reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej,
kłaczku., ja się zawsze kłuję rano, ale nie wydaje mi się, żeby to miało wpływ na sikanie. Pewnie to przypadek, że akurat tej nocy leciałaś parę razy.
ilona, no to trzymam kciuki, żeby Twoje podejrzenia się sprawdziły.
magda, leżeć, leżeć, leżeć! Tylko się nie zdziw, jak zaczniesz krwawić albo plamić, bo krwiak albo się wchłonie, albo się opróżni.
 
reklama
O proszę ile tu specjalistek od aft :-) Dzięki dziewczyny! Narazie dentystka pozwoliła mi tylko na płukanie szałwią (o dziwno na pudełku napisane żeby nie stosować w ciąży :confused:) i na sachol w niedużych ilościach bo to z kwasem salicylowym. Ale jakoś nie czuję żadnej poprawy :dry:

Meridol to normalna pasta do mycia zębów co codziennego stosowania tak samo jak Blenda-med czy Colgate to samo ten płyn do płukania.
Możesz śmiało nim myć .Pasta do niedawna była dostępna jedynie u stomatologów ,ale ostatnio widziałam ją już w MAKRO i Realu.
Tu masz więcej na temat tej pasty .W ciąży też można myć tą pastą ,bo rozmawiałam ze stomatologiem w zeszłym roku na temat .
http://aptekaolmed.pl/produkty/meridol-pasta-75-ml/3718

Emy widziałam Twój brzuszek -cudo !!!!

Magda super ,że z bąblem oki ,a krwiak się wchłonie albo wydali.
Będzie dobrze !!!
Najważniejsze to odpoczywać i nie podnosić rąk do góry bez potrzeby i ograniczyć chodzenie po schodach do minimum.
 
Magda leż leż leż, to zazwyczaj kończy się wchłonięciem i wszystko się kończy dobrze.

Poroniona ja też taka jestem, płaczę przy zmianie samochodu (zamiast się cieszyć), heh.
Ostatnio mój tata sprzedał mieszkanie w którym się urodziłam i wychowałam. poszłam na tzw. zdanie kluczy nowym właścicielom, i zwyłam się jak głupia. potem jeszcze poszłam za blok, na trzepak i tam wyłam dalej. Fakt, że to było 2 dni po zabiegu, ale generalnie płakałam z powodu mieszkania nie zabiegu. Też się strasznie przyzwyczajam. Ostatnio było mi przykro jak kupiliśmy pralkę, i panowie zabierali tą starą popsutą... zrobiłam ostatnie pranie, i jej dziękowałam za te 11 lat.
 
As jak dobrze ze to piszesz, bo sądziłam ze dziewczyny potraktują mnie jak bym była walnięta i takie głupoty wymyślam !:szok::szok::szok:ale czytałam o tym i nie ja jedna mam tak, -na szczęście !!!!!!!!!!!! :-)
My kolejny dzien spędzilismy bardzo miło :) Jaś juz ledwo siedzie taki zmeczony , od rana biegał jak szalony po trawce :) wiec za godzine bidulek pewnie padnie :) a ja razem z nim, bo dziś to nieprzytomna byłam cały dzien taka senna chodziłam :szok: :szok::szok:
a-gala ale z Ciebie chudzinka kurcze :) a brzuszek malutki i zgrabniutki :) no i super :))))))))))

NIE POZNAJE WĄTKU DZIS...... od 13 juz cisza ?????????????:szok:
 
witam się i melduję ,że żyję nie dam rady nadrobić a mam dwa dni do doczytania przeleciałam po łebkach sorry ostatnio ciągle gdzieś muszę wyskoczyć ,a to z tatą na miasto ,albo do banku go woże trzymam mocno kciuki za wszystkie i pozdrawiam.
a propo meridolu ja go używałam i jest bardzo dobry pasta i płyn.
 
poroniona, współczuję, mi się pojawiały afty na raz w 30 miejscach w przerwie pomiędzi seriami chemioterapii, nic nie mogłam jesc. Przetestowałam tysiące maści, żeli, kremów, tabletek.. nic nie pomagało, może trochę gencjana..
jedyne po czym mi przechodziły to kolejna dawka chemii

nie stosowałabym kremów antybakteryjnych, bo to przeciez nie bakterie tylko grzybki
zeby nie zaszkodzic ciąży najlepiej byłoby wyczytać w necie co się na afty stosuje u niemowlaczków, bo to się u nich częso zdarza
Ja mialam tez masc Daktarin na afty dla dzieci (o smaku pomaranczowym zresztą) moze tobie pomoże
 
reklama
skierka Milenka jest cudowna!!!!!
Talf13 gratuluję postawy. Powiem ci że zależy kto mnie pytał. W pierwszą ciążę zaszłam ponad rok po ślubie. Nie wszyscy o niej wiedzieli. Więc jak ktoś w okolicach października do stycznia zadawał pytania typu " a wy kiedy w końcu" to albo odpowiadałam że to nie jest takie proste, że to cud, że jak Bóg da, a tym co pytali chamsko typu " co mąż nie potrafi zrobić" itp odpowiadałam "ja byłam w ciąży ale straciliśmy nasze maleśńtwo, nie każdy ma to szczęście by ciążę przechodzić bezproblemowo" Ludzi zatyka i o takie zatkanie mi chodziło. o mnie naprawdę szlak trafia jak widzę jak lekko niektóre kobiety do ciąży podchodzą. Np. moja koleżanka, której absolutnie źle nie życzę, wręcz przeciwnie na 2 tyg przed terminem porodu poszła na dyskotekę i bawiła się do rana...

skąd ja te pytania znam, pod tym co napisałaś podpisuję się rękoma i nogami, za niedługo wesele mojej siostry i oczywiście padnie znowu wiele pytan w tym stylu i zastanawiam sie co robic... nie każdy wie... a jak odpowiem komus wrednie - zaczna plotkowac pewnie a nie chcę żeby to był "temat dnia"

już zaczynają dopytywać, nie ukrywam że przez te ponad pół roku jakie spędziłam w domu stanowczo zaszkodziło mojej talii - i widze że sie ludzie wpatruja, doszukują, ci bardziej bezpośredni typu moja babcia pytaja wprost czy jestem w ciąży... eh

siekierka mała cudna i jescze raz gratulacja i zyczonka duzo zdrówka i uśmiechu dla ciebie i kruszynki :D

ilona && :D

widze że fotoski kotów znów na tapecie hehe
pokaże wam moja kicię z ostatniej "bramy" niestety jak sie rozbudziła to nam zwiała i za żadne skarby świata nie chciała uczestniczyć w naszych wygłupach :D:

a ja tym razem za diobła sie przebrałam - to już była ostatnia brama w sąsiedztwie w tym roku :D dzieci sie mnie bały
 

Załączniki

  • DSC05623.jpg
    DSC05623.jpg
    34,1 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC05642.jpg
    DSC05642.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Do góry