reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ilona24 zobaczymy jak sie sytuacja rozwinie, dobrze ze trafiłam na to forum moze troche przynudzam czasem ale dobrze ze mam z kim pogadac przynajmniej wy mnie rozumiecie i za to dziekuje
 
reklama
Witam was, zrobiłam dzis test bo jest termin @ i jedna kreska, jedna kreska :-( znowu pojawilo sie lekkie brazowe plamienie i w tym cyklu chyba nici z tego, juz nie mam sily na liczenie dni plodnych, obserwowanie śluzu, znowu sie przesunie o kilka dni i rozreguluje sie wszystko:-(tak wiec i ja odpadam w tym cyklu
Ania a skąd brązowe plamienie?

Karolcia trzymam kciuki i czekam na wieści.Informować Dziewczyny?

Dziewczyny tyle produkujecie że ja nie nadążam....
 
gosiulek no jak to skad brazowe plamienie, chyba sie @ rozkreca, na papierze jest lekko brazowy śluz:-(wiec raczej nie jest to objaw ciazy tylko cos nie tak z hormonami, test jak juz pisalam wyszedł negatywnie
 
Dzień dobry dziewczyny. Dzisiaj znowu zapowiada się cudowna pogoda i my z Iguniem sruuu do dziadków:-)
Martag,Enya wiem co czujecie moje drogie, to taki ćmiący ból w naszym sercu,duszy, ale tak jak pisze tu większość z Nas,że czas leczy rany a bliska osoba pomaga się pozbierać i poczuć lepiej. Wasze maluszki są już bezpieczne tam na górze razem figlują....Przytulam Was ciepło.
Karolcia, Ilonka24 a może jednak, @ nie ma więc szanse są, trzymam &&&&&&& za Was i za Wszystkie starające:*buziak na szczęście
Kłaczku trzymaj się tam z tymi igłami, jesteś twarda babeczka,będzie dobrze:)
Dziewuszki wszystkim życzę miłego dnia i samych radosnych nowin:********buziole
 
Aniu z siostrą ok.Lekarz nic nie wiedział.Stwierdził że to może od luteiny.Mały ma 22mm. Powiedział że fajny człowieczek. Lekarz a lekarz.jeden powie że to płód a drugi że człowiek. Wolę tych drugich.

Karolcia ok.W takim razie nie chce przekazywać informacji. Chcę byś to zrobiła sama.@ a sio...;-)
 
Ale się smutno wczoraj wieczorem tu zrobiło.

Ja powiem od siebie, że czas tuż po jest najgorszy, jeszcze hormony do tego dochodzą i szaleją i dają się we znaki jeśli chodzi o samopoczucie psychiczne. U mnie jest tak, że minęło 7 miesięcy i jest dobrze. Nie płaczę, nie myślę, jak nawet myślę to powtarzam sobie że to nic strasznego, że to się dzieje tylu dziewczynom, że takie jest życie, że lepiej przejść nad tym co się wydarzyło do porządku dziennego niż rozpaczać i rozpamiętywać. Teraz już jestem nastawiona tylko "do przodu" i na nową ciążę. I zakładam (oczywiście oby nie), ale gdybym miała to przejść jeszcze raz - to trudno, przejdę, dam radę. Tak sobie mówię, żeby się nie nakręcać.

A wczoraj pojechałam po pracy pobrałam krew na prolaktynę, tsh, ft3, ft4. Dzisiaj po południu wyniki.
 
reklama
marta81 ja też sobie cały czas tłumacze wszytsko żeby sie nie nakręcać ale jak przychodzi @ to dwa dni rycze jak głupia, dzis akurat nie przyszła to tez jestem wkurzona bo sie pewnie przesunie i jak tu potem trafic z dniami plodnymi :-(ehh, daj znaka jak z wynikami, ja robiła w tym cyklu prolaktyne i progesteron i teraz czekam na @ i do lekarza bede sie wybierac
 
Do góry