reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam was, zrobiłam dzis test bo jest termin @ i jedna kreska, jedna kreska :-( znowu pojawilo sie lekkie brazowe plamienie i w tym cyklu chyba nici z tego, juz nie mam sily na liczenie dni plodnych, obserwowanie śluzu, znowu sie przesunie o kilka dni i rozreguluje sie wszystko:-(tak wiec i ja odpadam w tym cyklu
 
reklama
Witam was, zrobiłam dzis test bo jest termin @ i jedna kreska, jedna kreska :-( znowu pojawilo sie lekkie brazowe plamienie i w tym cyklu chyba nici z tego, juz nie mam sily na liczenie dni plodnych, obserwowanie śluzu, znowu sie przesunie o kilka dni i rozreguluje sie wszystko:-(tak wiec i ja odpadam w tym cyklu

Może po prostu powiedziec NIE wszytskim obserwacją śluzu , itd, tylko po prostu oddać sie chwili, i może w takim planie sukces zapisany jest ;)
Poza tym @ nie ma wiec i nadzieja jest !!!!!!!!!!!Nadal trzymam kciuki &&&&&&&&&&
 
ilona - i Ty, która mierzy tempkę i obserwuje sluz mówi o tym, zeby sie nie obserwować...hihihihi...ale masz racje...ja sobie wyliczam jakos tak odruchowo płodne dni....ale nic pozatym...kuszą mnie teraz testy owulacyjne, ale nie chcę poddać sie presji robienia dziecka....więc chyba sobie je tez odpuszczę....
masz jeszcze tydzień do @...więc masz jeszcze ogromną sznasę
 
Ostatnia edycja:
Karolcia- wiesz to mój pierwszy cykl na takich obserwacjach , wiec jak sie nie uda teraz to mozliwe ze w nastepnym przystopuje ciut hihihi :)))))) Ale ja szalona jestem wiec sie okaże jak bedzie :) ale po cichutku liczę ze juz nie bedzie potrzeby wyliczać, mierzyć sprawdzać itd :)))) :-p

Ja wyczekuje teraz moich objawów jak na 3 tydzien ciąży hahah:) czyli bóle brzucha jak na @,wieczorami biegunki, i rozpluchniona szyjka ( choć chyba sobie daruje tą obserwacje szyjki aby nie zaszkodzić w razie czego )
 
Ostatnia edycja:
ilona24 i chyba bede tak usiala zrobic dac sobie spokoj z obserwacja wszytskiego i tyle ale sama wiesz ze to nie jest takie proste
gosiulek jak tam twoja siostra? wszytsko ok?
 
Ania wiem ze to nie proste, ale jak pamietam własnie to po 2 cyklach takich szalenstw liczenia dni płodnych nakrecania się , 3 cykl juz sobie odpuściłam i tak wnikliwie nie liczyłam i wtedy sie własnie udało !! skonczyło jak sie skończyło ale załapałam po takim wyluzowaniu :) ( a u nas tak łatwo nie jest,bo mąż tylko w weekendy w domu jest )
 
ilona24 postaram sie nie liczyc w tym cyklu co bedzie juz, tylko wkurza mnie ze @ tak sie przesuwa, juz nie mam stresów zminimalizowałam wsyztskie jak sie da, w pracy mam spokoj bo dziewczyny wiedza o co chodzi, staram sie mniej denerwowac a tyu takie przesuniecia, przeziebiona tez nie jestem ehhh:-( a tak mi zalezalo zeby byla w terminie jak juz cos, wybieram sie do lekarza calkiemm nowego moze on cos zaradzi bo te brazowe plamienia mi sie nie podobaja, no ale poki co trzeba cierpliwie czekac na @, bo jakby byla ciąża to napewno dzis bylyby widoczne dwie kreseczki, jeszcze mialam taki sen dzis ze zrobilam test i byly dwie kreski chyba za bardzo sie nakrecilam jak juz mam takie sny
 
Lina to trzymamy kciuki tego 29 J Niesamowite musi być kiedy zna się termin narodzin malucha J
Agniesia historia która napisałaś jest okrutna. Takie to wszystko niesprawiedliwe L
Martag Enya tulam Was bardzo mocno! Sama pamiętam te pierwsze m-ce po stracie malucha. Sa trudne. Mogę tylko pocieszyc, ze z czasem będzie troche latwiej.
Asia85
[*] dla Twojego Aniołka!!!
L

Olusia wiesz masz racje z tymi przyjaciółkami od serca. Ktos kto nie przeżył tego co my to nie do konca rozumie i nie wie jak pomoc. Ja mam moja ukochana przyjaciółkę, ale staram się już nie wciągać jej w te tematy. A tu się wygadam, wyplacze i nawet jak popisze jakies głupoty to nikt mnie nie wysmieje.
Wcale Wam się dziewczyny nie dziwie, ze liczycie dni płodne, sprawdzacie sluz itd. Ciezko tego nie robic. Ja mam o tyle latwiej, ze owu mam tak bolesna, ze choćbym nie chciala to jej nie przegapie. I zawsze jak w zegarku w 18 dc. Gdyby nie to to pewnie tez bym mierzyla tempke itp.
Ja mam dzisiaj wizyte. Dopiero na 20.20, wiec jeszcze mnóstwo czekania, ale licze na Wasze pozytywne wibracje i zaciśnięte kciuki. Tak cholernie się boje L
 
Ania test nie musi wyjść w dniu spodziewanej @ - PAMIETAJ O TYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mnie nie wyszedł tylko po tygodniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Głowa do góry może sie wykluło jednak coś ;D a raczek KTOŚ tylko sie nie chce jeszcze ujawnić :)
 
reklama
witam
wpadłam tylko na chwilę do chaty , wiec odpisze to co zapamietałam...
agacina - gratuluje ! zrobiłas mi niespodzianke ale milutką :)
skierka - cieszę się ze masz już dzieciaczka przy sobie Gratuluje!
kłaczek - współczuje tych zastrzyków , brrrrr
IZW - trzymam&&&& żeby teraz u ciebie były II :)
anulka16 , u mnie bez zmian , narazie cisza w temacie...

jestem od niedzieli na wsi z dziećmi , bo nie miałam ich z kim zostawić - są z moja 85 letnią babcią , a ja tam jestem z nimi , pracuję i wracam do nich i śpię tam . od pon nie widziałam się z moim T , ale jakoś musimy wytrzymać ten tydzień....
uciekam do pracy ... buziole dla wszystkich
 
Do góry