reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam się popołudniowo bo internet mi coś od rana fiksował i nie sposób teraz nadrobić bo na załadowanie strony czekam 15 minut dlatego melduję ,że żyję dziś przyszedł pan od pomiarów okien bo będziemy wymieniać już dałam zaliczke i cieszymy się ,że nam zimą nie będzie wiało chłodem bo mamy stare nieszczelne okna.

Kinia - witaj chyba jeszcze nie miałyśmy przyjemności się poznać:tak:
witam i pozdrawiam wszystkie forumowiczki razem i każdą z osobna
Igusiad- testowałaś już bo nie mogłam doczytać jaki wynik?

 
reklama
Witam się popołudniowo bo internet mi coś od rana fiksował i nie sposób teraz nadrobić bo na załadowanie strony czekam 15 minut dlatego melduję ,że żyję dziś przyszedł pan od pomiarów okien bo będziemy wymieniać już dałam zaliczke i cieszymy się ,że nam zimą nie będzie wiało chłodem bo mamy stare nieszczelne okna.

Kinia - witaj chyba jeszcze nie miałyśmy przyjemności się poznać:tak:
witam i pozdrawiam wszystkie forumowiczki razem i każdą z osobna
Igusiad- testowałaś już bo nie mogłam doczytać jaki wynik?


Jeszcze nie, bo wczoraj wieczoram miałam taki brązowy śluz i myślałam, że to @, ale do tej pory cisza, więc jutro zatestuje
 
Anulka mam to samo....po pierwsze męża który traktuje to co było jakby się nie stało,wakacje też planuje i bardziej przeżywa ciążę swojej siostry (ciąża ryzyka) niż moją tą byłą i przyszłą....Czasami wpadam w furię i drę się na niego, wyzywam od nieczułych drani itd. Do szpitala na zabieg odwiozłam się sama, a on tylko uprzejmie zapytał czy mogę jechać taksówkę bo jemu samochód będzie potrzebny!!! Dopiero jak pojawił sie w szpitalu i zobaczył mnie taką zaryczaną to dotarło do niego co powiedział...Faceci chyba w większości tacy są że mają w sobie zero delikatności, kurcze...Po drugie moja córka też chciałaby rodzeństwo strasznie, już zaczęła fantazjować że ma siostrę i chwali się w przedszkolu. Ciężko tak.
Zrobiłam dzisiaj test i nie jestem w ciąży:p Chwała Bogu po tym co mi napisałyście. Ale kupiłam też testy owulacyjne, będę korzystać jak męzuś wróci:p Tylko jak mam wyliczyć mniej więcej dni płodne jak mój cykl to 50 dni???(normalne przy PCO) - nie mogę robić tylu testów bo zbankrutuję....
Igusiad trzymam kciuki za twoje szczęście:p
 
Ostatnia edycja:
enya no czy jesteś czy nie to jeszcze nie wiadomo, bo wiesz ze testy nie od razy wykryją ciązę, wiec radziłabym zrobić jeszcze za pare dni test, no a owulka wystepuje przeważnie 14 dni przed @ wiec testy moim zdaniem zacznij robić ok 33-34 dnia cyklu ,ale juz sama nie wiem , może inne dziewczyny doradzą coś !!!!!!


Czy któraś dziewczyna moze luknąć na mój wykres, tzn taka która coś wie o takiej obserwacji , bo jak pisałam objawy wszystkie wskazywały ze owulka juz była a dziś mi wyszedł test doskonały , wiec juz zgupiałam !!!!!!!!!!
Jak cos to mój dziś wraca ( JUPI ) a miał jutro wrócić, wiec jak cos to moze sie załapiemy jeszcze jesli test mówi prawdę (choć wątpie juz )

aha te testy to z allegro wiec moze badziewie ?????? kurcze ze nie mam juz wiecejbo ciekawa jestem jak by jutro wyszło,
no ale szyjka jest wysoko i twarda a chyba powinna być miekka w owulacje !!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko słówko do magda_79kochana nie martw sie może ja mialam podane w innych jednostkach
a poza ty mówiłaś ze jesteś deko wcześniej niz ja
Podaje tobie zakres jaki dostalam ze szpitala:

H 5,8 - 71,2 3tc.
H 9,5 - 750,0 4 tc.
H 217,0 - 7138,0 5tc.
158,0 - 31795,0 6tc.
3697,0 - 163000,0 7tc

takze kochana ze spokojem!!!
pozdrawiam Was wszystkie znad muszli klozetowej ;/
 
Kurde, po mojemu to owulka juz byla... Ale poprawki zawsze mile widziane.

Udalo mi sie zawalczyc ze sprzetem - przedwczorajsza akcja za naszym domem, oczami reportera tutejszej gazety. W tle moja doczesnosc z bulwa bohatersko podana do przodu. Bedzie mialo Jajko fajne zdjatko.
 
Anulka16, Czarna - ach te Wasze chłopy, buuu :/

Dobra Dziewuchy uciekam na weekend, nie wiem czy uda mi się zajrzeć, bo teraz mieszkam w tygodniu z Adą w Poznaniu i na weekend wracamy do A. Z przytulanek nici, no bo @ wrrr

Buziam wszystkie

Olusia81 - ech, może maj nam sprzyja :)

Wiesz Lilijana, ja zawsze marzylam, zeby urodzic w maju, bo cieplo i cale lato przed maluchem. Tylko jest jeden maly problem, ja juz sie chyba poddalam i przestaje wierzyc w ten nasz maly wielki cud. Widocznie to nie dla mnie, moze nie zasluguje byc mamusia. To boli okropnie, ale widocznie mam inny cel w zyciu. Moj M stwierdzil ostatnio sam, ze widzi, ze zbyt duzo mnie to kosztuje, przestalam sie usmiechac i irytuje mnie najmniejsze g. I ma racje. My nigdy sie nie klocilismy, zawsze potrafilismy sie dogadac. A teraz wyzywam sie na nim za cale zlo tego swiata. Nie chce tak dalej.
Dlatego koniec z liczeniem, czekaniem, celowaniem. Musimy zrobic cos dla siebie.

Dziekuje ze jestescie.
 
Olusia kochanie może dobrze robicie, bo WASZ MAŁY WIELKI CUD przyjdzie wtedy kiedy bedziecie sie GO najmniej spodziewać, !!!:tak::tak:Bo tak jest przeważnie, wiec może takim sposobem uda sie :) i nie wolno Ci tak mysleć ze nie jest Ci dane być mamą bo to nie prawda,!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyluzuj ale nie trać wiary i nadziei !!!!!!!!!!!!! :-)
 
reklama
Witajcie jestesmy dzis po usg wiec tak synek wazy 1800 w 31 tc wszystko oki:-) rosnie zdrowo ale jak zawsze buzka zaslonieta raczkami moj mezus to sie napatrzec nie mogl ciesze sie ze wszystko oki ulga taka same wiecie jak na usg sie idzie juz w nocy tak nie moglam spac budzilam sie msylalam.POZDRAWIAM
 
Do góry