reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

olasek86 - witaj...wiem, że może jeszcze nic nie wyjśc na te kilka dni przed terminem @, ale nawet nie czuje sie na ciąże...więc na pewno jej nie ma....poprezdnim razem w każdej ciązy jużprzed @ czułam, że coś jest ...bo już czułam się "dziwnie"...a teraz nic...
 
reklama
Witam po upalnym weekendzie, u mnie niestety tez nic z tego w tym miesiącu pojawiły sie brązowe plamki :( więc na dniach powinna być @, no coż bedziemy probbowac w nastepnym cyklu, nie wiem czemu tak się dzieje niby dni plodne są bo obserwuję wszytsko może te brazowe plamki nie powinny wystepowac bede musiala pojsc do lekarza moze jakas luteine dostane, co prawda to dopiero trzeci cykl staran wiec moze jeszcze za szybko dla organizmu :( ale ja to jestem wlasnie taka w goracej wodzie kapana, wszytsko chce na już i wszytsko zapalanowane na najlbliższe pół roku ehh, teraz znajac zycie bede miala kilka dni dola a potem znowu przystapimy do działań
 
karolcia 81 ja na początku czułam się świetnie tylko piersi bardzo bolały
ania2403 brązowe plamki nieraz oznaczają ciążę :-) . Nie popadaj czasem w doła bo to nic dobrego, wiem, że to trudne ale musisz z pozytywnym nastawieniem do tego wszystkiego podejść, trzymaj się ( ja z mężem też na etapie starań ale dopiero po tym okropnym krwawieniu)
 
witam poniedziałkowo :)
Karolcia kochanie dobrze wierz ze kazda Ci tu powie ze ZA WCZESNIE NA ZAŁAMYWANIE SIE bo test zrobiony 3 dni przed @ to wariactwo bo baaaaaaaardzo rzadko komu wychodzi juz cien kreski wiec spokojnie czekaj do terminu teraz , ja tak mówię a sama pewnie siknie wczesniej, ale nawet jak wyjdzie I krecha to sie nie trzeba smutać tylko czekać do terminu @, wiesz kazda ciąża inna i moze nie koniecznie musisz czuć ze coś sie wykluło ;) Ja trzymam mocno kciuki:)a test jakiej czułości ????? 25 ???? Nie trać nadziei słoneczko :)))))))))))

Lilianna- powodzenia, aby cykl był owocny :)))))))))))))))))))))
Halina-GRATULACJE !!!!!!!!!!! SPOKOJNEJ CIAZY :))))))))
Asia- wszystkiego naj naj :) nie przejmuj sie ja tez miałam 18 sierpnia imieniny i mój zapomniał tez, !!!!!! :wściekła/y: pierony jedne :-( ,
przypomniał sobie na drugi dzień jak usłyszał ze juz PO 18-stym
 
Olasek pewnie nic ztego w tym miesiacu nie bedzie, w zeszłym też tak było i nici z tego :-(nie nastawiam się i nie nakrecam nie chce bo potem bede przez 2 dni rozpaczac, po prostu po @ pojde do lekarza bo zmieniam lekarza i moze on cos zaradzi i moze faktycznie powinnam luteine brac i moze wtedy sie uda
 
Hej hej moje dziewuszki:)))))))))Jestem,melduję,że wróciłam z upojnego;))urlopu. Było cudownie i uroczo. Synci się wyszalał na maksa a ja i mojmenż cieszyliśmy się sobą kiedy tylko się dało....:zawstydzona/y:
Nadrabiałam waszą produkcję,al jeszcze trochu mi zostało
Kłaczku brzusiolek masz prze cudaśny, i widzę,że kolekcję akcesoriów dla Jajeczka sukcesywniw powiększasz
Agacina gratulacje cudownych dwóch kreseczek,teraz dużo spokoju i juz lada moment na rączkach mały cudaczek będzie
Dla wszystkich nowych aniołkowych mam zapalam świetełko i mocno tulam, dla testujących oczywiście wielkie kciukasy a dla zafasolkowanych dużo spokoju i radości.
Tak na marginesie to ten urlop zaczął się od zaskakującej informacji,że moja szwagierka będzie miała dzidziusia....wiecie,ze zanim zaczęłam sę cieszyć musiałam przbuczać dwie godziny i pobyc na tych wczasach,bo inaczej mogłoby to się skończyć różnie. Teraz kiedy nabrałam do tego dystansu pogratulowałam jej ciąży,tak szczerze od serca...i nawet podarowałam jej książkę tematyczną. Trzymam za nią kciuki,bo jutro ma pierwszą wizytę z usg:**buziaki kochane:happy:
 
Igusiad, moze dobrze ze jednak @ teraz - powrot do pracy pewnie Cie stresuje, wiec i dzieciowi nie byloby najlepiej. Pomalutku w pracy okrzepniesz i za te 2 tygodnie mozna walczyc.
Olasek, po pierwsze nie sadze zeby to mialo wplyw, a po drugie - jesli sie myle - to przeciez nie zrobilas tego swiadomie. Nie wiedzialas ze jestes w ciazy. Sporo kobiet robi rozne rzeczy nie wiedzac ze juz jest w ciazy i nic sie nie dzieje - przeciez o fakcie zajscia dowiadujemy sie min. 2 tygodnie po jego zaistnieniu, a przez te 2 tygodnie zyjemy jak zwykle. Wystaw sumienie za drzwi bo glupoty tym razem gada, przygotuj sie na ten nastepny raz i patrz do przodu - nie w dol. A jak sie krwawienie teraz skonczy, wypada zrobic kontrolne usg i sprawdzic czy macica sie oczyscila. Mnie po pustaku zostala resztka (strzep doslownie) i pieprzylismy sie z nia jak maly Jas z duzym piwem bo chcialam za wszelka cene uniknac zabiegu. Na szczescie strzep wykazal sie rozsadkiem i zrezygnowal z okupacji, ale nie musial. Pozostalosci tkanek w macicy moga niezle narozrabiac, wiec warto sprawdzic czy nic nie zostalo.
Asia, wszystkiego naj! Sie mezem nie przejmuj, moj ideal faceta NIGDY nie pamieta o zadnych urodzinach, imieninach i rocznicach. Nigdy. Troszke to smutne, ale co ja mu zrobie jak tak ma? Niby bylo by fajnie jakby pamietal, ale wole cudownego faceta na codzien niz bukiet kwiatow kilka razy w roku na pokaz, a poza tym pieron wie co. Nikt nie jest doskonaly, a "slaba pamiec" to jeszcze maly pikus w panteonie meskich wad.
Halina, pogratulowac ciazy! Teraz uszy do gory i myslec pozytywnie. O ile wiem, prywatyzacja szpitala nie wyklucza jego kontraktu z NFZ, ale moze istotnie warto miec w zanadrzu jakas alternatywe.
Karolcia, waznego slowa uzylas... "BAWIMY SIE" No, wlasnie sie bawcie a nie kombinujcie. Mysle ze jestes mocno zafiksowana na te ciaze, a wiesz ze to nie pomaga. Ja wiem, ze wyluzowac sie nie da, wiem po sobie, ale sprobuj choc troche. Choc ociupinke nie myslec.
Ania, nie teraz to pozniej - umow sie ze soba ze masz czas, ze nie musi byc teraz, ze co ma byc to bedzie i korzystaj z wolnosci, seksu i faktu ze jestescie dla siebie we dwoje. Przyjdzie czas, bedzie Was wiecej.
yes2.gif

Agniesia, dzieki, bebenek juz chyba zdecydowanie ciazowy. Wczoraj na carboocie stanelismy kolo takiej graciarni i pokazywalam Rajmudowi rattanowy kosz Mojzesza - przeciez mowimy po polsku, wiec facet nie mogl wiedziec o czym mowimy, a jednak z daleka nam podal cene wlasnie kosza. Czyli zauwazyl. Cieszy mnie ta bulwa. Ogranicza sprawnosc, sprawia ze zaczynam sie toczyc, ale swiadczy o tym ze maly rosnie. No i tekst Rajmunda: "Ja ten brzuch zrobilem!":-D Totez czule go nazywam "sprawca brzucha mego.":-D
Dzieci wokol... Bylo mi zal ze nam sie nie udalo, ale cieszylam sie ze udalo sie komus. Po prostu. Ze swiat nie jest taki calkiem do dupy bo co prawda my nie, ale ktos obok cieszy sie swoim szczesciem, wiec skoro ktos moze, to my nastepnym razem tez mozemy miec szczescie. W ten sposob czyjes dziecko stawalo sie swiatelkiem w tunelu...
 
Dziewczyny, mam pytanko, może któraś mi udzieli odpowiedzi, Chodzi mi o solarium, czy ma ono wpływ na wczesną ciążę i czy może spowodować poronienie?:szok:
Kłaczek co do badań masz rację , 29.08. idę do mojego gina na badanie i mam nadzieję że wszystko samo sią ładnie oczyściło.
ależ ładnie dziś słoneczko świeci chyba na spacer się wybiorę, męża i tak nie ma to gotowanie obiadku mnie omija.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny, mam pytanko, może któraś mi udzieli odpowiedzi, Chodzi mi o solarium, czy ma ono wpływ na wczesną ciążę i czy może spowodować poronienie?:szok:
Nie ma dowodów na negatywny wpływ solarium na ciążę.

EDIT: Dziewczyny pamiętajcie by starać się nie pisać jednozdaniowych postów, które będą nam nabijać strony, jakby co odczekajcie chwilkę, idźcie po herbatkę i dopiero :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry