!!!!!!!! Przykro mi !!!!!!!!!!
Nie chce tak cierpieć co miesiąc !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ilona24 jak dostaniesz @ to wtedy sobie połaczesz, narazie jeszcze nic nie wiadomo nie nakrecaj sie, wiem że ciężko jest ale tak nie można, im bardziej bedziemy sie nakrecać, wyliczać, obserwowac tym mniejsze prawdopodobieństwo zafasolkowania, ja też jestem w takiej sytuacji jak ty też chcę być w ciąży, no ale w ostatnim cyklu mi się nie udało teraz jest nowy i może akurat w tym głowa do góry napewno wkońcu ci się uda wiem że ciężko jest sama przez to też przechodze ale wkońcu musi się udać:-)zobaczysz jeszcze w tym roku nam się uda;-)i się nie smuć
 
Dobra, kobietki...
Ja zmykam...
Muszę "przygotować" Kacprowi pokój na powrót do szkoły, bo przez wakacje sajgon się straszny zrobił :-D

Miłej pracy...mam nadzieje, ze dołek przeczuciowy minął.....?



ilona24 - kochama moja....nie wolno sie załamywac i poddawac...jesli faktycznie @ przylezie...to ja przegonisz w nastepnym cyklu...wiem, że łatwo mi teraz mówić, bo sama pamietam jak szalałam, ale teraz wiem, że nia mamy na to wpływu....
ja trzymam z całych sił kciuki...i mam nadzieje, ze jednak @ nie przyjdzie i będziemy razem sie wspierały....
w razie czego łap fluidki...i głowa do góry...i nie pracujcie nad dzidzią...tylko się kochajcie....ja w tym cyklu starałam się tylko pilnowac TYCH dni, ale nic pozatym, żadnego stania na głowie, żadnej poduchy pod pupą...poprzytulalismy sie tylko trzy razy w okresie owulki...ale tak na spontana...
 
Ilona rozumiem.Ja mam podobnie.Za każdym razem gdy przychodzi ta cholerna @ załamuję się i mówię koniec.Nie dam rady.Przychodzi nastepny miesiąc i znów zaczynam...Taki już nasz los.Głowa do góry.Dasz radę.:-)Uśmiech dla Ciebie
 
Uwielbiam Was ......dziękuję zawsparcie ale własnie dostałam @ !!!!!!!
Mąż mi chyba pomógł dziś w tym (Przytulankmi) ...... może i lepiej !!!!!!!!!!!!!
Na razie nie ma zadnych wykresów NIC !!!!!!!!!! Te dni tez bedą trudne bo ciężko bedzie trafić jak mój tylko w weekend w domu :(((((((
nie mam siły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(((((

Dziś malujemy salon, ale nie mam siły ani natchnienia !!!!!!!!!! Płakać bym mogła tylko !!!!!!!!!
 
Uwielbiam Was ......dziękuję zawsparcie ale własnie dostałam @ !!!!!!!
Mąż mi chyba pomógł dziś w tym (Przytulankmi) ...... może i lepiej !!!!!!!!!!!!!
Na razie nie ma zadnych wykresów NIC !!!!!!!!!! Te dni tez bedą trudne bo ciężko bedzie trafić jak mój tylko w weekend w domu :(((((((
nie mam siły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;(((((

Dziś malujemy salon, ale nie mam siły ani natchnienia !!!!!!!!!! Płakać bym mogła tylko !!!!!!!!!

Przytulam...w takim razie ja przecieram szlaki na wieściach i grzeje miejsce dla Ciebie....
bede Ci bardzo mocno kibicowała w kolejnym cyklu....
kurcze...taka szkoda....
 
reklama
Ilona24 głowa do góry, pomyśl że to nowy cykl i nowe starania tylko tym razem bez nakrecania sie;-)ja też mam tak zamiar robić nie nakrecać sie będzie dobrze zobaczysz
 
Do góry