reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzień doberek słoneczka :)
Coś dla maniaków kotów -------->
hihi

Dochodzi 8 wiec zaraz światło cholery wyłączą, wiec trzeba sie zbierać i jechać bo co robić w domu jeszcze z małym dzieckiem bez prądu :wściekła/y:

Kasia dziękuję :) Ale wiecie co dziewczyny , ja czuje ze jestem w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!! Szyjka wieczorem była juz bardzo rozpulchniona , dziś tempka podskoczyła w górę ( wiec moze wczoraj zagnieżdziło sie juz ) no i to czyszczenie !!!!!!!!
Tak czuje i juz :)
Za pare dni sie okaże czy moje przypuszczenia sie sprawdziły ;)

Zyczę miłego i słonecznego dnia kochane :*******
 
reklama
Cześć dziewczyny
Dziś niestety znowu nici z @, wczoraj był termin a tu nic, wczoraj tez był test i jedna kreska, chyba sie cos rozregulowałam :( dzis nie było plamki brazowej zadnej, wczoraj była po południu i czułam sie jakby sie @ rozkrecała ale jakoś przeszło, przed wczoraj miałam kłopoty zołądkowe, piersi mam nabrzmiałe jestem zmeczona, brzuch mnie nie boli, czy to mogą być dobre objawy? tylko te plamienia lekkie raz na dzien mnie nie pokoją bo albo sa albo ich nie ma, wczoraj nawet było przytulanko małe bo po nim jakoś szybcjiej @ przychodzi a tu nic nawet plamki ale sie rozpisałam kurcze chyba sie nakrecam za bardzo i doszukuje rożnych objawów, jak do soboty nic nie przyjdzie to powtórze test
 
Ania, Ilona, wiem jak to jest, u mnie ostatnio też tak bylo, miałam wszystkie objawy, czułam że jestem w ciąży, jeszcze do tego @ się spóźniała. Ale nici z tego wyszły po kilku dniach dostałam @. Z kolei nie wyszedł mi test w terminie @ poprzednio jak byłam w ciąży, wyszedł dopiero 5 dni po terminie @. Więc może jeszcze coś się okazać za kilka dni, czego wam życzę. A
 
Marta81 no ja licze ze chyba jednak @ przyjdzie to byłoby zbyt piekne żeby nie przyszła, ale poczekam jeszcze troszke i zrobie test chyba ze wogole nie przyjdzie to w przyszłym tygodniu do lekarza udam sie, a jak narazie staram sie nie nakrecac choc juz teraz bym pobiegla po test do apteki ;-)
 
koty1.jpgkoty2.jpg

A to tak dla fanu z rana, oto jaki widok zastałam obok siebie na miejscu mojego K jak tylko otworzyłam oczy :-)
 
Mart81, ja nie moge. Jakie cuda. Juz wczoraj widzialam. Ja uwielbiam koty! Moje szczescie spi obok na poduszce. Myslalby kto,ze kanapowy ;-)

Dzis sie wybieram do GP.
 
Talf, ja mowilam prawde. Pytan tego typu co prawda nie bywalo, ale sporo ludzi wiedzialo za pierwszym razem ze jestem w ciazy, wiec jesli ktos tracal temat, mowilam jak jest. Mysle ze w sytuacji o jaka pytasz, robilabym to samo. Pytanie typu "a Wy kiedy..." jest nietaktowne - g... komu do planowania Waszej rodziny, to Wasza sprawa - wiec odpowiedz w stylu "wiesz, nawet juz probowalismy, ale nasze dziecko umarlo nienarodzone", powinna zawodnika przytkac bo to jak w pysk dal.
Kahaka, ale 120-130 to nie Twoj puls byl na pewno. Moze detektor wyczail, a Ty nie slyszalas bo byl cicho? Ja swoj daje na full (leb urywa jak glowice przesuwam) i tylko tak slysze wyraznie naszego U-boota. A mialam juz sytuacje ze go nie znalazlam mimo szukania. NIe wiem gdzie sie zakopal.
Bibiana, brytki sa sliczne - takie skrzyzowanie kota z pluszowym misiem... Nie grzesza zbytnia przylepnoscia, ale urody im odmowic nie mozna, zwlaszcza wersji niebieskiej.
Ilona! Disco rusek, wersja blue!:-D Nie nakrecaj sie, poczekaj, walniesz testa i bedziemy wiedziec. Wyluz, mamuska!
Mart, ale masz gnojki dogadane! Moje raczej nie sypiaja obok siebie, jesli juz to Klaczek z Tyskiem, reszta nawet jak obok, to bez poufalosci. Dzis rano zobaczylam na lozku Tyska i Futro, przy czym Tysiek grzbietem niemal Futrzaka dotykal (ze tez mu po ryju nie dala bo ona bardzo chroni swoja strefe prywatna), ale jak sie obudzil, zerknal w tyl, zobaczyl co i jak, to blyskawicznie przesunal sie o jakies 20cm dalej od niej. Wie glupek czym grozi nachodzenie damy.:-D Futro najmniejsza z nich, ale... Caryca.


Mam pytanko do klujacych sie mamus... Czy Clexane ma jakis wplyw na usuwanie wody z organizmu? Bo wczoraj nie zrobilam sobie klujka w lojek w ciagu dnia, tylko wieczorem i noc przelatalam do kibelka. Mam tendencje do gromadzenia wody, generalnie puchne jak tylko jest okazja, wiec pewnie bylo z czego spuszczac, ale czy heparyna ma cos do tego? Bo jesli tak, to bede musiala sie przestawic na klujki w ciagu dnia i pamietac o tym.
A poza tym, melduje sie na polmetku...
 
Talf,
Mam pytanko do klujacych sie mamus... Czy Clexane ma jakis wplyw na usuwanie wody z organizmu? Bo wczoraj nie zrobilam sobie klujka w lojek w ciagu dnia, tylko wieczorem i noc przelatalam do kibelka. Mam tendencje do gromadzenia wody, generalnie puchne jak tylko jest okazja, wiec pewnie bylo z czego spuszczac, ale czy heparyna ma cos do tego? Bo jesli tak, to bede musiala sie przestawic na klujki w ciagu dnia i pamietac o tym.
A poza tym, melduje sie na polmetku...

Clexane nie ma na to wpływu. Bardziej dzidziol zaczyna uciskać na pęcherz, stąd te atrakcje ;-)
Ważne jednak, by kłuć się o stałych porach dnia.
 
reklama
Olusia jesli uważasz ze w pracy nie bedzie w najbliższym czasie luzu(bo na to wskazuje ze tak bedzie ) to ciężka sprawa :(((( ale mąz dobrze Ci powiedział, musisz to przemyśleć na spokojnie co dalej, !!!!!!!!!!!!!!! Musisz znaleźć dobre rozwiązanie, ale wiem ze tonie takie proste cholercia :( ciężki orzech do zgryzienia :(((

Nie myślcie ze oszalałam ale powaznie w kazej ciązy objaw to biegunka pare dni przed @ !!!!!!!!! moze sie udaaaa
Ja też mam tak jak ty.
Pierwszy objaw to biegunka :tak:;-):-):-)

Hej:)
Moja koleżnaka urodziła w sobotę córeczkę, dziś do niej zadzowniłam i wysłuchałam 10 min monologu o cudzie narodzin i się nie poryczałam, tylko szczerze pogratulowałam - jestem z siebie dumna.
Co Wy dziewczyny odpowiadacie na pytania znajomych, którzy nie wiedzą o poronieniach w stylu: no a Wy kiedy zdecydujecie się na dziecko?
SUPER !!!! GRATULUJĘ postawy :tak::tak:
Dzień doberek słoneczka :)
Coś dla maniaków kotów -------->
hihi

Dochodzi 8 wiec zaraz światło cholery wyłączą, wiec trzeba sie zbierać i jechać bo co robić w domu jeszcze z małym dzieckiem bez prądu :wściekła/y:

Kasia dziękuję :) Ale wiecie co dziewczyny , ja czuje ze jestem w ciąży !!!!!!!!!!!!!!!!!! Szyjka wieczorem była juz bardzo rozpulchniona , dziś tempka podskoczyła w górę ( wiec moze wczoraj zagnieżdziło sie juz ) no i to czyszczenie !!!!!!!!
Tak czuje i juz :)
Za pare dni sie okaże czy moje przypuszczenia sie sprawdziły ;)

Zyczę miłego i słonecznego dnia kochane :*******
ŻYCZĘ CI DWÓCH KRESEK i trzymam kciuki :tak::tak:

Cześć dziewczyny
Dziś niestety znowu nici z @, wczoraj był termin a tu nic, wczoraj tez był test i jedna kreska, chyba sie cos rozregulowałam :( dzis nie było plamki brazowej zadnej, wczoraj była po południu i czułam sie jakby sie @ rozkrecała ale jakoś przeszło, przed wczoraj miałam kłopoty zołądkowe, piersi mam nabrzmiałe jestem zmeczona, brzuch mnie nie boli, czy to mogą być dobre objawy? tylko te plamienia lekkie raz na dzien mnie nie pokoją bo albo sa albo ich nie ma, wczoraj nawet było przytulanko małe bo po nim jakoś szybcjiej @ przychodzi a tu nic nawet plamki ale sie rozpisałam kurcze chyba sie nakrecam za bardzo i doszukuje rożnych objawów, jak do soboty nic nie przyjdzie to powtórze test
TRZYMAM KCIUKI ZA DWIE KRESKI

skierka -piękna MILENKA :-):-):-)
 
Do góry